0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (673 puan) tarafından
Bugün ev işleri bitmedi Bi türlü mutfagını çok seven biri olarak tabi ki önce mutfak an basladım anca bitti silme kurulama işi :)) sırada çocuk odası var sizler nabıyosunuz bakalım bu arada oğlum uyuyor kızımda kapının önünde arkadaşlarıyla oynuyor bende bu arada jet hızıyla temizliğe devam :)) 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende zorla totonu kaldırıp yaptım şimdide yemek yapacağım :D
(673 puan) tarafından
Hadi kolay gelsin madem :))
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ayy sormaa bas agrisi mide bulantisi bas donmesi var sabahdan beri aldim bebisimi yanima uyumusuz ac kalktim bisiler atistiriyom ev isi hakgetire
(673 puan) tarafından
Bi günde kalsın ev işleri dinlen tabi senden önemli mi :))
(2,840 puan) tarafından
Kalsinn valla koca teee cumartesi gelcek isten kendime gelince yavas yavas yaparim
(673 puan) tarafından
Aynen öylee acele etme :))
0 oy
tarafından
Ayyya ben öldüm öldüm bitmiyor şimdi dinleniyorum çok yoruldum
(673 puan) tarafından
Ben daha mutfaktan yeni çıktım dinlenmem :))) kolay gelsin tatlım sen dinlen tabii
tarafından
Ben oturma odası misafir odasını çocuk odasını antireyi yaptim kaldı mutfak yatak odası lavabo banyo
tarafından
Sağol canım sanada kolay gelsin bu arada
(673 puan) tarafından
Saol, cnm sana da kolay gelsin :)
0 oy
tarafından
Ev işleri bitti yemek işleri başladı bnde de :) 
(673 puan) tarafından
Eşim 4_12 yemek te problem yok kızım için biletler hazırlarım o kadar :))
(2,840 puan) tarafından
Yemekde ne var kiz valla ben temvel tembel oturuyom banada bi tabak koy hatta eniklerimdr var biri beni emiyo digeri yer yani onada koy  tabak geliyok ;)
(673 puan) tarafından
Benimde oğlum emiyo kızım 4 yasında ona hazırlıcam eşim zaten işte :)) gel beraber olsun :))
(2,840 puan) tarafından
Geliyommm hazirla :) keske yakin olsakda birbirimizi yakindan tanisak arkadas olsak ne guzel olurdu :)
(673 puan) tarafından
Keşke cnm :)) gezmekten bütün işler kalırdı herhalde :)))))
(2,840 puan) tarafından
Ahahaha evet burdaki hatunlarin dedikodusunuda ederdik  yuhahahaha :) ben izmirdeyim bu arada sen?
(673 puan) tarafından
Bende karacabeydeyim ama aslen bandırmalıyım bu arada izmirden pazartesi döndük bizde resmi tatil izninde İzmire gittik annemler izmirde oturuyor :)
(2,840 puan) tarafından
Yaaa belki denk gelirdik menemen tarafindayim bende bekkerim yolun duserse
(673 puan) tarafından
Nasip kuzum annemler de bucada
(2,840 puan) tarafından
Bana uzak kaliyo olsun canim izban var beklrim herzaman :)
(673 puan) tarafından
Saol kuzum düşünüp çagırmak yeter :)
0 oy
tarafından
Canım sen eskiden buraya dolabının resmini atmış miydin hatırlıyorum seni çok düzenliydin sen o sun demi 
(673 puan) tarafından
Evet kuzum doğru hatırlıyorsun :)))
tarafından
Maşallah hamaratsin vallahi
(673 puan) tarafından
Mutfagım en sevdiğim alanım iki çocukla ne kadar olursa işte yapıyorum düzeni çok severim dagınıklığa hiç gelemem kumanda bile yerinde olcak :))) ama iki çocukla fırsat buldukça işte hastalık derecesinde degil tabi ki sadece evimi seviyorum çok şükür allaha
0 oy
(6,679 puan) tarafından

Ben kaynişlerde tatil yapiyom:D

(673 puan) tarafından
Bende cumartesiden pazartesiye kadar yaptım annemlerde :) şimdi iş zamanı :)
0 oy
tarafından
Burada temizlik yapan arkadaşların postlarına bakıp ne hamarat kadınlar var evleri miss gibi, benimde şu işim, bu işim var deyip tekrar diğer postlara bakıyorum :D çok kolay gelsiiiin. 

(bebeğim uyusa yada dursa yapacağım ama yine bu halde ev süpürüldü, çamaşır asıldı, makinaya bir posta daha ilave edildi, yemekte dünden var bence gayet başarılı bir gün hahahah :D) 
tarafından
Senin o bebişle bunları yapman bile efsanee:D
tarafından
Bencede Dünya'm ❤️ :)  adam şuan uyuyor ama ya ayağımda yada kucağımda taaam keyifçi bu ya :)
tarafından
Bu bebişler işlerimi biliyor valla :D
(673 puan) tarafından
Ellerine saglık canm günlük temizlik yeter o kadar :)
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Bende kış temizliği yapmakla uğraşıyorum. Hergün bir odamı temizleyip kapısını kilitliyorum ki kirlenmesin :) ama her bir odayı temizlemek saatlerimi alıyor son iki odam kaldı :(

(673 puan) tarafından
Ben kapıları kapatamıyorum malesef  oğlum emekliyor çünkü
(3,136 puan) tarafından
Oğlun emeklere kapıları açabiliyor mu. Kilitlesen bari oğlun girmez odalara
(673 puan) tarafından
Hayır canım acamıyor tabi ki daha 6 buçuk aylık sadece emekliyor ben kapıları rahat rahat emeklesin haraketleri kısıtlanmasın diye kapatmıyorum tek Bi odada emekleyip durmasın diye:)
(3,136 puan) tarafından
Anladım canım iyi yapıyorsun :) allah size bağışlasın yakışıklıyı
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Oo ben bu gun komple makina silme dip koşe giristim buyuk kullanmadigim odayida komple temizledim mutfak falan ustune balkonlarida yikadim ha bide 2 sepet kiyafette katladim ustune kuafore agdaya gittim simdi de oglanicemziriyorum sonra dusa girip hazirlanayim aksamada bi menemen yaparim halim kalmadi :Ddad
(673 puan) tarafından
Masallah kızzz :))
0 oy
tarafından
Kış temizliği mi kuzum kolay gelsin ben evimi 1 hafta önceden serdim tek basima 32 haftalik hamileyim ve çok zorlandım allah yardım etsin 
(673 puan) tarafından
Yok cnm kış temizliğim bitti günlük temizlik :))
tarafından
Maşallah kız niye bu kadar uzun sürüyor ki benim hergun yapıyorum saat 11 12 gibi bitiyor
(673 puan) tarafından
Eşim 4-12 3 te çıkıyor evden anca o zaman baslıyorum :))
tarafından
Oo o zaman tama benim eşim evde olduğu zaman evim savaş alanı topla topla bitmiyor
(673 puan) tarafından
Aynen öylee :)
0 oy
(213 puan) tarafından
Valla benimki  bu  hafta gececi..gündüz uyuyo.  Oyuzden pek iş olmuyo.  Anca süpürge tutuyom. Hafta sonu yapicam . Şimdi yemek yedik işte... bulaşıklar makineye... Bu akşamda annemle kaynanamla maaale bulduk oraya gitcez :))) canm sikiliyo kaç aksamdir yaaa
(673 puan) tarafından
İyi gezmeler sizee :))) o zaman
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ben işlerimi bitirdim yemeğimi kapattim zuhal topala bakıyom ağrı cekiyom
(673 puan) tarafından
Ne agrısı kuzum geçmiş olsun
(5,436 puan) tarafından
Sağol cnm bacak krampim var aşırı bide üstten 20 lik geliyor sanırım berbat durumdayım kulak yanak boğaz baş pert :((

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 383 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 222 göst.
22 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 168 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 259 göst.