0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (375 puan) tarafından
Kızım 25 aylık ben 5 aydır emzırmeyı bıraktım bır turlü eskı kıloma donemıyorum cok kılo verdım yüzüm kaşık kadar kaldı vitamin takviyeside aldım hiç kılo falan aldırmadı bıraktıktan sonra alabılen var mı yada emzırme donemı cok zayıflayan var mı

6 Cevaplar

0 oy
(7,658 puan) tarafından
Bende çok zayıfladım 46 kiloyum. 11 aylık hala emziriyorum acaba kessem.alirmiyim diye düşünüyorum gerçekten yiyorum ama yok alamıyorum 
(375 puan) tarafından
Siz kac kıloydunuz hamılelıkten once ben 67 kıloydum suan 57 kıloya duştum boyum 1.65 aşırı morelım bozuluuor resmen eve hapsettım kendımı neden kılo alamıyorum dıyorum ya emzırmeyı 5 aydır bıraktım hıc almadım hatta 3 kılo daha vermısım
(7,658 puan) tarafından
Valla senin kilon yine iyi 57 kg gayet ideal cnim. Ben doğuma 60 la girdim hemen zayıfladım bu kiloya düşmüşüm
(375 puan) tarafından
Ama çok zayıf duruyorum ben 75 ıle gırdım doguma aglayacam vallahı ua
(7,658 puan) tarafından
Benim boy 157 bende bı 52-55 olsam iyi de işte olamıyorum inşallah alırız kilo
(375 puan) tarafından
Insallah alırız ıste boy uzun olunca da cok sırıtıyo çöp gıbı kaldım resme
-Reklam-
0 oy
(375 puan) tarafından
Nasıl kılo aldınız bna da soylermısınız bende alayım 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Emzirirken 58 kilo falandım bırakınca 57 ye düştüm 3 ay oldu bıraktıralı şuan 55 im iştahım hiç yok emzirirken çok yerdim 
(375 puan) tarafından
Ayy bende oyleyım hıc ıstahım yok ama sabah kahvaltımı yapıyprum aksam yemegımı doyunca yıyorum yok kaldım oyle
(375 puan) tarafından
Siz kan degerlerınıze baktırdınız mı hıc vıtamınlerınıze falan
(25,225 puan) tarafından
Evet kansızlıgım var hep vardı zaten yıllardır düzelmiyo
(375 puan) tarafından
Benımde hep kansızlıgım var ama kan ılacı kullandıgım halde yınede alamdım kac kutu kullandım emzırme donemınde ama hıc kılo alamadım
0 oy
(736 puan) tarafından

Emzirirken benmk tek kilo aliyorm anlamadm. Benim oğlum buyutukce daha bı memeye bağlı oldu. Gece uyandığımda bile acıkıyorum. Dogumdn snra o kdr kg almadm ama bu son 3 4 aydır kg aldm bende tuhaflık var sanırım :ermm:

0 oy
(375 puan) tarafından
Tatlı falan da cok tuketemıyorum şekerımı cok yukseltıyor
0 oy
(1,459 puan) tarafından
Emzirirken naisl zayifliyorsun bana da söyleyin . Bn kilo aldimm
(1,459 puan) tarafından
Bak şimdi eline çatalı ve kaşığı alıyorsun..sofrada ne varsa onlara 45 derecelik açıyla girip çıkarıyorsun. Aaa içi dolu. Eee napacan geri mi koyacan. Olmazzz . Hemen ağzına boşaltıyorsun. Ve bunu durmadan yapıyorsun. Hatta en güzeli emzirirken bunu yapmak.  Dene ve farkı gör
(375 puan) tarafından
Hıc ıstahım yok anca acıkınca ekmek hamur bunlara saldırıyorum
(375 puan) tarafından
Sağol canım yınede çok tesekkur ederım
(1,459 puan) tarafından
İştahın öyle beklemeye gelmez. İlham mi bu. Sen yemeğe başla yedikçe istahlanirsin
(375 puan) tarafından
Acaba yememektenmı boyleyız ya anlamadım gıttı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SnurT (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
0 oy
3 cevap 111 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu

374,721 soru

11,208,656 cevap

34,515 kullanıcı

...