0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (5,269 puan) tarafından
3 yıl önce evlendim aslnda çıkacaktık 1 mlyar dan başlıyordu albümler falan eşim düğünden sonra çıkarırız dedı snra çok pahalı geldi hiç çıkarmadık fılaşta oyle kaldı ama çok özeniyorum herkesın albümü var ne güzel keşke bnm de olsaydı acaba normal foto olarkmı çıkarsam napsam çok pahalı yeni evliler gbı alamam ya

9 Cevaplar

+1 oy
(7,870 puan) tarafından
Düğün dış çekimi ve albümü olmayan benim gibi garibanlar var mı:)
tarafından
yeniden gösterildi
Vala benim gorumcem o kadar ince düşündü o kadar uzun bir zamana yaydı ki her şeyi tam istediği gibi oldu isteme de ayrı elbise aldı  söz kesme de ayrı elbise Nisan da ayrı kinada ayrı dış çekim gelinliğin ayrı  düğün gelinliği ayrı yaptı.  Hepsinde de dış çekim yaptı.  İşte aile kızının yanında olursa kızı da gittiği yerde değer görür.  Asla kucumsemiyorum benden 4 yaş küçük işi  yok güzellik yok  hani öyle aman aman bir kız da değil ama işte şanslı bende 5 yıllık memur sünepe gibiyim eşimin bırak ailesini sülalesine karşı hala ezik hisediyorum  somut bir şey yok ama  hissetiriyorlar.   Kız 22 Eylül'de evlenme teklifi oldu 22 Ekim'de evlendjm nasil oldu bitti anlamadım bile yazık bize vala
(7,870 puan) tarafından
Şans nasip işte ne yapalım sağlık olsun
(5,269 puan) tarafından
Kız Allah senı napmasın mor ruj:) ama nekdr kötü olsada neblm keşke foto atmasaydın çnkü anı oluyor napacan benm kmse yoktu kınamda bom boş kendı kendimize oynadık ama küçük nişan eşim 500 tl abiye aldı kuafor paramı da gnderdi şalımı yaptrdım falan sadece içimde ukte şey kaldı nişan pastası balon asıyırlar eve falan kuru yüzük takıldı sadece tuzlu kahve bile yapamadım düğündeki gelinliğim çok güzeldi 6 mlyara kiralamştık başörtü makyaj güzeldi ama hem millet azdı hemde dış çekim çıkaramadık artık nasip
tarafından
Kız saçımı görmen lazım Feriha gibi yapmışlardı ahahahahahahh neyse amaaaannnn mutlu evliliğimiz var öyle teseli olalim.
(5,269 puan) tarafından
Feriha gbı hahaha valaha çok güldüm Allahım sonuna kadar daim etsin mutluluğunuzu:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 milyara çıkarmıştık 2 sene önce:)
(5,269 puan) tarafından
İşte Bizede 1 Mlyar Dediler Eşimde Ozmn bizim orda bakarız düğünden sonra falan gittik Baktk çok pahalı oda snra snra dedı hamilelik korona derken kaldı oyle yani
tarafından
Ama çıkarın kactane bnce
(5,269 puan) tarafından
Normal foto olarkmı çıkarim nasıl çıkarim bnde blmiyorum ki
tarafından
Bitane fotoğraf ciya git onlar cikarir
0 oy
tarafından
Abim fotoğrafçı olduğu için albüm vs halletti sağolsun :) uygun bulursaniz yaptırın ortalık fotoğrafçı kayniyo size uyan bulunur 
(5,269 puan) tarafından
Kız yokki 1 mlyardan aşağı yok ya
tarafından
Normal fotoğrafcidan bı kaç poz cikarttirip sade hoş çerçevelere koysan öyle de Güzel olur canm
(5,269 puan) tarafından
Haklısın duvar çerçevesi dyrosun dimi vala evde de iki tane çerçeve var hani 4 lü çerçeve olur yaa onlara koymuştuk tabi dış çekim değil normal düğün olandan
0 oy
(613 puan) tarafından
Düğün çekimi bilmem ne hepsini yaptım ettim şimdi hepsi çekmecelerde çürüyor keşke hepsini flasa attirdaydim aklıma tüküreyim 
(5,269 puan) tarafından
Haklısın bide çok pahalı dimi
(613 puan) tarafından
Vallaha ben 6 sene önce 1300 verdim keşke yaptirmasaydim diyorum flasta sağlam dururdu en azından boşa masrafmis onu anladım
(5,269 puan) tarafından
Haa bn normal küçük foto olarak çıakrcam galıba iki tanede tablo yaptrcam
(613 puan) tarafından
Vallaha bacım öyle bişey yaptır ki sonradan keşke deme ben dedim çünkü
0 oy
(2,448 puan) tarafından

5 yıldır evliyim daha yok:(

(5,269 puan) tarafından
Vala bnmde daha çıkarılmadu
0 oy
tarafından

Albümü olmayanlar burda mı :D

(5,269 puan) tarafından
Benmde yok vala
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bir tane seçip büyük tablo da olabilir kız yada dediğin gibi çıkart çerçeve yaptır bizde o fiyata yaptirdik üç yıl önce ama hemen cikarttk
(5,269 puan) tarafından
Cnm tablo yada çerçeve çok yer kaplamazmı dış çekim olmayan birkaçate çerçevede var ama bitane kına bitane de düğünde tablo yapmak istiyorum ama nasıl yapcm pahalı
(2,126 puan) tarafından
Evet pahalı canm ama yok neden millet salonuna yaptiryor yatak odasına koyuyor istediğin gibi
0 oy
(839 puan) tarafından
Bennnnn bennm benn usengec esim var hala gidecez 2 sene oldu 
(5,269 puan) tarafından
Ayy dimi fılaşta kaldı oyoe naısl çıkarsam blmıyorum ki
0 oy
tarafından
Dış çekimi olmayan ben sjsjsjs

18 sene önce yoktu öyle şeyler 
(5,269 puan) tarafından
Çoktan evlisn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 463 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 1,051 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,346 soru

11,292,488 cevap

34,711 kullanıcı

...