0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından

Zorladım takılmadı diye birisi iyi diğeri kötü oldu ya nasıl düzeltirim acaba onlar mı sorumluluk yoksa bende mi pişam oldum ya klips şeklini atayım

image

11 Cevaplar

0 oy
(27,175 puan) tarafından

Hiç bilgim yok ki

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım tekrar geri alıp düzeltmezler sanırım sen satın aldıktan sonra bozulduğu içim. Tadilat için ücret isterler ek olarak 
(179 puan) tarafından
Hadi ya kullanışsız mış ama geri satsam oda mı olmaz
tarafından
Canım benim buna benzer var klipsi sıkıntılı ya biri iyi biri tam tutmuyor kaç kere eşarbın altında olduğu halde düşürme tehlikesi geçirdim tamir için gittiğimde klips kısmının fulden değişmesi gerek dedi eğrilik için de isterler büyük ihtimalle. Ama taşları eksikse hemen takıyım demişti.
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Benimde kaçkere bozuldu klipsli götürdüm düzelttiler aynısından 4 tane takılı kulağımda aldığım yer ücrette almadı hiç
0 oy
(13,603 puan) tarafından
Götür tamir yaptirirlar canim. 10 yil önce aldiğim yüzüğün taşlarini bile hala ücretsiz takiyorlar. 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ücret almazlar düzeltirler ama bunlar kullanışsız zaten
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Götür kuyumcuya duzeltiyorlar. 
0 oy
(564 puan) tarafından
Tanıdıksa yaparlar ama değilse ücret alır
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Kullanissizmi ya bende bunlari begeniyordum ne kadara aldin canim ben en son  sorduğumda 5 bindi aylar once
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Satın aldığın için müşteri hatası oluyor kuyumcuya getirenilirsin eğer insafliysa ücret bile almadan tadilat yaptırir en fazla para alır ama sizi memnun ederler yani
0 oy
tarafından
Tabi sorumluluk onlarda. Uarın götür göster 

Ben kolyemi 1 ay kullandım baktım kaliteli değil. Götürdüm değişdim aynı gramda başka kolyeyle.
0 oy
tarafından
ben boyle seyler icin ucret odemiyorum alisveris yaptigin yer surekli bir yerinse almaz ztn hem urunu sen de bozmus olsan hemen bozuldugu icin yapmak zorunda

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 442 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 306 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 458 göst.