0 oy
2,831 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Hanımlar merhaba 2 sene sevgililik ve 5 yıllık bir evliliğimiz vardı. 1 cocugumuz şuan var ve ben ikinci bebeğimize yeni hamileyim. Yaklaşık 7 haftalık. Bugün aldatıldığımı öğrendim. Hiç şüphe duymamıştım. Bugün pavyonda çalışan bir kadınla mesajlarını yakaladım. Eşimin bahanesi ise doğum cocuk derken onunla ilgilenmememmiş. Ama ben çok zor bir hamilelik geçirdim ve çok zor bir cocuk büyütüyorum. Şuan yeni bir bebeğe hamileyim ve bu bebeği aldırıp boşanmalımıyım yoksa aldırmadan boşanmalımıyım bilmiyorum. Sadece annem yaşıyor benim için elinden geleni yapar ama iki cocuga birden nasıl bakarız inanın bilmiyorum. Kafam o kadar karışık ki ne olur beni yargılamayın. Soracak kimsem yok bir tane arkadaşım bile kalmadı etrafımda doğumdan sonra hepsi kendi hayatına bakıyor. Tabiki kararı burda yazılanlara göre veremem ama belki böyle hayat tecrübesi olanlar vardır diye sormak istedim. Çok üzgünüm kırgınım ne yapacağımı bilmiyorum eşim bunu sen yaptın diyip duruyor. Ama ben aldatmanın böyle basit bir şey olduğunu düşünmüyorum uzun oldu kusura bakmayın hanımlar.. 

58 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence o adamdan bir çocuk daha doğurma çünkü hak etmiyor ben olsam mantığımla karar veririm böyle bir adamdan çocuk dünyaya getirmem ortada evlilik yok doğru düzgün öyle bir ortama çocuk doğduğu zaman nasıl bir aile hayatı onu bekleyecek insanlar doğrim de nasıl olursa olsun yok nasibi şöyle böyle diyor ama böyle ortamlarda doğan çocukların psikolojisi bozuk oluyor. İleride neler neler yaşıyorlar bu günah değil mi ? 
-Reklam-
0 oy
(232 puan) tarafından
Eleştirirler belki beni ama ben olsam aldırır bosardim geç olmadan yakalamışsn işte. O.ruspu sadece kadına değil böyle erkeklere denir işte mis gibi evin var yuvan var çoluk çocuk var hayır yanii neden 
0 oy
tarafından
serefsizzzz tam serefsizz o kocan. neymis kocanla ilgilenmemissin. ya bi adam karisi hamileyken asil ona destek olur, asil adam karisiyla ilgilenir. neymis o da pavyon karilarina gitmis. nefret ediyorum aldatmalara kilif bulan capsiz heriflerden. canim benim meslegin var mi? aldattigini ispat etsen de bu serefsize tazminat ve nafaka odetsen en azindan sen calisana kadar gecinemez misiniz? 
0 oy
(3,951 puan) tarafından
Öncelikle bebegini aldirma fikrini sil aklından.  Rabbim onun rızkını verir 

O pislik heriften de bosan catir catir tazminatını da al. Namus davasi aç 
0 oy
(7,793 puan) tarafından
O seninle ilgilenseymiş biraz çocuğa o baksaymış sen o ara dinlenirdin snra birlikte vakit geçirirdiniz bi an evvel boşan yoksa hep seni suçlayarak aldatacak
0 oy
(1 puan) tarafından
Seninle aynı durumdayım inan bende ne yapacağımı bilmiyorum dedigin gibi özür dileyip yalvaracaklarina pisman olacaklarına bizi suçluyorlar ben şuan evden kovdum almiyorum eve ama oglen gelip oglumu görüyor bende okadar üzgünüm aldiramadjm bebegim 15 haftalik oldu 
0 oy
(7,793 puan) tarafından
O senle ilgilenseydi madem sna destek olsaydı herşeyi geçtim evlenirken iyi günde kötü günde sorusuna eşin sadık kalamamışmış bir yapan hep yapar annen çocuklara bakar snde çalışırsın annene yoldaş olursun
(1,464 puan) tarafından
Kız bu eski post hatta bir üstte o zaman da yorum yapmışsın
(7,793 puan) tarafından
Demek biri hortlatmış :D
(1,464 puan) tarafından
Evet zaten o zaman da en son yorumu sen yapmışsın bugün de biri hortlatmış arkasından yine sen :))
0 oy
(800 puan) tarafından
Sen mi yapmissin ? Seni bu sekilde bastirmaya calisiyor midesiz evde mis gibi karisi dururken kaç erkekler ne yaptigi belli olmayan birine gitmek senin mi suçun kimse kusura bakmasin bu midesizliği kimse kaldiramaz bir kere yapan sürekli yapar affetme. Sen o cocugu tek basina yapmadin adam olsaydida sana yardim etseydi cocuguna babalik yapsaydi sende kendine vakit ayirip onunla ilgilenebilirdin !! Layigini bulmuş b.k . Sen kac kurtar kendini çocuklarinin riskini Allah verir annen bakar sen calisirsin bu midesize bel bükme.
0 oy
(532 puan) tarafından
Bir o..rspu için çocuğunu mu öldüreceksin . Aannen arkanda işte doğur çocuğunu bak evlatlarına bu saatten sonra delimisin baciiiim . Yol ver gitsin . Çocuklarınla yeniden bir hayat kurmaya bak boşver 
0 oy
(2,982 puan) tarafından

Bacım yapan bir daha yapar tekrar tekrar yapar. Ve en önemlisi sen zaten bir daha güvenmezsin.. annen yanındaysa gül gibi bakarsın çalışırsın kadın yeterki istesin herşeyi yapar <3

0 oy
tarafından
Kendi yaptığı hatasına nasıl sana atmaya çalışıyor anlamadım kinamiyorum da ama bebeğe günah yiyecek ekmeği nasibi varmış nasibini kesme kesme ki Rabbim de senin nasibini kesmesin bakılır bı şekilde bı karın doyurma değil mi unla suyun başına gelir iyi düşün karar ver 
0 oy
(457 puan) tarafından
Sana aldir diyemem ama ben aldirdim hiç pişman değilim
0 oy
(473 puan) tarafından
Yavuz hırsız ev sahibini sasirtirmis , malesef kocan tam bir .....ağzımı bozmak istemiyorum , insan bari hatasının arkasında durur , yaptım bir hata der , bu resmen seni suçlayarak üste cikiyor.Yok yani o seni ihmal etti diye sen gidip elin adamlarıyla surtsen acaba aynı mazeretle karşısına geçsen sonra seni haklı görür mü ? Yemin ediyorum bu erkekler hiçbir şeyi haketmiyor , bacım sen ona evlat vermişsin , hayatından geçmişsin , o teselliyi gidip başkasında arayıp buna kılıf uyduruyorsa kusura bakma o adam yalniz kalmaya mahkumdur.İkinci bebekle ilgili bir anne olarak kararı sen vereceksin tabii ki .İki çocuğa yeterim , maddi manevi eksik bırakmam diyorsam doğururdum elbette , ama ben birine bile nasıl yeterim bilmiyorum , durumum muallak diyorsam da yavrumun bir sucu yok , onu bilinmezligin ortasına atmazdim , bu benim fikrim.Herkes yaşadığını bilir canım , kimse kimseyi böyle konularda yargılamamali diye düşünüyorum.
0 oy
(457 puan) tarafından
Üffff şu cocugunu aldirma cok günah parciyolaf falan filan diyenleri anlamiyorum kimse zorda kalmadgj surece zatwn nede. Boyle bir şey düşünsün demekki bakamicak veya ne bilim iyi bir gelecek veremicek surekli o cocougu. Pskolojisiyle oynucaksam neden doguriyim
0 oy
(2 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım ve bende hamileyim 14 haftalık ihanetini öyrendiyimde daha yeni hamileydim sordum inkar etdi ama ben görmüşdüm o günden bu yana neler çekdim bi Allah biliyor kimseyede söyleyemedim hamileliyimde riskliydi stres yapmamam gerektiyini söylüyodu doktorum ama ihanet etdiyi kişiyi her gün görüpde görmezden gelmiyorum madem onunla birlikdelik isdioydu neden benimle evlendi diye düşünüyorum her gün neden beni seviyomuş gibi yapdı ihaneti sanki kolunu kanadimı kırdı ama bebeğim için susuyorum çünkü benim ondan başka tutunacak kimsem yok kimse bebeğimi riske atacak kadar önemli deyil artık ve bence sende öyle yapmalısın önce çocuklarını düşün ve öyle karar ver.
tarafından
Estağfurullah cnm yenisin dikkat etmemissindir artık öğrendin güncel postlarda konuşacak her türlü insan bulursun merak etme
(4,220 puan) tarafından
Bebeği aldirmadiysa doğuracak nerdeyse:)
tarafından
Muhtemelen doğurmuştur aktif olsa yeni hayatı için post açsaydi ogrenseydik inşallah affedip yola devam etmemistir
(2 puan) tarafından
Tabi ki cana kıymak kolaymı?
(2 puan) tarafından
Eskiden olsa bende öyle düşünürdüm ama hiç kimse yaşamadığı bir şeyi anlıyamazmış
0 oy
(800 puan) tarafından
ş.refsizlikte zirve yapmiş. Çocugunu aldirma rizkiyla gelir elbet. Bu midesiz ş.erefsizden kurtul evde mis gibi karisi dururken gozu disarda olacagina sana yardim etseydi sende onunla ilgilenecek vakit bulurdun yaptigini senin uzerine atmasi sinirimi bozdu
0 oy
(9,281 puan) tarafından
Hiç bir erkek boyle bır bahaneyle gelemez. Pişman mı durumundan 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 439 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde BuseFe (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 457 göst.
0 oy
15 cevap 411 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meltemco (99 puan) tarafından soruldu