0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gecen bebek arabasi almak icin ebebek magzasina gittim istedgim araba magzada olmadigi icin siparis verildi en gec cums gunu ellinizde olur dedi catsamba kargoya verilir dedi verilmemis tekrar aradim 5 gun icinde kargoya verilir anca diyor of ya  5 gün nedir keske ogun oradan siparisi girdirmeyip baska subeye gitseydim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olacak kız zaten bebiş daha karnında 
(4,875 puan) tarafından
☺️ ben dicektim
tarafından
Kalplerimiz bir ❤️
tarafından
Ay insan heycanlaniyor hemen gelsin istiyor birde ben cok tez canliyim :D sabirsizlikla bekliyorum nabym
-Reklam-
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Ne kaaaa güzel derdin var kız :D 2 Gün sonra gelse nolur 5 gün sonra gelse ne :D 
tarafından
5 gun cik fazla bekleyemem :D hemen gelsin
(2,866 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesizler miş canım onlarda :D :D hiç anneler bekletilir mi :P
Doğumuna ne kadar var sjsjsjsj
tarafından
Vallha ya terbiyesiz insanlar :D 9 hafta
(2,866 puan) tarafından
Ay hadi inşallah hayırlısı ile bi avazda kurtulursun canım ❣️ bu arada köpeğin çok tatlı benim de var bi tane Maltese terrier bebeklikten beri benimle ve şuan kızımı benden çok sahiplenmiş durumda. Doğduğu günden beri asla kimseyi yaklaştır mıyor kızıma annem babam bile alırken kızıyor onlara :D bazen deren ağkarken gelir haber verir uyandı diye büssürü şey işte ❣️ bir hayvanla büyüdüğü için çok şanslı çocuklarımız. Ben tabi ****** olarak görmüyorum köpeğimi insandan daha insan
tarafından
Kesinlikle canim benim bende bebekken ve cok hastayken aldim durumu baya kotu diye aldim suan herseyi gayet iyi durumda 10 aylik olcak kimseyi yanimiza yaklastirmiyor  bebek dogunca kiskanir diye dusunuyoruz cunku cok duskun bana insallah kiskanmaz
(2,866 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu daha bilmezken benim ki hisseder karnımdan inmedi. 9 ay karnımda uyudu hep sonra birileri benle tokalaşmak isterse aşırı reaksiyon veriyordu istemiyordum kşmse beni öpsün ay dedim içinden canavar çıktı bunun :D doğum yaptım eve geldim tam 1 hafta suratıma bakmadı sevdirmeddi kendini hep beşiğin yanında uyudu hep bebeği izledi böyle bişi yok ya :D şimdi eve biri gelince bebeği sevemez asla izin yok :D yani korkma o bebek senden daha önde olacak bi doğsun gör :D
tarafından
Ay insallah  seninkide benim kiz kiz gibi cok hircinmis :D
(2,866 puan) tarafından
Benim ki erkek ama kızdan beter :D
tarafından
Kac aylik canim
0 oy
(5,647 puan) tarafından

Acelen ne kız :D

tarafından
Ay bi an once gelsin evimde dursun :D
0 oy
(557 puan) tarafından

Niye bu kadar acele ediosun evde prova mı yapcan :D

tarafından
Aynen alistirma yapicam :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1 melek annesi (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
19 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatmazehraasci (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,176 puan) tarafından soruldu

377,793 soru

11,307,696 cevap

34,737 kullanıcı

...