0 oy
807 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Bı post daha paylaştım ama fazla cevap gelmedi biz birlikte yaşıyoruz gebeyim ben son günlerim kimse bana yat dinlen uyu demiyor evdeki herkes hasta ben bakıyorum hepsine yedikleri tabakları bile yikamiyorlar sürekli mizmizlanan bı kaynana telde sürekli dedikodu yapan görümcek sürekli hasta kalan kayınpeder ev işləri  kendimle bile ilgilenemiyorum artık bebede olcak eşim gidersek millet ne der diyor ikna etmem lazım çok güzel bı konuşma yapmam lazım nasıl ciddiyetimi koyabilirim allah rızası için yardım edin

25 Cevaplar

+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Bir arkadaşda  söylemiş ,yap kahvaltını diz kendi bulaşığıni. Hatta gir banyoya hava zaten sıcak. Ama bunları oflaya puflaya yap. Sonra git yatağına kapıyı kitle. Aç bi dizi film. Karnı acıkır da yemek hazırlayan olursa git otur. Kendi tabağını kaldır koy. Yapamıyorum eğilemiyorum de. Boşver söylensin kaynanan dövecek değil ya. Kaldırsın kızına yaptırsın. Normal bi zamanda da kimsenin hizmetini yapmak zorunda değilsin, şimdi bide hamilesin. Az insan olsunlar. 
-Reklam-
+1 oy
(625 puan) tarafından
İnsanlar çok vicdansız ya. Ben erkek kardeşimin evine gittim 2 3 gün kalmaya çocuk 24 yaşında. Evi de uzaktı yorulmuştum. Çocuk yemek yaptı salata yaptı soframa kadar kurdu. Bunu 24 yaşında erkek çocuk düşünüyor. Kaynananın halden anlaması lazım hele görümcen. Kendileri yapmıyor bir de sana yük oluyorlar. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Yapma bacım oram buram ağrıyor yorgunum de yat 
(119,071 puan) tarafından
Gunaydin nick iniz cok guzelmis
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım ben senin yerinde olsam hiç bir işe elimi sürmem. sen yaptığın için , senden yüz buluyorlar ne demek iş yapmak hamile kadının elinden su bile içilmez tavrını koy. Esinede ben yapamıyorum diyeceksin ayrı eve çıkalım bukadar. Ayrı evde oturanlara millet nediyor onuda anlamış değilim. 
(245 puan) tarafından
Off bugün o kdr bitkinim ki anlatamam ama.bi ton ev isi var yapmayıp anasının dirdirinj çekmek istemiyorum dırdıri İs yapmakdan daha kötü anlamıyorum son günlerim kimse bı ise elini sürmüyor dünden kalan tabak var sanki ellerine yapışacak bı yikamak
(1,156 puan) tarafından
Canım sakın yapma. O dir dir yapiyorsa sende yap. İnsanlar sana hak verir. Ailene söyle hiç bişey yapma sakın bak günah ya
tarafından
Bence de asla elini sürme
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bir önceki postundaki dediğim gibi 
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Asıl şu zamanda onların sana bakması lazım çocuktan sonra daha zor olucak de herşey benim üstümde de bende bi sene beraber oturdum baktim eşimin hiç niyeti yok ewleri ayirmaya herkezin için de bi akşam ben kolemiyim bu ewde herkez oturuyo yiyo iciyo geziyo ben mecburmuyum milletin arkasını toplamaya dedim sonra zaten kavga çıktı herkez kendi ewine gitti eşini en iyi sen bilirsin canım onu neyden vurucani yapamıyorum olmuyo falan de
0 oy
tarafından
Şimdi ne yap biliyo musun kahvaltını yaptıysan kendi bulasigini makineye koy kendi odanı toparla sonra da git uzan kapını da kilitle bırak kim naparsa yapsın 
(245 puan) tarafından
İhtiyacım olan tek şey bu gerçekten öyle yapicam artık ne bı tabak yıkarım ne bişey onların yaptığı gibi yan gelip yatarım
tarafından
Tabi tatlım hiç şeyine takmaya değmez cidden bırak kendi pisliklerinde boğulsnlar sorarlarsa da hürrem sultanın dediği gibi GEBEYIM BEN :)))))
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Aileniz müdahale etmeli. Sizde resti çekin tam zamanı. Ev üstüne ev olmaz. Yaşadığınız evlilik değil. 
0 oy
(2,981 puan) tarafından
Yalqndan mı yapıyorlar acba annen yok mu canım yanına gitsen 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kaynana kayınpederi anladım da görümce napıyo Allah aşkına.eşinin huyuna suyuna göre tavrını koy bir evde evin tüm yükü bir kişiye yüklenmez.keşke demeyi sevmem ama baştan beraber oturmayı kabul etmeseydiniz keşke ama durumları bilemem tabii.eşinizle sohbet eder tarzda konuşun.
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Yaa eşindeki kafa ne acaba. Gidersek millet ne der ne demek. Millet için mı yasiyo ayrıca evini ayırmak kadar doğal ne var. Herkes ister kendi düzeni olsun kendine ait bi yuvası olsun. Madem ailesine çok düşkün evlenmeseymiş. Ne yap et ayır bebek olunca zaten herşeyin o olacak. Bebeğinden fırsat bulunca uyuyunca filan bi dinlenme zevkin bile olmicak. Hem gebesin hem de senden hizmet bekliyorlar nasıl insanlar bunlar. Gorumcen varmış işte evde o baksın ailesine. Belki seviyosundur onları bilmiyorum ama ben gıcık oldum burda. Hiçbir şeye elini sürme belim agriyo filan de. Ne yap et ayır evini yoksa hicbir düzenin olmaz senin de çocuğun da.  Ben de oturdum 3 sene mecburiyetten maddi sebep yüzünden. Doğumundan 1 ay önce ayrıldım. Kayinvalidem kendine hizmet ettirmeyi bırak hamileyim diye kendi evimin temizliğinden taşınmasına kadar hiçbirşeye elimi sürdürmedi. Çağırdı akrabalarını ben söyledim onlar yaptı. Allah razı olsun
0 oy
(618 puan) tarafından
Eğer yapabilirsen becerebilirsen sabah geç kalk öğlen yat hastayım de ağrım var de cnm yoksa su kaybı olursa doğumda zor olur 
0 oy
tarafından
Buna care yok cunku en basından kabul edıp gırdın mı kotu olup cıkıyorsun baska yolu olmuyor
0 oy
tarafından
Canım sende yapma biri bisey dedi mi sancim  ağrım var de
0 oy
tarafından
Ben direk söylerdim. Milletin hizmetçisi mi olacağım ömür boyu. Kendi evimde kendi çocuğumla ilgilenmek istiyorum de
0 oy
(48,481 puan) tarafından
ay o milletin agzini ari soksun milleti degil beni dusun de
0 oy
(888 puan) tarafından
Madem görümce telle oynuyo sende yat dinlen canim eşek gibi kalkıp yapar konusulana da aldırma hamilesin sen yorma kendini
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Millet ne der ne demek ya milyonlarca insan ayıp bişey yapıyor o zaman ayrı oturmakla.
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Baştan neden kabul ediyosunuzki birlik oturmayı, eşini al karşına açık açık konuş kendine güvenmiyosa niye evlenmiş
0 oy
tarafından
Hepsini evden sktr ederim met kimsenin hizmetçisi değilim eli ayağı tutan insanlar 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Yav millete ney evlenen ciftler ayrı olur zaten bu birleşik oturma kalksın artık ya 

Eşin eğer anlayisliysa konuşup ikna edersin anlamiyorsa babamin evine giderim o zaman da gelin ayrılmak istemiş onlar kabul etmiyor diye millete rezil olursunuz de 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 445 göst.
24 Şubat 2020 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 407 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 515 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 443 göst.