0 oy
1,004 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
Evet kızlar eşim mutfakta oturuyodu aniden mutfaga geldiğimi görünce telini sakladı gördüğüm kadarıyla swarm diye bi uygulamada geziyodu sanirim biliyomusunuz bilmiyom ama neyse sakladı sonra hemen geri tuşuna bastı telefonunun heryeri şifre dolu zaten üstüne gittim ac bakıcam ne sakliyosun diye açmak istemedi oturdum güzelce konuşmaya çalıştım bizim evliligimizde güven olmadığı sürece evlilik bize zulüm olmaz mı dedim nasıl evlilik bu dedim şifreni acicaksin gorucem simdi bakıcam dedim açmadı tartıştık baya bi sonra lavaboya gitti on dk falan çıkmadı sildi herseyi geldi yanıma bak diyo ben ***** miyim asla bakmam temizledin geldin orda dedim ben gidiyorum ailemin yanına dedim korktu biraz ya ne düşünüyosun bilmiyom ama düşündüğün gibi bisey yok yemin ederim gitme diye yalvardı etti sineye çektim bu durumda benim daha ne düşünmem lazım aldatilmiyorumda ne bu durum kizlar kafayı yicem artık karnimda bebek var bide :(

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bi halt yemiyo olsaydii saklamaz gidip wcde bo kunun ustunde oturup silmezdii herseyii. Swarmda gittigin.yerleri etiket yapiosun yakininda kimler var gorebiliosuunn oyle sacma bisey yani
(268 puan) tarafından
Daha öncede görmüştüm bu uygulamada gezdiğini kendim yukledim nasıl bisey diye bi sürü erkekten msj geldi anladım ki msj bölümüde var hemen sildim sonra
tarafından
Varr tabii etiket yapiosun bulundugun yerlerii yakininda baska kmler var gorebiliosun mesjlasabliosunn arkadas olarak ekleyebliosunn
-Reklam-
0 oy
(1,639 puan) tarafından
İyi birşeylere bakmadığı kesin ama canım Google geçmişe gir myactivty yazıyo oraya gir ordan da silmediyse görürsün neye baktığını. 
(1,639 puan) tarafından
Bu ne ya her gün erkeklerin bi   b.okunu  daha duyuyoruz.
(268 puan) tarafından
Şifre var kuzum bakamıyorum bilmiyorum da şifresini soylemiyo asla
(1,639 puan) tarafından
Ya çok sinir bozucu mutfakta konuştuğun gibi bir daha konuş onunla ne yaptığını sor kızmayacağını söyle.
(1,639 puan) tarafından
Swarm uygulamasına baktım üzmek istemem ama arkadaş yada kanka bulma sitesi gibi birşey sanırım
(268 puan) tarafından
Konuşuyorum kuzum bak Allah iki cocuk vermiş oturup ailen olduğu için sukredicegine aileni uzmen bunu yaşatmak doğru mu vicdanına sigiyo mu benden sakladığını düşünüyosun ama Rabbim gormuyo mu saniyosun ne bu cesaret resmen Allah a şirk koşuyosun gördüğü halde bunu yapmaya kalkarak diyorum bagiriyo uste çıkmaya calisiyo susturuyo
(1,639 puan) tarafından
Sakin kabul etme bi de utanmadan üste çıkmaya çalışırlar
0 oy
(468 puan) tarafından
canım kendin cevabını vermişsin zaten ne yapmayı düşünüyorsunuz
(268 puan) tarafından
Bi kızım var üç yaşında bide karnimda var ben ailemin yanına iki çocukla gitsem olur mu ki
(468 puan) tarafından
o programı  sevgili bulma programı gibi evli bir adamın ne işi olur gitme ama tehdit et elinde delil yok ailen arka çıkar mı. ne var bunda git derlerse eşinin işine gelir. gidecek yeri Yok der
(268 puan) tarafından
Halama analttim baban hemen gelsin alsın seni dedi hala mantıklı hareket edelim dedim elimde delil yok gelsem mahkemede ne göstericem dedim haklısın dedi ama ne halt yediği belli dedi Allah yol gosterir biz senin arkandayız bunu bil ona mecbur değilsin rizkimizi verir Allah bakarız çocuklarada hiç öyle düşünme dedi ama babamın zaten durumu benim içime sinmez gitsem calismama musade etmez çalıştırmam ben seni der
0 oy
(335 puan) tarafından
Şüpheli hareketler. Azcık akıllı olsaydı, al bak derdi. Güven kazanmaya çalışırdı. Direk saklaması evet saklanması gereken bir şeyler olduğunu gösterir. 
(268 puan) tarafından
Yani öyle biseyler yapmasa verirdi var yapiyo demekki bi gorseydim net bisey
(335 puan) tarafından
Sakladığına göre bir şey var da. Ne ama???
(268 puan) tarafından
Ah bi görsem
0 oy
(4 puan) tarafından
Telefonu sakliyrsa direk supelenirim ben valla ne demek tuvalete girip cikmadi tabi sildi herseyi ondan der bak
(268 puan) tarafından
***** sanıyo resmen beni
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bi haltlar yediğini düşünürüm karı koca arasında şifre olmamalı varsa her zaman suphelenirim ben 
0 oy
(118,971 puan) tarafından
Valla ben kesin bi b.k yiyoki sakladi derim heleki tuvalete gidip 10 dk oyalanip telefonda yedigi b.klari silip geliyosa bi halt etmistir seni gazlamak istemem bu benim dusumcem suphe cekiyo resmen 
(268 puan) tarafından
Gazlamana gerek yok kuzum zaten herşey ortada ama bi tane 3 yaşında kızım ve karnimda bebek var bu durumda napicam ailemin yanına gidip boşanmalı miyim çocuklar nolcak kafayı yicem düşünmekten
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla benim esim oyle birsey yaPsa benden sakLasa bide kalkip silip bana ***** muamelesi yaapip bak birsey yok dese dogduguna pisman ederim onu arti annesi bnden once öldurur onu her ne kdr kaynanam beni sevmesede sevior gibi gozukse de namusuna duskun bir kadindir hep soyler oyle birsey duyarsam sizi evlatliktan red ederim der
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kendini akkili zanediyor a sen ondanda akilisin bokkunn uzerinde basacaktin onu  herseyi sillip al bakk ilk niye vermemis..
(268 puan) tarafından
Evet kapıyı kilitlemiş canım peşinden gittim hemen ama açmadı sicarkende mı rahat yok diye pislik iki çocukla napicam ben bu halti yiceksin madem ne diye cocuk yapiyosun mahvediyorsun hayatlarını of kafayı yicem düşünmekten artik
(5,519 puan) tarafından
Iki cocukla bosan diyemicem bosanmada diyemicem .. zaten sifresini sana vermemesi basli basina sacmalik.. gizlisi saklisi olmayan adam sifre koymaz tlfona.. en kotusude insani ap.tal yerine koyuyolar
(268 puan) tarafından
Kesinlikle ***** yerine koyuyo resmen gidip temizliyo geliyo veriyo al bak diye elime bile alıp kendimi güldürmem sana dedim ***** mi var karşında dedim
(5,519 puan) tarafından
Iyi dedin cocuk gibi resmen yaptiklarindan utanmak yerine silip weriyor sana
0 oy
tarafından
O uygulama tanışma uygulaması sanırım 
(268 puan) tarafından
Allah biliyo goruyo Rabbim e havale ettim elbet gostericek Rabbim o günü bekliyorum :(
0 oy
(1,151 puan) tarafından
1 2 kezde ayni seyi yaparsa telini al bak gizlice eger esim saklarsa tepesine çöker alırım ne demek saklamak teli esinden 
(268 puan) tarafından
Şifre var kuzum ve asla soylemiyo göstermiyo yiyo bi b.k ama elimde delil yok
(1,151 puan) tarafından
O şifreyi açtırna kadar ugrasrdm ben olsam benim de şifrem var esim bilir
(268 puan) tarafından
Canım şifreyi actirmaya çalışsam açmaz asla üç yaşında kızım ve karnimda bebek var bu durumda açmazsa ne yapayim ailem arkamda ama ne yapmalıyım bu durumda
0 oy
tarafından
1 günlüğüne degiselim telefonları madem sakladgn bsey yok de
(268 puan) tarafından
Pislik şifre dolu telefonunda şifresini soylemiyo ki verse
0 oy
tarafından
Bence de telefonunda bir şey saklıyor olabilir ama sen bunları düşünüp üzülme başka zaman yine aniden baskın yaparsın
(268 puan) tarafından
Dimi InşaAllah ozaman görürüm de böyle susmak zorunda kalmam ozaman Rabbim büyük elbet gostericektir
0 oy
(38 puan) tarafından
Bende post açtım eşim şifresini söylemiyor diye ama benim eşim evde telle oynamaz hiç saklamazda bazen evde bırakır gider teli.ama işte şifresini söylemiyor
(268 puan) tarafından
Sakliyo yanımda bazen bildirim geliyo aciyo bakıyo ama saklayarak bakıyo kapatiyo
(38 puan) tarafından
Uygulama olması kötü olmuş canım biz kadınlar ah kadınlar vahh kadınlar:( hepimiz de ayrı dert
(268 puan) tarafından
Ya niye bunu yaparlar ki niye hayır yapıcaksın madem evlenme bari  :((
0 oy
tarafından

Benim eşim hep orta yere bırakır bende bigün dayanamadım meraktan erkek arkadaşları ile olduğu grubu kurcaladım bişey vardı onu sordum ama zırlayarak sinirlendim çünkü o da attı kırdı telefonu :dizzy:

0 oy
tarafından

swarm da yerini bildirme resim atabiliyosun özelden messj yazabiliyorsuny konum attığında etiket yaptiginda ords check in yapinca ayni mekanda check in yapanlarda cikiyor

bide neden sifresini sen bilmiyorsun ki bu daha onemli bence
tarafından
evet bi halt karistirdigi ortada canim sanki devlet adami telefonunda gizli ne olabilir belliki uslu durmuyor Allah sabir versin sana insallah bir an once anlarsin
(268 puan) tarafından
InşaAllah dua et kuzum tek duam bu benimde en kısa zamanda görmek kanıt almak istiyorum elime çünkü devamlı telini eline aldığında acaba suna ne yapiyo diye düşünmekten kafayı yicem
tarafından
acik yakaladiginda burda kizlar yaziyo ya whatsap webi indir bide hangi operstoru kullaniyosa onun uygulamasından bak kimlerle konusuyor farklı bisey yapiyosa video izliyorsa bilemem tabi insallah yakalanir
(268 puan) tarafından
Canım Bu temkinli hareket ediyo kimseye asla numarasini vermiyo sadece Instagram messenger bu swarm bide bigo live miydi neydi öyle bi uygulama hep böyle saçma sapan uygulamalarla dolu
tarafından
o zaman sahte hesap acip konus canim bulabilir sen adjni

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 173 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
77 cevap 662 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sumeyyesumeyye (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 721 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hatice Beren (166 puan) tarafından soruldu