0 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar okadar doluyumki kimseye anlatamiorum ben eşime hem köpek gibi asigim birakamiorum hemde onun ölmesini gitmesini istiorum çünkü başka türlu ondan ölene kadar kurtulamam arkadaslar ben malasef şiddet görüorum eşimden ama  kendimden o kadar nefret ediorumki bi turlü birakip gidemiorum vazgecemiorum ondan neden bilmiorum bi yandan da korkuorum aileme söyleyemiorum tehtid edio beni hic kimse bilmio hep beni azarlio benim annemlerin yaninda melek rolü oynuo melek gibi oluo kendi ailesinin yaninda seytan oluo bana dio bakk bi tekme atarim kafana şöyle böyle ben bakkala kadar cikamayan insanim izin vermio napcam ben 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Allah askina kendinden nefret edene kadar sana siddet uygulayan insandan niye nefret etmiyorsun kendine saygin olsun bir az sevgi ask baglilik hepsi bos karsindaki sana deger vermedikden sonra ne yasiyorsun o insanla? Git polise sigin surundur serefsizi sende git hayatini mutlu sekilde yaşa. 3 kurusluk insanlari gozunde buyutme 
(7 puan) tarafından
Gercekten bilmiorum bi an bana oyle iyi davranoki gozumu boyuo bende ***** gibi kaniom
tarafından
Allah askina kanma ya bir insan sana siddet uyguluyorsa Allah korusun sonu hic iyi olmaz. O masum yavruna aci o cocugun psikolojisini bozmayin git polise darp raporu al sikayet et
(7 puan) tarafından
Tehtid edio o kadar korkuomki dio kurtuldum an aileni oldurum seni oldurum taninmicak hale getirim elim kolum baglanio korkudan
tarafından
Allah askina bi bokta yapamaz sen korktugun icin seni tehdit ediyor oylelerini cok gordum tehdit ettiyinde tlfna kaydet sesini polise sikayet ettinde kanitin olsun bak bakalim sana bir sey yapa biliyormu
(7 puan) tarafından
bazen kendimi öldurmeyi bile dusundum ama kizim i dusunup bi bokta yapamadim
(53 puan) tarafından
Saçmalama kendi canina neden kiyacaksin... bunu soylemek istemem ama sende kadin cinayetlerine adını yazdirma git polise şikayet et.. kamera koy gizlice eve darp raporu al.. gozu dönmüşçesine bir şiddete maruz kaliyorsan bu evlilik bitmis bidaha duzeltilemez..  seninn anlattiklarina gore konuştum tanls anlama lutfen.. cocugunuda asla bırakma
(7 puan) tarafından
Saol canım benim Allah razı olsun
(53 puan) tarafından
Sagol canm sendende allah yardımcın olsun.. kendini koru sana vurmasina izin verme ccok cook üzüldümm senin icinn :(( allah islah etsin kocanı inşallah düzelir hem sana hem cocugunuza yazık
(7 puan) tarafından
saol cnm ins
-Reklam-
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Niye sana siddet uygulayip hemde melek rolu yapiyo pskolojisi bozuk galiba
(7 puan) tarafından
Ailemin yaninda bana o kadar iyiki 1 dedimi 2 yapmuo duzgun konusuo duzgun oturup kakio kendi ailesinin yaninda 365 derece desio
0 oy
(667 puan) tarafından
O d bunu bildigi icin sana istedigi gibi davraniyo surundur onu polise ver ne demek siddet uyguluyor
(7 puan) tarafından
Korkuorum bana dio ole bisey yaparsan polisten ciktim gibi babani oldurum seni oldurum anneni oldurum cocugu alirim senden
(667 puan) tarafından
Sence yapabilir mi sikiyosa yapsim resmen seni korkutmak icin demis cocugu falan.da alamaz oyle kafasina gore
(98 puan) tarafından
Ahh yazik yazik bu insanlar nekadar kolay can alır olmuslar diycek cok sey var ama ne desen boş
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bırakamıyorum düşüncesini atarsan kafandan mantıklı düşünüp doğru kararlar alırsın 
0 oy
(52 puan) tarafından
Sorunu eşinde arama lütfen sorun sende. Sağlıklı bir birey kendisini aşağılayan şiddet uygulayan bir eşi asla kabul etmez edemez. Bence acilen psikolojik bir yardım almalısın.
(7 puan) tarafından
Dogru soluosn gercktn psikolojim bozulms
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Kendi ailesi ogullarina bisey demiyor mu. Basbasayken nasil esin.
(1,567 puan) tarafından
Ozaman esinin psikolojik sorunlari var . Tedavi olmasi sart. Burda bi kadin vardi o da siddet görmüştü esinden polisi aramis esi varya tutusmus korkudan . Sende susma yap biseyler.  Suan ne durumdalar bilmiyorum ama baya yola gelmişti kocasi.
(7 puan) tarafından
İste bu ole yola gelse coktan yapmistim korkuom ya ben polis getirdiktn sonra bana bisey yaparsaa hic aklimdan gitmio bu korku
(1,567 puan) tarafından
Nebilim canim bilemedim. Ozaman sen bisey yapacaksan tamamen bitirmeye karar verdikten sonra yapip kadin siginma evine falan yerlesmelisin ki bisey yapamasin.
(7 puan) tarafından
Bilmiorum okadar böle bi bosluktayimki bakim bulcam bisey ya adam etmeye caliscam ya bitircem tamamen bole yurumuze bu is
(1,567 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi neyse o olsun insallah canim. Ama sonu gelmez umarim duzelir.
0 oy
(98 puan) tarafından
Severekmi evlendiniz hepmi boyleydi karsina alip konustunmu hic. Ruh hali hic normal degil Allah askin anneni babani oldururum ne demek ve hala seviyorum diyorsun aklim almiyor kusura bakma. Sana sunu yapda diyemicem cunku kendin zaten postunda yapamam edemem seviyorum demissin. Bir dusun o dediklerini yaparmi ilk once bunu dusun. Kayinpederine soyle bence kocanin iyi bir tokat yemesi lazim kendisine gelmesi icin. Onlara hic anlattinmi
(7 puan) tarafından
Gercekten nedesen hakediorum bilmiorum kafayi yedim galiba gercekten kendimi cozemiorum biraz ilgilenio sevio beni bende kaniom nedesen hakediom gercekten hayir kayinpederim gule solmedim korkudan kimseye bisey diemiomki
(98 puan) tarafından
Hakediyorum deme lutfen. Oyle psikolojiye girme  sen bunlarin hicbirini hsketmiyorsun. sadece dogru olani yapicak gucun yok kurdugun cumleden anlasilabiliyor. Cok uzuldum kayinpederine soyle bence. Korkma tamam simdi polise soyleme ama en azindan ona bir sikayet et onun yaninda degil ayri konus anlat boyle boyle yapiyor bunlari soyluyor de. Babasindan korkar heralde
(7 puan) tarafından
Takmioki babasini evet çekinio ama takcani sanmiorum
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Benim kocamda ayniydi biara beni evden salmazdi kalin perdeleri actirmazdi 10 sene oldu 2 de cocuk ama hala tek basima biyere gidemem market saglikocagi filan disinda :( bikere el kaldirdi bende anamin evine gittim o gun tovbe etti bidaha el kaldirmadi rabbim hidayet versin
(7 puan) tarafından
Allah razi olsun bu da ayni heryere babasıyla gidiorum ama babasi yasli yarin bigun olcek ozaman tıpıs tipıs izin vermek zorunda kalcak ailemde uzak 1 saatlik yol kimse yok o zaman gorurum onu
0 oy
(642 puan) tarafından
Asla yargılamak degil merakımdan soruyorum canim mazur gör. Neden vazgeçemiyorsun ya da neyinden.yani aşk bitmez mi oyke kötü muamele görünce. Allah hidayet versin eşine kötü gunlerin geride kalsın ınsallah...
(7 puan) tarafından
Saol canim gercekten bilmiorum  vazgecemiorum ama kurtulmakta istiorum psikolojim bozuk galiba guluorum bazen halime
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Bu zaman da kendi başına markete gidememek nedir yaa şiddet hakaret görmek ne demek sen onun eşisin hayat arkadaşısın madem sana kötü davranıyor ailene durumu anlat onlar gerekeni yapar canım 
(7 puan) tarafından
Ah keşke yapabilsem öle bi korku varki icimde yapamuorum annem araniz nasil dedinde iyi cok iyi diorum
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bu dunya ya o insanın dayağını yemeğe gelmedin.bak evladin var şiddet şiddeti doğurur görecek kavga içinde büyüyecek aynısını eşine yapacak sen ne kadar iyi hoş buyutürsen büyüt o günahsız yavrunun icin de bir köşede kalacak .ses kaydı çek seni dövdüğü zaman kötü davrandığı zaman .dayak varsa işin icin de olmaz canim.sen kusura bakma ama sessiz kalıyorsan dayaktan mi tatmin oluyorsun ? Insan ailesine demez mi ya! Öyle bir adam sevilir mi ? Zerre değer vermiyor sana.
(7 puan) tarafından
Dogru söyluosun cnm da anla beni benimde korku elimi ayagimi baglio
(5,938 puan) tarafından
Hiç bir *** yazmaz kurusıkı atiyor işte
(7 puan) tarafından
Nebilim insn korkuo
0 oy
(343 puan) tarafından
Hem sana bunları yapıyor hem sen ona hala köpek gibi asikmisin yuhhh valla birsey diyemiyorum cnm sana 
(7 puan) tarafından
Ya kandirio beni anla beni nolusun bilmiorum psikolojim bozulmus neden  hala seviorum onu  bilmiorum gercekten bilmiorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 22 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ravza Demircan (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 623 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 353 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (765 puan) tarafından soruldu

374,627 soru

11,204,693 cevap

34,506 kullanıcı