0 oy
1,475 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

bugün düzen tutturamıyorum falan demiştim hepiniz sağolun gaz verdiniz. o dakikadan beri her yeri topladım süpürdüm çitileyerek sildim. her yeri çekemedim tabii ki. ama şöyle diyim salon çamaşır ve bulaşık doluydu. odadaki aynanın önüne el girmiyodu kitaplar eşyalar çantaları. şimdilik bu kadar yapabildim elimden bunlar geldi. mutfağımı falan da hep temizledim şimdi kahve içcem :) teşekkür ederim arkadaşlar

image

image

24 Cevaplar

0 oy
(320 puan) tarafından
Bak mis ğibi olmuş yapıcam diye inat edince yapamacağın birşey yok
tarafından
artık öyle yapcam canım inat ettim
(320 puan) tarafından
Et kuzum yakarsın ya sabah eşini yolla rahat rahat kahfaltını et sonra ağzına sakızı al aç Bi müzik ğiy çamaşır sulu üstlerini ver temizliğe evvelalalh 1 saat sürmez mis ğibi sonrada otur keyfine devam et
(320 puan) tarafından
Sanki kendimi anlattım hahaha ama herif gelince ben bir prensesim edasına ğeç:DDD
tarafından
çok doğru kuzum. teşekkür ederim. hamilelikten işte canm kalkmak istemiyodu ama kalkıcam yapıcam artık
(320 puan) tarafından
Ama emin ol yapmazsan hepsi üst üste biniyor mahfoluyor daha beter
tarafından
evet bayadır yapmadım yapmadım en son ev resmen savaş alanıydı bugün de yapmasaydım kocam eve girmicekti :(
(320 puan) tarafından
Yok kız ğirerdi bak akşam rahat rahat uyursun niye sabaha temizlik derdin yok ben en rahat uyuduğum akşam sabahına temizlik yapmacağım akşamdır:DD
tarafından
evet yarın arkadaş kahvaltıya çağırmıştı şimdi rahatça giderm :))
(320 puan) tarafından
Ohhh ne ğüzel afiyet olsun kuzum:)
tarafından
sağol canımm❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oh mis gibi olmuş güle güle kirlet :D

tarafından
doğruu. kirlenirse ben de temizlerim iyice alışırım ahahah
tarafından
Aynen ben severim temizlik yapmasını :) sende zamanla seversin bu arada yatak odası ayna şekli aynıymış
Bu günlerde birilerinin eşyalarıyla eşyalarım hep aynı yada benzer çıkıuo :)
tarafından
öyle miii? modalife’dan aldım 2019’da bu yıl canım :) güle güle kullan sen de kuzum
tarafından
Benim de yeni 5 ay falan oluhor eşyalarımı yeniledim :) alfemodan almıştım :) sende güle güle kullan :)
tarafından
maşallah canım allah ağız tadıyla oturmayı kullanmayı nasip etsin cümlemize ☺️
0 oy
tarafından

Ayyy aynı dert bendede var valla yaa temizlik yapıyorum :D

tarafından
dert bitmiyor bacımm:))
tarafından
Oyle valla ya öldüm öldüm dirildim ama bitmiyor:(
0 oy
(81 puan) tarafından

Keske bana da o gaz gelse geliyor kizimi görünce geri kaciyor zaten yoruluyorum biraz da dinleneyim diyorum :ermm:

(320 puan) tarafından
Canım herkes kolik kolik yazıyor ne demek o k.b ben bilmiyorumda onun için sordum
tarafından
inşallah 6. ayında geçer tatlım kolikliği de. inşallah düzene girince tadından yenmez cimcime ☺️
(81 puan) tarafından
Mervecim gazi cok olunca kolik oluyor mesela bizim kizin pankreasi gorunmuyordu gazdan o derece dusun acelya sagol canim insallah duzelir
(320 puan) tarafından
Anladım canım Rabbim başka dert vermesin ğeçer o inşallah:)
(81 puan) tarafından
Amin cümlemizin
0 oy
(3,843 puan) tarafından

Mobilyaların da güzelmiş ha :D

tarafından
sağ ol kuzum en güzelleri sizlerin olsun❤️
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bak demekki isteyince oluyomuş evin tertemiz olmuş
tarafından
evet canım biraz zorlandım midem gidip geldi ama yaptım :)
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Temizlikte bi başka oluyoo misss gbi heryerr:)

tarafından
evet ben de bi içsel olarak rahatlamadım değil :D
0 oy
tarafından

Mis gibi olmuş ellerine sağlık :)

tarafından
sağ ol canımm
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Mis gibi olmuş güle güle kullan
tarafından
teşekkür ediyorum kuzum
0 oy
(858 puan) tarafından

Senin parfümler ve eşinin parfümleri :D

tarafından
zavallım bi koltuk altı bi parfümü bi saat kutusu var shhahah. ben istila ediyom :)
(858 puan) tarafından
Benim de öyle bacımmmm
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş bak güzel mobilyalarinda var ne güzel temizle işte :)) o parfümleri bide bakim lari ikiye ayır şekil ver mesela oyle çok düz olmuş bide faslaliklari kaldirq bilirsin :)) yatak örtün varmi onuda ört tam olur :)) ay bende çok detayciyim kusura bakma
tarafından
canım ahahah sağol tavsiyeler için❤️ şimdik, dediğin doğru bakım ürünlerini derlemek lazım ama öyle olunca aradığıma ulaşamadığımdan dümdüz dizdim elimi atınca aliyim diye. yatak örtüsüne gelince nevresimleri değiştirdim hepsini yıkadım örtü de yıkandı. tek takımım var yarına sererim anca ☺️
tarafından
Anladim canım benim ellerine saglık kadınız biz uapamayacagimiz hiç bişey yok demi :)
tarafından
çok şükür canım. iyi ki varsınız sabah moralim çok bozuktu eksik bi kadın gibi hissetmiştim şimdi yemeğim bile ocakta Allaha şükür :) ❤️❤️
tarafından
Maşallah canım Allah daim etsin Allah evindeki huzuru bozmasın :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Misler gibi olmuş her gun 1 yer yapsan dağıtımasa  ama düzenli dursa inan günlük temizlik 1 saat anca sürer 
tarafından
annem de öyle diyo hergün yaparsan bezi 1 kez sürersin az yaparsan canın çıkar diyo :) dinlicem sizleri ablacım yoksa kocamla papaz olcez
(5,938 puan) tarafından
. Ayda 1 kadın alıyorum cam koltuk tül mutfak dolapları banyo dip köşe iç dış herşey yapıyor. Bende koltuk altları dip toz felan haftada 1 yapıyorum pazartesi günleri. Normal gunde de 1 gun yemek ütü hallediyorum.ertesi gun çamaşır yıkaas lavaboları ciflesüpürge tut felan .yani hafta da 1 dip köşe ekstra süpürüp silme de 2 günde 1 oluyor . Ama herşey yerli yerinde olduğu için 1 saatimi anca aliyor .hatta bazen bebeğe babası bakiyor gece yapıyorum yemeğimi utumuertesi gun işimoluyorsa.birde ben 2 çocukla hergun 45 dk spor yapıyorum haftada 2 gün yüzmeye gidiyorum
tarafından
ayy maşallah valla aslı abla. yetebilmen yetişebilmen çok güzel umarım hep böyle sağlıklı dinç yetersin kendine ve ailene :) artık ben de dediğin gibi senin de yerli yerinde tutucam her şeyi böylece kısa zamanımı alıcak
(5,938 puan) tarafından
Valla birgün bir yerde kalacağım ama Allah korusun.Bir keresinde nazara gelmiştim 1 ay kendime gelemedim.
0 oy
(98 puan) tarafından
Ben salonumu attigimda. Linc edenlerden biri olman :)
tarafından
bilseler nolucak? orda herkes sana tepki gösterdiyse ve kimse benim postuma o tepkileri koymadıysa, demek ki tek fark yazılan yazı değilmiş. polemik yaratmaya çabalama
(98 puan) tarafından
Orda bana tepki gosteren bir kac kisi vardi. Sonra herkes zaten tepki gostrrenlerin nekadar yanlis birsey yaptigini yazdi birsuru yorum. Ben burda sen kotu niyetle atmissinda demiyorum. En azindan yargilamiyorum bilip bilmeden. Demek istedigim bu.niyetim tartismak degil.
tarafından
anladım canım tamam nasıl diyosan öyle olsun tartışmayalım çok tatlı bi insansın boşa kalp kırmak kötü olmak istemem canım benim
(98 puan) tarafından
Tesekkur ederim. Su yorumunuzla sizde iyi kapli oldugunuzu belli ediyorsunuz zaten ⚘
tarafından
benim amacım da kötü değildi senin de olmadığını düşündüğümü o gün de belirtmiştim :) sorun yok.
0 oy
tarafından
Demekki neymiş 

"Kadın Isterse"  ❤
tarafından
❤️❤️❤️doğru canımm
0 oy
(2,267 puan) tarafından

Işte huzur :)) ellerine sağlık :D

tarafından
oh valla ☺️☺️
0 oy
tarafından
Bak benimkide hastalik derecesinde temizlik konusu 38+5 gunlugum evimiz 2 ay once boyandi mutfak masasinin arkasi yine kirlenmis esimi ararim evdeki kalan boyayla boyasam firca ile iz kalir mi dedim. Verdigi cevap 

"Allah rizasi icin bi rahat dur evet iz kalir butun duvari boyaman gerekir bir gun de sessiz sedasiz otur dedi bana cok seviyorum temiz evi temizligi sende çok seversin insallah :)
tarafından
Allah seni napmasın kız doğurdun doğurcan elinde badana fırçasıyla gitme doğuma dikkat et ahahh:))
tarafından
Demi durun surayi bi bitiriyimde öyle doguruyum diyim
tarafından
çıkarken temiz çıksın diye bebeği de boyamaya kalkıyomuşsun shdjajhs
tarafından
Oyle bi sans yok malesef :)))))
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ooo aferin kiz masallah super olmus ellerine saglikm daha ne olsun . Benden iyisin. 
tarafından
estağfurullah canım çok sağ ol☺️
(1,567 puan) tarafından
Rica ederim canim :))
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Çok güzel olmuş ama bence tuvalet masasımı ne diyolar onun üstündeki eşyaları kaldır onlar için ayrı çekmece ayarla çünkü illaki ikinci gün dağılıyo ben sevmiyorum o görüntüyü
tarafından
ekstra yerim yok canım dolaplarım çekmecelerim hep dolu ekstra ürünlerle, malzemelerle ve onların çoğunu her gün kullanıyorum o yüzden elimin altında olması gerek
0 oy
(213 puan) tarafından
Heh şimdi görsün bakalım beyefendi
tarafından
akşam gelince ne tepki vercek çok merak ediyorum yemeğini de koydum ocağa ahahah :)
(213 puan) tarafından
Ay gene yaz merak ettim:D
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ee simdide sen bana gaz ver benimde elim kalkmiyo 4 aylik bebis 9 yasindada oglus var deliriciim bide hastayim bugun gazlayin beni kizlarr
tarafından
ahahah :)) valla senin işin daha zor tabii ama imkansız değil. yerinden kalktı mı her iş oluyomuş bunu öğrendim:p
(2,840 puan) tarafından
Orasi oyle tabiiide kalkmak devlet meselesine dôndü bende
(213 puan) tarafından
Valla gözlerin acildimmi  olur..bı başla devamı gelir :)))
tarafından
aynen başlamak çok zor ama başlayınca durmuyosun :P

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 306 göst.
0 oy
22 cevap 390 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 121 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gzl_ (85 puan) tarafından soruldu
0 oy