0 oy
3,832 göst.
Aile kategorisinde (492 puan) tarafından
Arkadaşlar biraz utanıyorum bu soruyu sormaya Ama bu sorun evliliğimi olumsuz yönde etkileyecek diye korkuyorum ben bir buçuk senelik evliyim 23 yaşındayım 3,5 aylık da bir kızım var Eşimle çok Severek evlendik 8 sene birlikteliğimizin sonunda evliliğimizin 4 ayına yeni girmiştik hamile olduğumu öğrendim ve kanamam oldu evliliğimizin 4 ayından lohusalığın bitene kadar hiç cinsel birliktelik yaşayamadık eşim de anlayışlı oldu sağ olsun Ben de şöyle bir sıkıntı var Eşimi seviyorum ama cinsel ilişki yaşamak istemiyorum Canım istemiyor yani daha bir buçuk senelik evliyiz ama hiçbir zaman Düzenli bir cinsel hayatınız olmadı o da benden kaynaklı eşim başlarda sıkıntı yaratıyordu benim istemediğimi anlayınca O da beni zorlamamaya başladı Haftada bir kere anca ilişkimiz oluyor Onun haricinde aramızda hiçbir sıkıntı yok Bu neden olur  böyle devam edemez Ama ne yapacağımı da bilmiyorum Sırf eşimi üzmemek için onunla birlikte oluyorum gibi hissediyorum Mesela buraya yazıyorlar canım istiyor falan diye Ama ben öyle bir şey hiç hissetmiyorum nedense ne yapacağım ben

28 Cevaplar

0 oy
(37 puan) tarafından
 Canım eşinin anlayışlı olması büyük şans ama sende şansını zorlama bence bi doktora görün kim ne derse desin evlilikte cinsellik en önde o iş olmazsa adam senden soğur başka arayışlar içine girer adamı elinde tutmak icin arada sen istekli oluo cekeceksin yatak odasına yani değilsen bile numara yap adamda istekli olduğunu onu arzuladığını felan düşünsün... ben de 1 .buçuk senelik evliyim senin gibi 8 aylık hamileyim hamilelegimden beri ilişkiye yasak olmasına rağmen 2 haftada bir giriyorum çünkü onun günahını boynuma almaak istemiyorum .. evliliğimizin ilk aylarida bende istekli degildim bu durum eşimi üzüyordu sen beni sevmiyonmu demişti bi gün bende o günden beri kendimi zorladım  bi kaç ay zorlandım sonra alıştım hamile kalana kadarda her gün ilişkiye giriyorduk artık ben durmuyordum istiyordum sende öyle yap alisirsin yine olmasa doktora görün 
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından

Evliligi ayakta tutan cinsellik maalesf benmde 2 bucuk aylktan sonra yasakldi ve dogumdan sonra lohuslgm uzun surdu esm zorlmdi hic iyi ol yeter dedi erkk illa ki ister sen dr dans gebelikte ve sonrasi tiksinme oluyo 

0 oy
tarafından
Nerde yaşıyorsun bilmiyorum .benim burda seninle aynı sorunu yaşayan bir arkadaşım vardı .isteksizlik artı ilişkiden hiç bir şey anlamadığını hiç zevk almadığını söylerdi.burda bayan bı şifalı bitkiler dükkanı var ona gitti.oda kednisi bir karışım hazırlamış bitkisel çay gibi düşün .demleyip içiyor .ve bütün sorun haloldu.kadin eşine ne isterse yaptırır hale geldi.o cimri adam evi bastan aşağı tadilat yaptırdı bulaşık Makinesi falan filan ...yani çok değişim olduğunu çok etkili sonuç aldığını söylemişti .deneyebilirsin
(8 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz acaba
0 oy
(81 puan) tarafından
Hormon sebebiyle olabilir,doktora acik acik sormaya cekiniyorsan ozellikle tiroid hormonuna baktır, tiroid azligi isteksizlige sebep olurmus, birde acıyor diyenler vardi, sende dedin mi bilmiyorum ama acıyorsa eger inanin kendinizi kasmaktan,rahat olmaya çalış, birde cok özür dileyerek söylüyorum ama mesela etkilendigin bir an yada bir film olabilir, o anı düşün,bence etkisi olacaktır, simdi çıkıp birjleri yanlış yorumlayıp ihanet falan demesin, herhangi bir dizide wtkilendivin sahneyi diyorum
(3,832 puan) tarafından
Canım 2019 postu bu nerde buldun sen bunu
tarafından
Bende tam onu yazmaya geldim baci 3 sene öncesini nerde buldun sjsjsjsj
(81 puan) tarafından
Vallaha mi:) ayy ana sayfadaki bir yere girdim,sonra altta cikanlardan ilerledim 3 sene oncesine mi gelmisim:DD Vardır bunda da bi hayır:)
(3,832 puan) tarafından
Hahaha bütün yorumlara baktım o ara bi önceki yorumun sahibi hâlâ burda olsaydı keşke
0 oy
tarafından
Doktora gitmelisn
0 oy
tarafından
Bence haftada bir kez gayet normal yani her gün mü olacak böyle bi kayde yok biz bazen 15 20
 Günde anca yaparız ayıptır söylemesi ev iş bir çocuğum var anca yetişiyoruz eşimde ikimizde hiç öyle haftada bilemem kaç kez olacak şöyle böyle hiç düşünmedik Aramızda da hiçbir sorun yok olmadı da bizde 2yıldır evliyiz evliliği sadece ililkiye bağlamamak gerekiyor bence
0 oy
(11,116 puan) tarafından
Doktora görün istersen kuzum evlilikte cinsellik önemli şuan sorun etmiyor olabilir etmicek anlamına gelmez şuan ben hamileyim bizde de tam tersi eşim korkuyor yanaşmıyor ben istiyorum alamıyorum kendimi sorguluyorum iyi bisi degil
0 oy
tarafından
Bende ayniyim ya pek istegm yok

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,256 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eskikullanici (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,949 göst.
14 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 491 göst.