0 oy
8,260 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (56 puan) tarafından
Onerebileceginiz gaz damlasi varmi kizlar devletigin karsıladıgı

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim ben tüm gaz damlalarini kullandım en son metsil kullandim onu sanirim devlet karşılıyor. Bize iyi gelmişti 
-Reklam-
0 oy
(8,889 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla devlet hic birini karşılamıyor

Ama metsil ucuzz 15 20lira arası die duymuştm
(56 puan) tarafından
Canım ablam icin sordum yeni bebegi oldu cok gazli benim kullandigim 85 tl onu alamaz o yuzden ise yarar uygun bisey istiyorum metsil iyi mi kullandin mi sen
(8,889 puan) tarafından
Kullanmadm, şu an biogaia kullanıorz o iyi geldi biraz.
Ama metsilin de iyi olduğunu okumuştm burda. Bi denesn bakalm. Zinco da ucuzdur
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Mestil aldim hic birini devlet karsilamiyo sanirim biogai vermistim ilk dogdugunda 70tl idi sonra mestil aldim 10 tl hala ona devam ediyorum cabuk etkili
(2,840 puan) tarafından
Valla canim onu bilmiyorum ama gaz damlasi neticede bebege bi zarari yok hamileyede olmaz heralde bi dr yada eczaciya sor derim
(1,008 puan) tarafından
Özel ilaç aşırı pahalı geldi banada çünkü 1 haftalığı 75 tl tutuyordu almamıştım. Bu oluyorsa iyiymiş de olmazsa bi soruyum ben
(2,840 puan) tarafından
Evet canim yazdirmadan aldim ben bebegime 10tl idi gecen hafta
(1,008 puan) tarafından
Tamam tatlım teşekkür ederim
(2,840 puan) tarafından
Rica ederim canisi
0 oy
(758 puan) tarafından
En iyisi bence metsil ve daha 3 gun once aldim 9 tl ydi 
(1,008 puan) tarafından
Hamile birisi kullanabilir mi bu metsil damlsyı
(758 puan) tarafından
Hamile ne icin kullancak canim gaz sancisi icinmj
(1,008 puan) tarafından
Aynen bende gaz sancısı var canım da. Doktorum özel ilaç yazdı o da çok pahalıydı almamıştım 1 haftalık ilaç 75 tlydi. Acaba bu mestili hamile kullanabiliyor mu ki
(758 puan) tarafından
Valla canim kullansanda pek fayda edecegini sanmiyorum ama hamilelikte gaz sancisi berbat bi sey :(
(1,008 puan) tarafından
Son 1 haftadır hayatımı berbat etti canım ya. Dün muayenem vardı doktor gazdan bebeği göremedi bile tam olarak düşün :( yarım saat gezdim ıvır zıvır yedim de sonra öyle görebildi oğlumu. Aşırı fazla oldu bende çünkü.  Korkuyorum da bebeğe bieşy olur mu ki kasılınca rwhim filan açılıyormudur diye:(
(758 puan) tarafından
Yok canim sanmam sende aklina kotu seyler getrme  doktorun verdigi ilaci almala calissan ;(
0 oy
tarafından
Sağlık ocağı metsil yazmıştı , başka yazmıyorlar sanırım. Bana herkes o işe yaramaz dedi ama bizde işe yaradı.
0 oy
(74 puan) tarafından
Cnm ben metsil aldım 9 TL çok güzel gaz çıkarıyor hatta doktorum bana onun dışında biseye para vermene gerek yok metsil çok iyi bir ilaç dddi
0 oy
(2,241 puan) tarafından
metsil i devlet karsiliyordu canim ben faydasini gormustum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 67 göst.
0 oy
10 cevap 539 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (4,656 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,150 puan) tarafından soruldu

374,690 soru

11,207,676 cevap

34,511 kullanıcı

...