0 oy
1,056 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından
Kızlar çalışan var mı maaşlarınızi napiosunuz? Sizce kocaya maas isterse verilmeli mi ? Bu konuda yarrdimmmmmmmmm

71 Cevaplar

0 oy
(7,532 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Valla hem beni çalıştıracak hem paramı yiyecek kusura bakmasın etimden sütümden postumdan faydalanacağı damızlık değilim ben.
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ben çalışıyorum hesabımız ortak o çalışıp bana evimize çocuğumuza para harcarken benim param demez bende demem asla ki benim param 2bin 300 lira onunkinin yanında 3 de 1 i bile deil 
+2 oy
(261 puan) tarafından
Ben vermiyorum kadinin maasi kadinindir erkegin hic bir hakki yok üzerinde. Ihtiyac fln olursa yardim ediyorum ama
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Kocam adam gibi adamsa veririm oda yardimci olmak amaciyla ama sagi solu belli olmayacak bi tipse kuruşuma kurban ederim
(606 puan) tarafından
Veririm canım birlimte topalsiriz maaşları
0 oy
(292 puan) tarafından
Canım yetişmiyorsa verilir ortak hesap da kullanılabilir 
0 oy
(996 puan) tarafından
Eğer tutumlu bir insansan vermene gerek yok ben tutumsuz ve çok gereksiz harcama yapan bir insanım 4 senedir evliyim 2.5 sene çalıştım çocuk olunca bıraktım çalıştığım süreç boyunca tüm maaşımı eşime verirdim içinden harçlık alırdım kendime sadece verdiğim para ile de eşim hep altın aldı o paralar ile de araba aldık iyiki de vermişim yani 
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Eger esin senin isteklerini evin ihtiyaclarini eksiksiz gideriyorsa imkan dahilinde bence verilmeli. 

Ben esime maaasi aldigim gibi verirdim. Su an calimiyorum. o cüzdanima bakar hic boş birakmaz. Ek kartim  zaten  hep  yanimda. Bisey alirkende bunlari almayi dusunuyorum derim. Ertelencekse beraber konusuruz durumu o sekilde ilerler
0 oy
tarafından
Ben vermedim canm ama  tutumlu biri olsa veririm.esinde bana güvendiği için bana verir çünkü 1 yi  bile boşa harcamam her zaman önceliğim çocuğum ve esim
0 oy
tarafından
Sakın maaş kartını falan vereyim deme. Bak uyarıyorum sakın yani. Çoook pişman olursun sonra. Ben maaşımı alınca kirayı öderim, faturaları öderim, mutfak masrafını yaparım. Lazımsa eşime biraz veririm. Kalan para benimdir. Eşim yıllardır benim kaç para aldığımı bilmez.
(13,824 puan) tarafından
Bide bence o da garip tamam hani maaşını atar bana ama kendine de ayırır yani gelip benden harçlık istese saçma gelir bana:-)
tarafından
Senin dediğin de aynı kapıya geliyor ki. Yani şöyle diyorsun. Ben üzerime düşen herşeyi ödemek yerine onun parasını eşime vereyim. Kalanı kendime ayırayım. Ama eşim ödesin. Aynı kapıya çıkıyor. Niye iki emek yapayım ki. :) Mobil bankacılıktan ödüyorum zaten hepsini. Bir de onu niye zahmete sokayım :)
(13,824 puan) tarafından
Benim ki ödemeleri yapar sonra atar:-)
tarafından
E hani maaşını atıyordu. Ödemeleri yapıp kendine para ayırıp kalanını ana atıyorsa, o sana harçlık atıyor demekki
(13,824 puan) tarafından
Ödemeleri telefondan yapyruz kendine aldigi da ucuk değil bana kalan maaş oluyor yani hwrclk degil
0 oy
tarafından
Ben calisirken hic karismazdi aldigima ettigime nekadar maas aldigimi bile bilmezdi bile ama ihtiyaci varsa ve bemde o durum icin calisiyosam tabiki veririm 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
O bazı ödemeleri yapıyor, ben bazı ödemeleri yapıyorum. İkimizde hesabımızda bırakırız kalanı. Bitiren olursa aktarırız öyle. 
0 oy
(2,899 puan) tarafından
Kocaya göre değişir. Benim eşim cok tutumludur ve yatırım yapar altın dolar vs. Ben de kredi kartimin borcunu öder çoğunu gönderirim. Bazen onun kartını ben öderim. Genelde eşim yönlendirir  beni.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla benim kartım eşimde çünkü gitmem uğraşmam ben para işleriyle beni kısıtlıyor olsa vermem tabi ki ama cüzdanım hiç parasız kalmaz kredi kartı hep yanımdadır ve ne ihtiyacım varsa istediğim gibi alırım bazı aylar hesaplıyorum tüm maaşımı harcadığım oluyor ev kıyafet kızım için zaten 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Biz bütün parayı benim hesabımda topluyoruz, banka kartı eşimde kredi kartı bende oluyor. İstediğim zaman parayı nereye harcanmış görebiliyorum. Onun dışında haftalık 500 luŕa kişisel bütçem oluyor. Bir de kredi kartından da alışveriş yapıyorum.
0 oy
tarafından
her ay istiyorsa ne alaka neden vereyim ki ama lazimsa veriirm
0 oy
(356 puan) tarafından
Vermedim kendim eve harcadım şuan onun maaşıyla döndürüyorum kurduğum işi kazanmaya başlayınca gene aynısı olucak çocuklara eve harcanıcak
0 oy
(48,450 puan) tarafından
ilk evlendigimde on ay calistim maas kartim esimde kredi kartim bendeydi o idare ediyordu lafi olmadi bizde parankn hic
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kocam nasıl bana veriyorsa bende elbette ona veririm cebinde parssı kalmayınca. 3 hafta oldu işe başlayalı ben eşimin yanında çalışıyorum haftalık olarak alıyoruz paramızı ben heves edip kendi aldıgımla bişeyler alayım eve yada eşime çocuga falan diyorum eşim kıyıp harcatmıyo bana benden al diyo parasını aldıklarının çok sıkışırsak kullanırız der
(48,450 puan) tarafından
nerde calisiyon kiz hayirli olsun☺️
(25,224 puan) tarafından
Kocamın yanında kız tekstil işi brn kalite kontroldeyim ömeri kreşe bırakıp gidiyom sabah akşamda 5 te alıyom:D
(48,450 puan) tarafından
ohh ne guzel hayirli olsun canım
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Neye gideceğini bilirsem o hesap ortak olur zaten ben ayırmayı sevmem 
0 oy
tarafından

Vermem o da sormaz bile :) İhtiyaç olsa verirdim tabi.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 630 göst.
31 Ağustos 2018 Aile kategorisinde serce (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 410 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde heygirls (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 442 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 581 göst.