0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından

Pratik sütlü tatli tarifi istiyorm  güzel anneler :angel:    

10 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Pirinci sutu koyuosun kaynio bol bol karistiriosun nisastasi sute gecsin snra birde seker atiosun cok pratik sutlaaacc :)
(2,423 puan) tarafından
Yok öyle degillll  yaaa :DD
(2,351 puan) tarafından
O zaman puding aliosun sutu dokuosun karistiriosun istee haziirr :))
tarafından
Hahahaahahah yapımları ne kolaymış gahahaha
(2,351 puan) tarafından
Evt cok basit :)) bana kolay gelio ne bilm ben her hafta sutlac yaptigim icn esim cok severde 2 litreden yapiorm  esime anca yetio :))
tarafından
Ben de hep yaparım üç günde bi artık bana makarna haşlama gibi geliyor gece uykudan uyanınca yemek için yapıyorum kız hahaha 32 haftalıgım 18 kilo almışım bebek daha 1500 gr
(2,351 puan) tarafından
Hahaha Allh seni napmasn :)) az dikkat et cnm bebek dogunca sut olsn die isan dikkt edemio cnku ,) bn toplam 15 kilo almistm 38+5 de dgdu kizm zaten
tarafından
Valla bilmiyorum sınır 70 ti onu da geçtim hahahah allah sonumu hayır etsin inşallah
(2,351 puan) tarafından
Ben 53 le hamile kaldim 67 ile doguma girdim normal dogum oldugundan herlde ciktigimda 6 kilo gutmisti 3190 gr kizimdi zaten kalanida esi suyu felan :))
tarafından
Benim boy fazla biraz herkes bana diyor kilo almamisin ama bilmiyorlar
(2,351 puan) tarafından
Boyun uzunsa tabi kilo gostermez ben yerden bitme :)) 158 cm
tarafından
Yok kız öyle deme idal bi boy benim en son 1.71 dı geçen boyum uzamıştı bir santim hahahaha 1.72 olmuşum ahahaha
-Reklam-
0 oy
(642 puan) tarafından
Irmikli sutlu tatli.  Arasina kakaolu puding de koyarsan ustune de findik varsa cok uyumlu bir tatli oluyor  . Porsiyonluk ya da dilimlenecek sekilde yapılabilir 
0 oy
tarafından
Bence irmik helvasi yap off canım çekti:)) çayla cok guzel oluo :) 
0 oy
(452 puan) tarafından
Krem Karamel'i tavsiye ederim cnm.
0 oy
(843 puan) tarafından
Sütlaç tabiki :D yada muhallebi 
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Ben hamile iken hep böyle başlıklara gıcıklığına daha çok bakar küfür ederdim :D inşallah sana da eden birileri vardır sjsjsjsjsjjs
0 oy
(62 puan) tarafından
Magnolya  canm tadı çok lezetli 1 bardak un 1 bardak şeker 1 litre sütü karıştıra karıştıra kaynatıyorsun göz goź olduktan sonra ocagi kapat bir paket şekerli vanilin ekle  ve kremayla  çırpıcı veya mikser yardımıyla karıştır  soğumaya bırak ve  bi sunum bardağı veya derin bi tabağa bebe buskuvisi veya istediğin herhangi bi bisküviyi toz haline getir bn burçak kullanıyorum genellikle ama orjinali bebek buskuvisiyle  yapılır kat kat bi kat toz bisküvi bi kat muhallebiyi kat kat yapıp çilek veya muz veya kiviyle aralarına koyup tatlandiabilirsin 2 3 saat buzdolabında kalınca tadı harika  bn 1 gün önceden yaparım tadı daha oturmuş geliyor bana
0 oy
tarafından
fincan tatlisi yap canim 
0 oy
(198 puan) tarafından

Yalancı tavuk göğsü ben çok severim :D

1.5 şu bardağı şeker, 1 su bardağı un, 1 paket vanilya, 1 paketten biraz az margarin, 1 litre süt bu kadar hepsini aynı anda koy tencereye karıştırarak pişir. Tepsiye kakolu büsküvi çek çok ya da hindistan cevizi hangisi varsa. Soğusun soğuduktan sonra kes ikiye katla ye :D

0 oy
tarafından

Fırında sütlaç :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 184 göst.
25 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,675 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,420 cevap

34,514 kullanıcı

...