0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Uzun olucak kb şimdiden 10 yaşındaydım hastalığa yakalandım saçlarım kesildi aylarca tedavi gördüm yaditlarimdan daha küçük bı bedenim vardı psikolojim bozulmuştu geçti büyüdüm aradan yıllar geçti okul okudum liseye geçtim herşey güzeldi mutluydum sonra karşıma bı çocuk çıktı çok sevdim yada sevdiğimi zannetim sağlık lisesi okuyordum hala 16 yaşındaydım derslerim iyiydi ama ailem böyle şeylere karşıydı öğretmenlerim öğrenince uyardılar ailem öğrendi ama herkesin sevgilisi vardı belki hata yaptım abimler öğrenince okuldan almak istediler istemedim o arada olaylar yaşandı ve bı gece ailem beni aradı okula gelip beni alicaklarini söylediler bı arakadasimla birlikte kacmaya karar verdik okuldan alınmak benim icin ölümden daha acıydı ama yapamadık pencereye çarşaf takılı kaldı sabahına hocalar geldi ailelerimizi çağırdılar geldiler ve başka liseye geçişimi yaptılar ama bu sadece kağıtta kaldı gondermediler söz verdiler yıllarca ailemden psikolojik şiddet gördüm her gece ağladım mahallede arkadaşlarım okula gidiyordu canım o kdr açıyordu ki anlatamam hayat bana hiç adil davranmadi ailemi polise şikayet ettim polisler söz verdi okula göndercejlerdi ailem aylarca telefonları benden sakladılar gidemedim abimler beni dovmesin diye yengelerimin dolaplarına saklandım davranışlarım gittikçe salaklasmisti hocaya muska yaptılar bana tecavüz edildiğini sandılar Dr gönderildim babam Dr böyle biseydwn şüpheleniyorum dedi ordakı millətin hepsi duydu kollarımı çizmeye başladım büyüdüm yıllar geçti ama açım geçmedi be sonra goruculerim her saat gelmwye başladı zorla birinə verməyə çalıştılar istemedim sonra karşıma eşim çıktı beni herkesten daha çok seviyordu halada seviyor ama bu seferde annesi ve ablası sorun çıkartıyolar bu yaşımda siddeten kaçtım karşıma daha kötüleri çıktı evlat sahibi olucam bütün alttan alislarim bu yüzden işte hayat bana hiç adil olmadı ki 

4 Cevaplar

0 oy
(48,083 puan) tarafından
umarim evladindan yana yüzün guler
(245 puan) tarafından
Umarım o benim yaşadıklarımı yaşamaz
-Reklam-
0 oy
(4,991 puan) tarafından
İmtihanin ağırmış canm 

Enazindan kocandan cekmiyorsun evladından yüzün gülsün inşallah 
(245 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(35 puan) tarafından
Hayat hiç bir zaman adil olmadı ama işte bazen çok daha adaletsiz oluyor böyle dilerim bundan sonra yüzün güler
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun malesef aileni seçemiyorsun ama kuracagin aileyi seçebiliyorsun.Esin de ayni durumda o da ailesi böyle olsun istemezdim seninle iyi anlatsınlar ister ama o da seçemiyor işte...Eşinle birbirinizin kıymetini bilin minik bir yavrunuz var yada olacak artık kendi çekirdek aileniz var.Gecmisi değiştiremezsiniz ama tecrubelerinizle artık neyin nelere sebep olduğunu biliyorsunuz geleceğinize yön verebilirsiniz.olumsuza odaklanmamaya çalışın.farkinda olmadan kendi ailenize benzer hale gelmeyin malesef çoğu kişide bu böyle oluyor.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 549 göst.
14 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Bahar..❤ (2,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,224 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,639 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 517 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde gulistaN18 (2,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.