0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Bız evlendıgımızde esımle bilindik 5 bilezik 1 kolye kupe saat alyans tektas taktılar 

Neyse bılezıklerımı araba ıcın bozdurucaktım kuyumcu bunların 2 tanesı 24 ayar ü 18 dedı Neyse dedım seslenmedım saat aldılar altın degilmiş bile altın suyuna bana, kolye aldılar ortası tam altın zinciri 1 metre kuyumcuya gıdıp sordugumda 8 ayar oldugunu ogrendım resmen kandırmışlar

16 Cevaplar

+1 oy
(3,127 puan) tarafından
Zaten altın saat yok ki hepsi altın suyuna bandırılmış
tarafından
Aynen ya aradığım yorum. Altının gramı kaç tl zaten. Saatte baya ağır gelir. 50 binden aşağı olamz bir saat öyle olsa. İlk defa duyuyorum saatini altın sanan birisini.
(3,127 puan) tarafından
Benim bildiğim öyle o zaman eşimde zamanında beni kandırmış :)))
tarafından
Yok zaten senin bildiğin doğru diyorum
-Reklam-
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Hepsini 24 ayar mi alcaz demislerdi ki
(97 puan) tarafından
Hayır ama planlı bırsey sadece yuzuklerı ve 2 bılezıgı Nisanlıylen goturdu ler aldılar yanımda gerı kalanını dugunde kendılerı aldı
0 oy
(1,898 puan) tarafından
Benimde aynı saat altin sanıyordum değilmiş kolye De aynı 8 ayar en düşük olaniymis
(97 puan) tarafından
Ya resmen saf yerıne koymuslar
(13,202 puan) tarafından
Saatler altın olmaz ki zaten olanlar da aşırı pahalı nasıl alsın insanlar
(621 puan) tarafından
Yine iyi banada kolye tkacaz dediler takmadilar düğünde aklım hala orda saf yerine koyuyorlar o canımı sıkıyor aklıma geldikçe
0 oy
(913 puan) tarafından
İstediysen adamlarda da yoksa belki bilemedim varsa ayıp etmisler. Sen calisiyomusun yani altinlara ihtiyacıniz varmı 
(97 puan) tarafından
Hayır Babam ısdemeye geldiklerınde ben herseyını yaparım herkez uzerıne dusenı yapsın demıstı 3 altın 5 altın degil
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Viiiiiiiiii o nedir öyle 
(97 puan) tarafından
Kandırmışlar
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hic takilmam böyle seylere ben yaa. Ha su kadar yapcaz hepsinin gr su demis olsalar tamm ama istediklerini yaptilarsa karışamazsın ki
(97 puan) tarafından
Babam isdemeye gekdıklerınde sordular ne ısdıyorsanız soyleyın dıye babamda ben bırsey demıyorum uzerıne dusenı yapsın demıstı
(3,950 puan) tarafından
Hmm anladim canim ama mutlu bi ailen ve huzurun varsa takilma böyle seylere. İmkanları ona yetmistir o an icin öyle yapmislrdir
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Niye 24 ayar takmak zorundalarmıydı öyle şartmı koştunuzki 
(97 puan) tarafından
Hayır kosmadım ama kaynanam kolyeyi saatı asla bozdurmayjn aklınızdan bile gecırmeyın cok zor yaptım derdı hep bozdıracak olursan bana verin derdı megersemkı ayarını oğrenırım diyeymış
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Güçleri ona yetmiştir o kadar yapabilmişlerdir

bana belirli bi miktarda altın istemek başlık parasından farksız geliyor 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bunları alırken siz yok muydunuz?
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Kandırmış resmen ya çok ayıp hiç mi utanmadilar nisanliyken sen gidip bizzat kuyumcudan alacaktın kimseye güven olmaz hele kaynatalara asla Allah kötü olanları ıslah etsin 
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Özellikle 24 ayar demedilerse yada siz istemediyseniz bir gariplik yok zaten tam altin olanları cok pahalı onların güçleri yetmemiştir birde tamam sen bilmesemde esin bilir değerlerini önce eşine sormalısın bence
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Yine şükür alınmış vlla şuan çevremde bir sürü kişinin sahte çıktı durum neyse o benim başıma gelse hiç umursamazdım galiba kendi oğullarına verdikleri değeri gösterir tabi durumları yoksa onada bir şey diyemem 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sizden biride gitseymis keske yaptirirlen yada esimle sen yaptircaktin bayaga kandirmislar
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Olan olmuş biten bitmiş boşver 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yani saatini altin olarak bileni de ilk defa görüyorum onu takabilmeleri için baya zengin olmaları lazım bide demek ona güçleri yetmiş burda yada çevremde herşeyi sadece eşi yapan var bence buna da şükret 
tarafından
Aynen valla . Benim altınlarını eşim aldı. Halada borç ödüyoruz
0 oy
tarafından
Pislikler ya. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 233 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 229 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu