0 oy
231 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese merhaba cok cok  büyük olmasada kaynanam ve eltimle bayrama 1 hafta kala problemler yaşadım bilenler bilir  üzüldüm cok üzüldüm hatta dedim neyse bayram geliyor bayramlasrz yinede mesafeli oluruz ama benim mesafe koymam kaynanam tarafından trip olarak algılanıyor mesela bayramin ilk gunu görüştük bi araya flan geldik ..ama dahada aramadim yaptıklarını sindiremiyorum eltimde keza öyle misafiri geldi kaynim indi çağırdı kocamin hatrına çıktım vs ama.samimi olmak eskisi gibi olmak asla istemiyorum sizce bu mümkün mü mesafeli olabilir miyim 

6 Cevaplar

+1 oy
(11,977 puan) tarafından
Ben mesafeliyim canım ama bizim avantajımız uzak oluşumuz sen aynı apartmanda yaşıyorsun anladığım kadarı ile o şekilde daha zor olur ama yine de mesafeli durabilirsin ben mesela çok önemli bir şey olmadıkça aramıyorum sen de gerekmedikçe gitmezsin evine gereksiz sohbet etmezsin saygılı ama mesafeli bir ilişki en iyisi öbür türlü çok yüz göz olunuyor 
-Reklam-
0 oy
(2,782 puan) tarafından
İlk alismislar ya yüz vermişsin  şimdi napsan  trip sanarlar ben en baştan beri mesafeliyim bana birşey diyemezler çünkü huyumu öğrendiler 
(886 puan) tarafından
Bu durumu kendi lehime cevirmezmiyim canım
(2,782 puan) tarafından
Duruşunu bozmazsan zamanla alışırlar canım
0 oy
(202 puan) tarafından
Bayramda iyi hoş ol sonra arama sorma. Herkesin içinde saygını koru. 
0 oy
tarafından
Istedigin kadar mesafe koy esinin adi udtunde annesi mecbur gorusucen kuzum yani su mesafe koyma sacmaligini anlamis degilim sirrini anlatma her seyi pat diye soyleme en fazla bu mesafe olur yoksa mesafe koyman imkansiz
(886 puan) tarafından
Haklisin bende tam olarak bundan kastetmistm
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Mesafeden kastın nedir mesela zaten gorusuyorsunuz  bende mesafeliyim akrabalara karşı bilerek değil ama şöyle mesela her zaman gitmem kimseyle özelini paylaşmam gittgimde de nasılsınız iyimisiniz tamam 
(886 puan) tarafından
Yani eskisi gibi gülüp kahkaha atmak o samimiyeti artik istemiyorm
(13,787 puan) tarafından
İşte o zaman SK gorusmuceksin gitsen de mesafeni koruyacaksin
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Tabiiki olursun ne var bunda misafir gibi ol gittiginde 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy