0 oy
346 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba. :))

Yüzünüze uyguladiginiz dogal yontemlerle olan bir maske tarifi alabilirmiyim ? 

Ben yuzume sirke ve suyu karıştırıp pamukla suruyorum dezenfekte ediyorum :) siz neler uyguluyorsunuz ?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 yemek kasigi toz sekeri al kaba koy 3 damla limon damlat sonra yuzune piling yap ovala yuzunde sonra yika yebek gibi oluyor 
tarafından
Deniycem ;)) teşekkür ederim
(15,498 puan) tarafından
Hatun dediğin bu maske ne ise yarıyor?
Ve ametist sen hangi sirkeden bahsediyorsun
tarafından
Elma sirkesi
(15,498 puan) tarafından
Üzüm olmaz mi
tarafından
Uzumle denemedim . Bir cay kasigi elma sirkesi ve bir cay kaşığı içme suyu koyup kaşıkla biraz karıştırıp pamukla yuzume cok bastirmadan surup 20 dkka yada 30 dkka bekletip yikiorum. Herkesin cilt tipine goremidir bilmiorum ama yüzümün rengi acilio hafif sivilcelere iyi geliyor. Bendeki etkisi bu . Bazen turk kahvesi pleengi uyguluorum ama durulamasi zor oluyor
tarafından
Canm cilteki olu deriyi ve siyah noktalari temizliyoruz toz seker putur putur olacak erotene kadar karistirmadan suratinda ovala 1 2 dakika sonra duru su ile yika purusuz oluyor parliyor yumusacik yapiyor deneyin bnce
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen niçin yapıyorsun bu maskeyi ne sıklıkla yapıyorsun bide 
tarafından
Yüzümü ölü derilerden kurtarsin diye yapiyorum. Aklim ne zaman eserse yapiyorum duzenli olarak degil
0 oy
(659 puan) tarafından
Esım her gun tras olmak zorunda ben tras kopugu ıke yıkıyorum ph deyerını dengelıyo yuzumhn burde haftada 1 bebe pudrasını lımon kolonyası ve suyu ıle mana kıvamına geturıp maske yapıyorum kurudumu ılık su ıle yıka rengı de atıyo yuzumun yaglanmayıda engellıyor
tarafından
:))) ametist bnm esimde makineyle yaparbana özel olarak alırdı:)))
tarafından
Eşime soyliycem :) alsin bnada
tarafından
:))))))))) ben bakkaldan alırken " şey abi erkeklerin kullandığı tras sabunu varmış , ama köpük değilmiş savunmuş var mı ondam diyom sanki eşim istiyor gibi:)))))))))
tarafından
Fenasin :) Ama yapacak bisey yok bende olsam aynısı yapardım yanlış anlamasinlar diye :))
tarafından
'))))))):)))))))
0 oy
tarafından
Kız bende sirkeyi suyla karıştırmadan gece uatmadan önce pamukla temizliyor sabahta yüz sabunum ve yıkama jelimle yıkıyorum nemlendirici kremini sürüyor um. Bu uygulama ile yani sirke sayesinde kistli sivilcelerim den kurtuldum:)
tarafından
Ayyy aynı benbende maya maskesini bir yaptım iyi oldu ikinciye kaşınmaya başladı :)))) vazgeçtim:))) sirkeye devam
tarafından
Ne kadar çok ortak noktamız var kız :) baska uyguladığın bisey var mi ?
tarafından
Yok kuzum yorumda yazdığım gibi sirke sabahta sabunum fln gerçi bugünlerde çocuktan değil yüzümü yıkamak g.t.u.m.u yere koyamıyor um:)))))
tarafından
Alemsin valla :)) Allah kolaylık versin canım ♥
tarafından
Sağol canım :))))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 141 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hafize12345. (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
29 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Taze_anneee1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 41 göst.
29 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Taze_anneee1 (124 puan) tarafından soruldu

376,972 soru

11,282,083 cevap

34,684 kullanıcı

...