0 oy
3,128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kendimi çok eksik hissediyorum. üniversite okudum yurtdışında gezdim derken evlendim sonunda sevdiğim kişiyle. birkaç sene çalışmama kararı aldım bebek istiyordum yaptım. ama ev işi ve yemek konusunda zayıfım ve eşim artık bunu yüzüme vuruyo. çok üzülüyorum alışkın değilim temizliğe elim yatmıyo bi türlü tam anlamıyla bi düzen kuramıyorum. annem geliyo bazen o yardım ediyo bak bu düzenin olsun diyo. haftaya aynı eski haline dönüyo. nasıl öğrencem ben bu ev hanımlığını? valla çalışmak daha kolaydı ya zamanında bu iş daha zor hanımları anlıyom :(

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bak canm ben 18yasinda evlendim liseyi bitirdim hemen evlendim hiç yemek yapmadım okuyorum diye annem beni hiç çalıştırmadı bende bilmiyordum ama işte içinden gelsin ben bazen yakaraktan bazen yapamazken öyle oyle öğrendim mesela şuan tursu kuruyorum zeytinimi kendim yapıyorum salçami kendim yapıyorum temizligi öğrendim çok şükür yemeklerin hepsini yapıyorum tatlıları hep yapıyorum tam avrat oldum sen de işte sürekli dene. Inan eşim benden daha iyi biliyordu ben eşimi arayıp soruyordum bazen yapamayıp yemeği döküyordum ama eşim hiç kızmadı bana olur canm bir daha yaparız gel beraber yapalım dedi gösterdi falan sende işte ve eşinden sana destek olmasını işte 
-Reklam-
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bende senin gibiym kuzum bebekten sonra bıraktm daha doğrusu hep annem yapıyon. Ev temizliğini misafir geleceği zaman hepimiz aynntılı yapıyoruz. Bunun dışında eşimede yaptırıyorum.

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 841 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 352 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 251 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 480 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,755 soru

11,275,288 cevap

34,662 kullanıcı