0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (621 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sabaha karşı çok korkunç bı rüya gördüm.uc harfli gördüm eski görüştüğüm birini gördüm yüzü oydu arkadan saçları dökülmüştu diyorum buna noldu çok karışıkti evini temizliyorum kapıyı kitliedigim halde içeri biri giriyor çok detay var neyse o üç harfli yanımda benle geliyor arkadaşım da var yanımda çok korkunçtu benimde saçımın bı tarafı kazınmış gibiydi ve örülmüş.uyandigimda hava aydinlanmisti ve Ayetel Kürsi okuyarak uyandım vücudum kasılms şekilde okuduğum duayi nasıl okudum hatirlmyrum sonunu okurken uyandım sonra devam ettim okumaya.hala etkisindeyim sizinle paylaşmak istedim 

4 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Canım kırıntı filan mi var yatağın oralarda belki o yüzden görmüşsündür ekmek yada yiyecek kırıntısı filan
(621 puan) tarafından
Yok canım baktım
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Dua oku seytandandir
(621 puan) tarafından
Okudum canim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Zor oluyor canım  suya anlat için ferahlar.

Bide basligi düzenle hamileler var etkilenen girmesin yaz
(621 puan) tarafından
Teşekkür ederim düzenledim canim
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Bu tarz ruyalar seytandandir derler korkutmuslar ben eskiden bu konuda cok sorun yasadim uyumaya korkuyodum ama kaynanam hep sey derdi sen korktukca zayif buluyolar daha cok kokrutuyolar hani imanini guclendir diyodu ben suan esim vardiyali calisiyo ve evde tek duruyorum oglumla bide hamileyim hamilelikte de karabasan vs oluyo herkese olurmu bilmiyorm bana oldu inan hic bisey olmamis gbi uyandm geri uyudm korku kalmadi bol bol oku kendi kendine vesvese verme hatirlama bunu aklindan cikarmaya calis
(621 puan) tarafından
Rüyamda çok korktum bide şey Felak süresini okumaya çalışan birini çarptığını gördüm ruyamda
(1,224 puan) tarafından
Anlami var midir bilemiyorum dedigm gbi bu tarz ruyalar seytandan o yuzden bi anlami yok derler. Bende cok goruyodum eskiden hattagormekten ziyade bire bir yasadim sorunlar. Daha sonra duzeldi. Gecenlerde filan olmustu bidaha olmadi
(621 puan) tarafından
İnşallah bı daha olmaz canım çok kötü gerçekten uyandığımda kaskatiydim her yanım ağrıyordu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 144 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,570 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,751 cevap

34,710 kullanıcı

...