0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
Evlendiğimden beri süpürge almadım yani eşya almadım eşyalı evde oturuyorum şimdilik. Yengemin Arnica sulu süpürgesini kullanıyordum ama nefret ermeye başladım. Allah günah yazmasın apartman da oturanlar anlar dökecek düzgün yer yok. Ekmek kırıntıları da oluyor. Eşimin bekarkenden dik Süpürgeesi var o da 4 senelik iyi çekmiyor. Max 3000 TL vereceğim. Philips düşündüm. Karaca toz torbasız elektrikli Süpürge ve dik Süpürge toplam da 2700 TL . Acaba karaca mi yoksa Philips 8 serisi mi. Teknosa da çalışan arkadaş Arnica alın dedi. Çok kararsız kaldım. Tavsiye verirseniz çok sevinirim 

17 Cevaplar

0 oy
(881 puan) tarafından
Arnica pika çok çok iyi torbasız 4 5 ay önce ablam 950 tl ye aldı sıfır 
-Reklam-
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Philips marathon ultimate çok iyi 3 yıldır kullanıyorum çekim gücü çok iyi 
(809 puan) tarafından
Marathon fiyatına baktım da bizi çok aşıyor 1.5 ay sonra doğumum var
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Rowenta mavi olandan kullanıyorum 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Samsung kullanıyorum toz torbasız memnunum . Trendyol dan bak canım fiyati uygun 
0 oy
tarafından
Bana kalırsa toz torbali al bacım direk torbaya çektiğinden çıkar at kolay oluyor toz torbasız olanlar kaynanamın vardı zırt pırt bozulurdu nefret etmiştik yani 
0 oy
(581 puan) tarafından
Kuzum şuan karaca da kampanya var toz torbası süpürge alana şarjlı dikey süpürge hediye. 2699 liraya aldım normal supurgeden aşırı memnunum şuan ama şarjlı süpürge 4-5 saat şarj oluyor yarım saatte şarjı bitiyor 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Rowenta on numara süpürge bozulsa gene aynısını alırım torbasız 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Kesinlikle Philips öneririm harika süpürgeleri. Emiş gücü hiç azalmıyo sesi çok yok. Benimki bozulsa yine aynısını alırım 
0 oy
(827 puan) tarafından
Philips al derim toz torbasiz 13 senedir kullaniyorum cok memnunum suluda torbalida kullandim once hic tavsiye etmm
0 oy
tarafından
https://ty.gl/y9xqlx6bti.  Ben bunu aldım canım Eylül'de çok memnunum ****** gibi vala 
0 oy
(520 puan) tarafından
3 yildir arnica mila kullanıyorum muhteşem bir çekiş gücü var halıya yapışıyor vallahi bu süpürge yüzünden kol kası yaptim
0 oy
(328 puan) tarafından
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Ben çok araştırdım benimde supurgem eskidi 10 senelik oldu artık eski performansı yok en müsait zamanda https://ty.gl/ew40scffdb 

Bu süpürgeyi alacağım 
0 oy
(2,272 puan) tarafından

image

ben bunu kullanıyorum iyiki almışım valla çok iyi aşırı güzel cekiyo haliya yapisiyo kaldiriyo tavsiye ederim canım
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Arnica Tesla premium 3 senedir kullanıyorum memnunum sesi az çekimi çok iyi tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Rowenta Slience göçe. Güncel fiyatını bilemem. Ama temizlik ürünlerinde Karaca değil de daha bilindik markalari tercih edin derim.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Arnica kullanıyorum çok güzel çekiyor 3 senelik hala ilk gün gibi çeker 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 120 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Emel12 (1,584 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 212 göst.