0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (2,483 puan) tarafından
Bu uygulamada persentil tablosu varmış diye birkaç yorumda görmüştüm ama ben bulamiyorum, tam olarak nerde kendisi bilen var mi :)

11 Cevaplar

0 oy
(12,194 puan) tarafından

Görmedim duymadım bilmiyorum :angel:

-Reklam-
0 oy
(349 puan) tarafından
Yenı uygulamada var
0 oy
tarafından
Biraz kurcala an lazım :D
0 oy
tarafından

O ne gizz ben bilmiyorum :)

tarafından
Evet bende merak ediyorum o ne ki
0 oy
tarafından

ne ki o :)       

0 oy
(7,838 puan) tarafından
Bebeğinizin günün yazdığı ana sayfada sol üstte tıklayın orda araçlara tıklayın orda o tablo var
(417 puan) tarafından
Bendd o cikmiyor araclarda yazmiyor hep hamilelikle ilgili seyler cikiyor uyvulamaya yildiz ver hafta hafta hamilrlik diye araclar diyr bolum yok
0 oy
(81 puan) tarafından
Bebek bakim uygulamasinda var
0 oy
tarafından
Bebek bakım uygulamasını indirdiyseniz orda var. Gebelik uygulamasında yok diye biliyorum.
0 oy
tarafından
Af buyur bacı o ne ki :D
(12,788 puan) tarafından
Bebek boy kg ölçümü ne persentil tablo deniyo yani mesel 3 ay bebek alt sınır kg 3 orta 5 üst sinir  8vs vs öyle sinir soyluyo
tarafından
İşte boşa değil ennnn editör seçişimiz efendim ❤️ :) antin kuntin isimşer var ya boy kilo tablosu olshn adı işte :D unutmam artık yeni bir kelime ve anlam öğrendim teşekkür ederimmmm Azamelia'm.
0 oy
(12,788 puan) tarafından
Bebek bakım uygulamasında var hangi ay cinsiyet istiyo isen bakıp söyleyimkstersen 
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Bebek bakim uygulamasina girince alt sirada canta resmi var ona tikla sol altta var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde berkin (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysudemir. (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysudemir. (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
12 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (531 puan) tarafından soruldu

289,567 soru

8,676,600 cevap

29,346 kullanıcı

...