0 oy
1,092 göst.
Moda kategorisinde (1,777 puan) tarafından

bunlar, elbise sade

image

46 Cevaplar

+7 oy
(2,097 puan) tarafından
Sen fikir sormuyorsun onay bekliyorsun şöyle şöyle yap diyen herkese olmaz demişsin.
(1,019 puan) tarafından
Bence kendi içine de sinmemişte birinden de olsa bi onay bekliyor ki içi rahatlasin :D
(810 puan) tarafından
Aradıgım yorum kkhghjk piskoljık onay canm
-Reklam-
+4 oy
(6,047 puan) tarafından
Çok karışık duruyor
(1,777 puan) tarafından
Elbise çok sade, ayakkabıyı dün aldım daha, şal vardı bu renkte ama aşırı günlüktü, annemler böyle uyumu beğendi fakat bilemedim, kuaföre gidim komple giyim, resim atarım yine
+2 oy
(14,939 puan) tarafından
Bence ayakkabı uyumsuz gibi olmuş ya da salın rengini değiştir bence
(1,777 puan) tarafından
Valla o kadarda uğraşamam bebeğim, her tarafı aradım taradım yine en uyumlu bunlardı
+2 oy
(6,935 puan) tarafından
Çok uyumsuz görünüyor. 
0 oy
tarafından
ayakkabının renginde şal olursa harıka olur
tarafından
Bende baktım sımdı cıdden dalga gecer gıbı madem oyle ıcıne sindi baska degıstırme sansın yok neyını soruyosun kı anlamadım
(1,777 puan) tarafından
İllaki değiştireceğim diye sormadım, nasıl diye sordum beğenmediysen beğenmedik yaz geç, ben giydim gayette hoş oldum, ikbal belki görmüştür, bazen herşeyi çok abartıyorsunuz, herşeyi aynı giymekte artık modası kalmadı
(48,459 puan) tarafından
gördüm csnim instagramda
(1,777 puan) tarafından
Nasıldı kuzum, yani bazen buradakiler o kadar çok abartıyor ki kimse modacı değil bildiğime göre, herkeste çok beğendi, benim başıma burdakilerde 4 4 lük giyiniyorda başıma sanki :) herşey aynı renk olsa bir canlılığı olmuyor bide tonsirton herkes giyiyor, ben nasıl diye sordum kimseden fikir istediğimi yazmadım, güzel veya değil bu kadar :))))
(48,459 puan) tarafından
sakin ol kiz salla ayni renk olaydi daha iyiydi fikrim ayni benim zaten senin ayakkabılar benim elbiseme uyuyo sen bana ver ☺️☺️☺️
0 oy
(386 puan) tarafından
Gri sal yapiyosan gri ayakkabi giy ya da yoksa siyah sal siyah ayakkabi yap boyle uyumsuz olmus  ama ayakkabiyi kesinlikle giyme
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ayakkabı renginde şal demiş biri ama öyle kötü olur şal renginde ayakkabı daha güzel olur 
tarafından
valla cıkıp ayakkabı parası vermesın dıye dedım ben :D ıkısı de aynı renk olsa hos olur mantık bu bende
(1,777 puan) tarafından
Hahaha ayakkabıyı dün aldım zaten ten rengi:D fakat aynı şalada baktım öygggg oldu dedim simli gri takim
(2,610 puan) tarafından
Sen bilirsin ayakkabı kötü uyum olarak. Ya ayakkabıya yada şala uydurmak daha güzel böyle renk cümbüşü gibi farklı alakasız renkler
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aşkom siyah ayakkabı giy 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Uyumsuz olmuş biraz 
0 oy
(2,995 puan) tarafından
Elbisenin rengini çok beğendim ayakkabi yeni işe güzel güle güle kullanın salın rengini ekru tonları bile yapsanız güzel olur yada yine yesil tonları baş örtü kullanırsınız.
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ayakkabı şal aynı renk olsaydı daha iyi olurdu
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Elbise ve şal uymamış elbise ağır abiye olmasa bile ya aynı renk takılır ya bi ton açık veya kapalı 
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Uyduramadm canm ya
0 oy
(2,500 puan) tarafından
Güzel gözüküyor canım 
0 oy
(108 puan) tarafından
Ayakkabının aynı renginde sal tak yada güzel bi siyah tak diğer renkteki sal olmaz bence sırıtır 
0 oy
tarafından
Lila rengi şal daha iyi olur sanki
0 oy
tarafından
Krem rengi şalın yada elbisenin aynı renginde şalın yokmu cnm 
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Şal ayakkabı renginde olmalı bence
0 oy
tarafından
Bence ayakabı şal siyah olmalıydı 
0 oy
tarafından
Salı değiştir ayakkabıyla aynı yap mük durur

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 918 göst.
0 oy
8 cevap 175 göst.
15 Haziran 2022 Moda kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 416 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 267 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Limonlukek (2,930 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...