0 oy
1,065 göst.
Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından
Kizlar bir buçuk yıldır evliyim eşim hep bana hakaret eder ne desem hayır cevap alırım kaç kere beni dövdü ailem deyemedim hep Allah havalle ettim bu sabah nasıl uyandı kalp dedi ağladı kalp sikisiyir dedu babasını annesini aradım ev altı üstlü yukarı çıktı kaynım hastaneye götürdü ben gidemedim 7 aylık bir kızım var siz olsanız bu durumda eşiniz arar misiniz  ve aradım açmadı kayniniz arar  misiniz eşiniz açmada 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ara bence kuzum .
(757 puan) tarafından
Eşimi mi  arıyorum açmıyor kaynimi mi arım
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Tabiki ararım ne biçim soru bu 
(757 puan) tarafından
Peki tmm
tarafından
Aynen öyle . Madem çok kotu birisi bosanacaksin o zmn. Madem aynı evde kalmayı kabul ediyorsun o zaman tabiki arayıp soracaksın adamın kalbi ağrıyor diyorsun
(757 puan) tarafından
Kızım var kıyamıyorum ona sabır diyir belki düzelirondan ailem arkamda yoksa
tarafından
Burda millet git koçanı öldür dese öyle yapacan.belli ki bu ne saçma soru hepimiz sıkıntı yaşıyoruz yine de ben ararım tabi ki adam senin eşin
0 oy
tarafından
Eşin, işe yaramaz bir koca olsa da sonuçta madem aynı evde devam ediyorsunuz hayatınıza araman gerek bence. Ulaşamazsan da kaynını ara sor. Eşini Allaha havale etmişsin, merak etme bedelini öder zaten, belki bu da bir uyarıdır bilemezsin. 
(757 puan) tarafından
Ayn öyle canim amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Aradın mı tamm kötülük yapmış sana ama cocugunun babasi ben cocukla beraber hastaneye giderdim ara tabi 
(757 puan) tarafından
Peki canım arım inanki o durumda ne yapacağımı bilemedim
0 oy
tarafından
Tabikide ararım canm merak ediyısn sonuçta 
(757 puan) tarafından
Evt canım
0 oy
tarafından
Allah kurtarsın ya da ins aklını başına getirsin eşine hiç üzülmedim ne yalan söyliyim. Kıyamam sana neler yaşatmış ki bu durumda bile arayayım mi diye soruyorsun. Ara sor yine de sonra iyileşir aramadı demesin 
(757 puan) tarafından
İnanki çok şeyler yaşatti ne desem kiminle konusam hep bana kiziyur ailem hakaret ediyur bwnq iftira atıyor herşeyi başima getiriyir ama hep Allah diyir
tarafından
Tahmin ettim yoksa kimse eşini böyle bir durumda yalnız bırakmaz. İns hakkiinda hayirlsi olur ne diyeyim
(757 puan) tarafından
Asla inanki iyi olsaydı o um içi. Herşey yaparım ne dese tamam doyirum ben birşey dediğinde anında ayağa kalkiyir
0 oy
(615 puan) tarafından
Ara canım ben olsam arardım
(757 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(2,088 puan) tarafından
Ara kız sonuçta anlıyorum sonuçta kötü ama resmi nikahlı eşin sonuçta meraktan ara yani cocugununda babası ara sor
(757 puan) tarafından
Tamam canım hep doyifum iyilik bana klasin
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Sen yapacağını yap ara, acmiyorsa kaynını ara. Allah'ın adaleti işte. Kırılsın o elleri şeref yoksunu
(757 puan) tarafından
İnanki bacım kızım 7 aylık elbise giydiriyirim backalri çıplak diyir bana kiziyur küçük çocuğa şimdiden baskı yapiyir içim kalmamış o derece yani ablaları a karismiyur ferace geyop altına tayt giyirlar ben burgun oyke geydim kızdı
(2,194 puan) tarafından
Benim eşimde bir sürü salopet takım aldım şortlu giydirmiyor canım oğluma bebek üsuyecek  hasta olacak diye bacakları ciplak durmasın der bizimkide , belki ondan bacakları çıplak durmasın diyordur canım
(757 puan) tarafından
Valla canım ben birşey anlamadım diyir zevk alırlar günah ondan diyir bana değişik insan (◔‿◔)(◔‿◔)
(2,194 puan) tarafından
Seninki degisikmis evet el kadar bebekten tövbe canım ,yok bizimki üşür hasta olur diye giydirmiyor bir kere hasta oldu bende korkuyorum o yüzden seneye hiç şort takım ,kısa salopet tarzı almayacağım altına uzun üstüne kısa kollu giydiriyorum sende öyle yap artık canım ne yapacaksın ki yada külotlu çorap giydir yazlık
0 oy
(916 puan) tarafından
Ohhh beee ne güzel post okudum ben Rabb'min değirmeni yavaş döner ama ince öğütürmüş...sen ona bırak ne güzel bir Rabb'dır o 

Ama yine de ara o büyüklük sende dursunn
(757 puan) tarafından
Ayn öyle sabır sabır herşeyin başıdır arad canım kaynimi iyi dedi
(2,088 puan) tarafından
Umarım aklı başına gelmiştir..
(757 puan) tarafından
İnşallah eve geldi dedim iyi misin hepsi benim ahım dedim akılı ol daha başka nusibet gelmeden tövbe et ◉‿◉◉‿◉(✷‿✷)
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ararım tabikide ne olursa olsun bu sağlık yani insan bu durumda  düşmanini bile ararki bu senin eşin aynı yatağa giriyorsun 
(757 puan) tarafından
Öyledir işte inanki içim kakmamis
(2,194 puan) tarafından
Eşin nasıl oldu canım
(757 puan) tarafından
İyi canım
(2,194 puan) tarafından
Anladım geçmiş olsun canım
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Sonra birşey oldumu senden bilirler vay böyledir vay şöyledir diye ara cnm
(757 puan) tarafından
Ayn öyle valla biliyorat ztn oğlundan
0 oy
tarafından
Araba kullanamıyorsan bile Bi ambulans çağırıp bir taksi çağırıp niye eşinle birlikte gitmedin hastaneye. Sen el gibi evden aramayı tercih edersen o da açmaz tabi ben olsam ben de açmam
(757 puan) tarafından
Bir anda oldu ztn eve geldi çok kalmadılar ztn tek abisi götürdü görünce girecekti kaynım yok gekme dedi ona bende demedim gekim yoksa birşey demezdi
0 oy
(7,639 puan) tarafından
Dayakci birini aramazdim 
(757 puan) tarafından
Anladım  Ayn
(889 puan) tarafından
Benim eşim kalbimi kırdı ben annemde iken korona oldu bir hafta on gün arayıp sormadım umursayip totosini kaldirmkcam dedim annemde ara sor derdi ben kinciyim sanirim dayak şiddet haksızlık olsa sanırım aramazdim yine
(7,639 puan) tarafından
Yani dayak atiyomus sürekli ben hayatta ilgilenmezdim gebersin pislik diye düşünürdüm
0 oy
tarafından
Ara sor hatta git yanına canım. Bana da bizim büyükler neler neler dediler hamileyim burnumdan geldi resmen, Allah bildiği gibi yapsın dedim sonra felç oldu yoğun bakıma girdi inan ki gitmediğime pişman oldum sonradan pisman olursun boşver ara
(757 puan) tarafından
Tamam canım inanki diyor şair bir kadını rızasını al asla ahını alma döner seni bulur aynen öyle
tarafından
Evet aynen öyle ah almayacaksin..
0 oy
tarafından
Hastaneye bile giderdim
(757 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Tabi ki ararim hatta çocuğu eşimin annesine bırakır giderim bende 
(757 puan) tarafından
Çok kalmadılar ztn hemen geldiler
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Eşini değil de kaybını araman daha mantıklı belli ki eşin telefonu acıcak durumda değil ama neden kardeşimi aradın diye problem çıkartıcak bı tipse arama eşini ara 
(757 puan) tarafından
Eş çok kıskanç bir ara bana dedi sena imr aşık mısın o derece yani
0 oy
(36 puan) tarafından
Ara sor tabide.Sana dayak atan adamla da evli kalma.Ailem.arkamda diyosun hastaneden cikinca iyilessin biraz.Al kizini git.Dayak atan adamdan hayir gelmez.Baba da olmaz
(757 puan) tarafından
Ailem herturli arkamda
0 oy
tarafından
Kadın eğer kocam hastaneye gitti demeseydi adama saydiracaktınız ama hastaneye gidince kadına yüklenmeye başladınız kim bilir nasıl canı yanmiski herseyden vazgeçmiş ama Bi pişmanlığıda varki buraya yazmis az empati kurarak yazın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 241 göst.
0 oy
10 cevap 256 göst.
23 Mart 2023 Aile kategorisinde Cigdem6565 (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 239 göst.

377,334 soru

11,292,191 cevap

34,710 kullanıcı

...