0 oy
1,753 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar koyu düşünüyorum ne gider .en son çikolata kahve yaptım ama kasimla çok uyumsuz geldi :(kendi saç rengimde kahverengi o da kasimla uyumsuz duruyo:)hangi renk iyi olur sizce

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaşına gözüne göre degilde ten rengine göre bi renk sec cnm
tarafından
Beyazim kuzum
tarafından
Ombre diyecem ama oda makyajsız ruh gibi olursun surekli makyaj yapman lazım :)) bakir tonlarinda boya benim koyu bugday tenliyim kuaforume sormuştum. Bal köpüğü ve bakır tonlari cok yakışır size demisti. Bi kuafore danış derim bence
tarafından
Aynen öyle kuzum .bende kızılı da çok seviyorum ombre tarzı da çok seviyorum .ama gerçekci olmak gerekirse sürekli makyaj yapan biri değilim ... iddiali renk olması için makyaj da çok yapmam gerekir ki:)kapkara kaşla sarı saç yan yana abest olmasın:)
tarafından
Kaşlarını az bisey açtır canım cok karaysa
tarafından
Ona cesaretim pek yok:)
-Reklam-
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Canım beyaz tenliysen boyat saçını açık kumrala.saç uçlarına da sarı ombre yaptır. Kaş renginde hafif açsın kuaför. Fıstık gibi olur valla.
tarafından
Aynen kuzum anlatınca bı hoş gelmedi değil :)hep aklımda ombre zaten ama bı nasip olmadı:)
0 oy
tarafından
beyazsan kızıl güzel olabilir 
tarafından
Kuzum ev daha onemli :)kapaliyim
tarafından
evdeyken makyaj zaten abes durur sarışın bile olsan. hem bence kızıl fazla makyaj istemiyor aksine doğal cilt sadelik daha iyi gidiyor ☺️ ama sen bilirsin ben beğendiğimden didimm
tarafından
İşte kzuim kaslar aşırı siyah olunca bide ten aksi gibi beyaz olunca ;)hangi renk yaparsan yap fake duruyo:)emanet duruyo yani.o emanet görüntüyü de anca ağır makyaj torpuluyo:)makyaja gelince yapan yapiyo valla o bende yok pek :)
tarafından
o zaman gece mavisi diyorummm ve bırakıyorummm :)
tarafından
Cok iyi kuzum ya siyah yapcam ya mavi gece mavisi yada patlican moru :)
0 oy
tarafından
Sıcak kahve tonları olablr canm
tarafından
Şuan çikolata kahve var canım ..aslında saçım açıkken çok güzel duruyo.kendi saç rengimde açık kahve zaten ...ama toplayınca kas rengim ile çok uyumsuz abest geliyo bana ...genelde de toplu saçlarım .:)
0 oy
(81 puan) tarafından
Ombre yap kas rengini hafif actir 
tarafından
Ombre çok istedim ama bı cesaret edemedim:/)
(81 puan) tarafından
Bence etmelisin degisiklik her zaman iyidir
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Kızıl cok iyi gider hele beyaz tenliysen
tarafından
Aynen canım güzel oluyor kızıl da ..ama sürekli makyajlı falan olmak gerekiyo iddiali renklerde .çünkü insanı daha yaşlı solgun  gosteriyo böyle renkler
0 oy
tarafından
canım ten rengin açıksa kumrali bi dene üç beş dakika da kaslarinda kalsın ayni boya renkli göze süper gider ama kara kasliyim demissin mavi siyah da yapabilirsin fakat abdest geçirmiyor diye biliyorum siyah boya
tarafından
AA öyle miymiş.abdest olayını bilmiyorum da .efendimiz yasaklamış diye biliyorum bende siyah saçı ..
tarafından
oyleymis canim elbet bir sebep vardir yasaklamasinda
0 oy
tarafından
Kapalı bi bayansan ben de kara kaşlı hemde baya kara diplerine karismadim altlarına sarı paket atırdım eşim çok beğendi git epsini böyle yap dedi 
tarafından
Artık moda zaten kuzum .kası kara olmyan bile siyaha boyiyo sarışınlar bile kasini karartiyo ...sarı saç çok düşündüm ama sarı saç yapmam için full makyajlı gezmem gerek çünkü yüzümde abest durur ..kaslar kara saclar sarı eğer makyaj vs yapilmazsa Recep İvedik gibi durabiliyor:)en azından bende öyle:)
tarafından
Canım ondan altlara paket atim makyajsız daha güzel duruyor valla
tarafından
Kasların şekilli duruyo canım baya senin belki de ondan .benim kaslara da bı el atmam şart zaten kendim ala ala mahvettim:(
tarafından
Yok canım kendim aldım bi kaç kez inceldi bıraktım artik
0 oy
tarafından

Kızıl der susarım şahane olur ateş Kızıli:)

tarafından
Yok ya ben baya kullandım öyle her gün makyaj yapan biride değilim yani ama güzel kullandım yalinizz akıyor her yıkamada kırmızı kırmızı sular akıyor bide dönüşü yok malesef
tarafından
Benim kafam da zaten kızıl var şuan kuzum ...oğlum yaşına girdi .boyadığımda daha hamile bile değildim :)normalde kızıl akar derler ama bende akmadi .bı kurtulamadim ondan,saç uzadı da diplerde yok artık ama saçımın yarışı kızıl  .üstüne boyadım ama boya tutmadı :)...oğlum biraz daha büyüsün düşüncem kuzum .bakır da düşüncem hatta sarı bile düşüncem:)
tarafından
Bende şuan kızıl kullanıyorum bende sarı istiyorum ama tutar mı ki bilemedim
tarafından
Aksın bekle canım.
tarafından
Beyaz sabun akıtır diyorlar ama
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Kaş rengi de açılıyor ki. Ten rengine göre boya yapılır hem. Mesela çikolata tonları yaparsın kaşını da boyarsın çok da güzel durur 
tarafından
Haklısın canım ama Kas boyamaya cesaret edemem ki hiç :)kaslarım güzel ayrıca bozmaya da korkuyorum:)
0 oy
tarafından
Beyaz tenli isen omnre yaptır
tarafından
Çok istedim ama bı cesaret edemedim ombreye:)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kapalisin zaten beyaz tene kizil bakir tonlari cok yakisiyor yapabilirsin cnm
tarafından
Aynen benim de çok hoşuma gidiyo .bu kuzey yildizindaki kızin saçı da çok hosuma gidiyo .kızıla boyadığımda oldu ama o kadar iddialı kızıla boyamadim hiç .iddialı renkler icin sürekli makyaj falan yapmak gerekiyo diğer türlü insani daha kötü gösteriyor bence...en azindan bende öyle duruyo:)
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Istedigin rengi boyat canim kasinida ona uygun bi renk boyatrsin kasina gore kisitlama.kendini bnd boyatiorm 
tarafından
Kas boyamaya cesaret edemem ki hiç :)
(1,422 puan) tarafından
Kuafore boyatrsin canm ayri bsyle boyuyolar onu bildigim.kadariyla
tarafından
Öyle mi kuzum bı sormak lazım çok sağol:)
(1,422 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(843 puan) tarafından

Siyah çok hoş olmaz mı 8-)

tarafından
Bende öyle dusunuyorum canım :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 234 göst.
0 oy
10 cevap 407 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ada3 (2,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 498 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...