0 oy
1,690 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim en sinir olduğum konu birisi post açdığı zaman yorum yapıp yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak bir cevap verme zahmetinde bulunmayıpda insanların vaktini çalanlar varya hahh işde buna ifrit oluyorum :ermm:

36 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Cinsellikle ilgili konular hoşuma gitmiyor . Bir sıkıntın varsa gider doktora sorarsın. 
(7,118 puan) tarafından
Yok canım ondan bahsetmiyorum. Görmedim o postu.  Millet tarif ister gibi korunma yöntemi tavsiyesi istiyor. Madem böyle bir düşüncen var gidersin aile merkezlerine ebe orada bilgi verir. Doğru şekilde. Birine iyi gelen yöntem başkasına iyi gelmeyebilir. Saçma sapan şeyler işte.
tarafından
Bı arkadaş .ev hanımligi esine iyi bı eş olma ile ilgili soru sormuştu :)herkes cinsellik anlayip aşırı ayrıntı şeyler yazmıştı ....bunları ara ara yazanlar çok oluyo .bence insanların cinsel yaşamı kendine kalmalı .zaten günah da bu durum
(7,118 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Millet birşeyleri kanıtlama derdin de sanki.
tarafından
Kocam beni seviyor.afadersin cinsel yaşamım da aşırı dinamik . çünkü bu benim sayemde oluyo ben mükemmel bı kadınım...yok bacım sana öylesi denk gelmiş bu yani bu kadar
(7,118 puan) tarafından
Ah bu kadınlar :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

iyi niyetle ya da tamamen safi duygularla post açılınca o posta gelen ters **** cevaplar :angry:

tarafından
Büyük hüsranla karşılaşıyo insan dimi
tarafından
aynen yaa sorma
0 oy
tarafından
Birbirinin yorumuna bakıp + almak için ukala laf edenlere aşırı kızıyorum
tarafından
Aman +olsa ne olmasa ne yaw sanki puan alınca ödülmü veriliyo
0 oy
tarafından

Ayyy dün bende bi post açtım ama okadar hastaydım ki cevap veremedim üstüme alındım bi anda bu postu :P

tarafından
Yok kızz öyle değil mesela birisi durmadan post açıpda her posta cevap vermiyoya ondan bahsediyorum
tarafından
Tamam kuzum seviyorum seni rahimemmm :)
tarafından
Bende seni balım cansın sen ❤
tarafından
Minnoşumu öp benim yerime annesi :)
0 oy
tarafından

Aldatılma postundan nefret etmişim artık ya ne yapmışlar ne yaşamışlar hepsini yazıyorlar gıcık oluyorum :angry:

tarafından
ALLAH kimseye yaşatmasın tabi canım ama onlar insanın özeli sonuçta burda kadınlar kocalarına bir sürü laf söylüyor sonuçta senin kocan her ne kadar seni aldatsa da bir yaşamalığınız var senin mahremin sende kalmalı izin vermemelisin onca lafa tabi bu benim fikrim :)
tarafından
Kadın rahatliyordur belki yazınca .çok görmemek gerek bence bunu.evet rahatsızlık veriyor okuyanlara hatta ben bu yüzden kapatcam bile baya takiyroim çünkü ...ama kadın bunu anlatınca rahatliyorsa saygı duyarım .cunku dışardaki insanlara anlatilamiyo boyle şeyler
tarafından
Bence kadının eşi dostu illa vardır burda anlatması pek doğru değil bir insan isterse içini her şekil rahatlatır
tarafından
Valla kuzum Allah öyle bı durumu yasatmasin.insan yapmam diyecegi herşeyi yasatiyo da yaptiriyo da .
tarafından
Tabi oda öyle ALLAH bunu kimseye yaşatmasın ya zor tabi yaşan bilir
0 oy
tarafından
Canim Ben hiç bir posta sinir olmuyorum ama sadece soruyu sorup cevaplara yorum yapmayanlara gıcık oluyorum onun dışında bide bazılarının yorumları beni çok üzüyor hep mantıksız bulmasına bu nasıl soru diyenlere kızıyorum yazmak istemiş yazmış yani ego tatmin yeri değil burasi
tarafından
Genelde +almak için yapıyolar benim kanımcs
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Benim de en sinir oldugum birisi esiyle ilgili kotu bisey yaziyor ya oda benim esim yapmaz falan diyenlere sinir oluyorum
tarafından
Kemalim yapmaz:)
0 oy
tarafından
Benimde iliski konusu kimse kizmasin bana dört duvar bosuna yok diye dusunuyorum 
tarafından
Bencede anlatılmasa daha iyi çünkü anlatıldığı zaman kini iki kat artıyor
tarafından
Kinden ziyade herkes bu konuda basinin caresine baksin yok esim benimle birlikte olmuyor bana bakmiyor ayip bana gore
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Aldtma gorumce ve kaynanalrn saçmalıkları sormlarna sinir olmuyorum bide yorumuma baskasnn yorum yapmasi
tarafından
Dimi bi yorum yapınca altına yorum atıyolar yoo kızz ben sinirlenmiyom ona benimle aynı fikirde olanlar yorum atıyo genelde kimse kırmadı beni hiç
(1,151 puan) tarafından
Ters düştüğüm oldu birde unuttum küfür ediliyo ya bide bayan olacaklar sinir oluyorum kava sözlerle atışmalar mahalle kavgası gibi
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Benimde sinir oldugum düşük muhabbetinin detayına kadar anlatılması malesf piskolojim bozuldu resmen o yüzden artık girip yorum bile yapmıyorum bide senin dediğin gibi canım yardimci olmaya çalışıyoruz cevap dahi verilmiyor
tarafından
En nefret ettiğim konu zaten vaktini ayır yorum yap oku boş boş cevap verme
(1,983 puan) tarafından
Ayy aynen canım ya o yüzden pekte takmıyorum artık
tarafından
Bende tatlım biliyosun işde umrumda değil valla önceden di o
(1,983 puan) tarafından
En iyisi zatn canım fazlada da takmamak lazım artık :))
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Aldatılanların her erkeği aynı görmeleri her erkek yapar demeleri, kıl oluyorum resmen her erkeği nerden biliyorlarsa
tarafından
Her erkek değil elbette var içlerinde ciddi anlamda ihanet etmeyen edepli olan iyi aile terbiyesi almış olanlar illaki vardır bence
(25,225 puan) tarafından
Aynen öyle ama bunu her herkek yapar yapmaz demeyin bizde cok severdik birbirimizi bilmem ne yüzde yüz eminler yani. Gerçekten iyi düzgün ahlaklı erkeklerin günahını alıyorlar, üzücü...
0 oy
tarafından
Cinsiyet tahmini için açılan postlara deli oluyorum bende ultrason fotosu atıyorlar bide sadece 2 seçenek var sonuöta kız yada erkek 3 4 seçenek yokki doktorların görmediğini biz nasıl görelim. Bazen doktorlar bile yanılıyor erkek diyosun kız doğuyor. 
tarafından
Heee valla sanki muneccim bk sı yedik koskoca doktorlar bile detaylı bakmadan emin olamazken biz nerden bilek
tarafından
Ayy rahime sabah sabah ne güldüm yorumuna :D haklısın gerçekten doktorlar bile yanılıyor
0 oy
(98 puan) tarafından
Eski olanların. Yenileri anlamadan linc etmeleri degisik bir algı var sanki bu platformda eski olunca birsey soylediklerinde nesnel oldugunu dogruyu herzaman onlar bildiklerini zannediyolar hoş degil :)
tarafından
Birde bazen görüyorum guruplaşma çok oluyo dikkat ettinmi hiç
(98 puan) tarafından
Diyorum ya iste cok yanlis herkes kendi dediginden sorumlu herkesin akli fikri var sonucta
0 oy
tarafından
Aynen bende ona sinir oluyorum oyle yapiyorlar sinir oluyorum kendilerini bi sey zanediyorlar bide anlamadan birinin ustune dusuyorlar erkek diye sonundada kadin cikiyor onu sevmiyorum 
tarafından
Oyüzden de coğu kişi gitti burdan anlamadan dinlemeden yeni üye oldu diye ortalığı ayağa kaldırıyolar
tarafından
Evet oyleler bazilari canim
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Dedigine sinir oluorm bide mesela bi arkadas kocam soyle boyle deyip dert yanio bazi kisilerde aa bnm kocam.hic oyle degil fln yazim esini ovuo ya resmen yaraya tuz basmak
tarafından
Ayyyy evett sana kocan nasıl dememiski kendi kocasindan dem vurmuş işde demiyolarki kırılırmı üzülürmü
(1,422 puan) tarafından
Oyle valla cnm cok denk geldm hep bisiler yazdm geri sildim ugrasmamk icin

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 355 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 589 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bircis (2,282 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 269 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Sorgu sual (598 puan) tarafından soruldu