0 oy
707 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar benim gibi kaynanadindan bıkan var mı ya .... çok sıkıldım bu kadından herseyime karışıyor hele bi de hamile olduğumdan beri iyice tahammül edemiyorum aynı odada bile durmak istemiyorum bazen yalandan başka odalara gidi0 kendimi oyaliyom sırf görmemek icin sürekli etrafimdda kocamla aramda özel dıe bisey kalmadı tam bi dengesiz sürekli laf sokuyor kocamı bana karşı dolduruyor kendini evin hanım agasi zannediyor .....benim dairem ayrı kaynanamdan ama sürekli kaynanamdayız neymiş oğulları yanında yemek yesinmis evimize bile gitmemize izin vermiyo sırf ona su an hamile olduğum icin sabrediyorum ve bu de kaynım nişanlı olduğu icin eşim maddi destekte bulunuyor onun içinde sabrediyorum en azından düğün olana kadar yardimlasmalari lazım ama bi kadın beni çıldırtıyor ikizlere hamileyim bebeklerine biseyler almama bile izin vermiyo bisey alsam bile sürat aşıyor laf ediyo ....şimdi diceksijiz ki kocan müdahale etsin kocamda kardeşi icin bi kaç daha katlanamami istiyor yüz üstü bırakmak istemiyor onları ki bende istemem ama değer bilmiyen insan yerine koymayan bi kadın var karşımda biraz teselli verin nolur canım çok sıkkın esimede anlatmıyorum üzmemek icin 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah korusun böyleleri yuva yıkar bacım kendi evine git onunla yiyio icmek zorunda değilsin esin gene yardmni etsin çık dairende otur 
(37 puan) tarafından
Izin vermiyor ki bacım rahat bırakmıyor gitsek bi surat bi surat kocamda annesi sonuçta onuda anlıyorum annesini üzmek istemiyor ben kocamı çok seviyorum onun icin katlanıyorum her şeye bana hep bi kaç ay daha sabret diyor bende hep tm diyorum
tarafından
Valla annesiyle evliliğini aynı kefede tutmayacak annede mantık olsa her dakka gelin demez
(37 puan) tarafından
Annede beyin mi var mantıkta olsun bas belası kadın aramızı açılmasını dört gözle bekliyor zaten kocamın üstüne gitsem tartisiriz buda ona zafer kazandırır sevinmesine izin veremem kocamı dinlemem lazim
(663 puan) tarafından
Canım eşine rahatsızım evimde uzanmak uyumak istiyorum annen gilin karşısında ayıp oluyor rahatsız hissediyorum ne olur ben evimde dinleneyim de beni yemeye çağırsınlar madem yardımlaşmanız gerek eee birde ikiz yani bebişler istirahat şart ısrar edersen dayanamaz canım eşin sende biraz rahat edersin
(37 puan) tarafından
Şu son iki ayımın rahatlıkla geçmesi icin bana dua edin ya kafayı yicem yada sinirdilen dogurucam evime gitsem ne fayda bu seferde peşinden oraya geliyor gündüzleri
(663 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne diyim şansını deneyip söylersen senin için iyi olur ama içini dışını bilmeyince nedesem boşş
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Benimde sorumsuz bir kaynanam var evlerimiz ayrı ama görünce bile tahamul edemiyorum midesinden ve uyumaktan başka birsey bilmez boşuna yasiyor 
(37 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ayy benim kide öyle sadece kendini düşünüyor nefret ediyorum böyle asalak insanlardan
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Şahsen o zaman kaynana karşı susma karışma herseye huzur bırakmıyorsun derim kocamı karıştırmam kimse kimseyi çekmek zorunda değil laflarını vs çekemem şahsen haksız yere madem ogullarim yemekleri benle yesin diyo san evlendirme o zaman başka kızlar başını yakma derdim 
(37 puan) tarafından
Desem ne ki kadın her türlü uste cikyyor 9glu gelince bi duygu sömürüsü yapıyor vicdansız ben oluyorum yine
(12,773 puan) tarafından
Valla ses kaydı bile alırım konuşturur s o nra ağlarsa da açar dinletirim
(37 puan) tarafından
Çok fenasın :))
(12,773 puan) tarafından
Ahahaha ne yapacan cnm k bakma sende suç ezdirme kendini kaydet sesi oda geçince dinlet kocana bak yeter de  bu hamile halimle böyle de riskli sin sen  git evine dinlen esin gene destek olsun
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Su kaynanalari atacagizmiz kaynar bi kazan yok mu acaba hepsinden nefret ediyorum yaa 
(37 puan) tarafından
Hepsini yok etsek keşke
(6,807 puan) tarafından
Keske nerde o gunler
0 oy
tarafından
Kendi kurallarını koymalısin bu şekilde nereye kadar devam edecek yani yaptığı hiç normal bişey değil sen boyun egdikce bu böyle davranmaya devam edecek ayağını yere sağlam baş ben bu şekilde rahat etmiyorum ben kendi evimde oturmak istiyorum de isterse kıymeti koyarsın en fazla 1 hafta sorun olur sonra alisorlar benden sana tavsiye yaptın yaptın yoksa çocuğunuzu bu kadın eğitir haberin olsun
(37 puan) tarafından
Eşim bana söz verdi doğum yaptığımda orayla bağımız kalmicak dedi o yüzden bana sabret diyor bebeklerime dokunmasina asla izin vermem
0 oy
tarafından
Allah yardincin olsun canim insallah tez zamanda evine dönersi yenu geliniyle ugrasir birazda benimki bizle yasamiyor amma cogu zaman karisiyor fazla yuz vermiyorum ben esimi dolduruyor amma o yuzden kavgaliyiz her zaman esimle
(37 puan) tarafından
Yeni geline çok açıyorum zavallı nereye düştüğünü bilmiyor hadi ben bi kaç aya kurrtuyorum allah ona sabir versin ha bi de3 tane şeytan gibi görümce var sabir yani
tarafından
Iyki benim gorumcem yok kayinlarim gorumceden beter benimde bekar kaynim var simdiden cok uzuluyorum onun evlenicegi kiza kiz ne cildircak nede bosancak kaynanama iylik yaramiyor
(37 puan) tarafından
Yok kayinlarimdan çok raziyim beni her zaman savunurlar yeri gelir annelerine karşı bile ama kaynanam ve kızları ömür törpüsü maşallah
tarafından
Allah yardin olsun canim senin isinde zormuş
(37 puan) tarafından
Sağol canım rabbim herkesin gönlüne göre versin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayyy çekilir bir şey değil kaynın evlensin  evlendikten sonra o da size yardım etsin ayrı Bi ev alın canım. Aylık 500 TL kira ödüyoruz kaynanam köyde haftada 1 yada 2 kere geliyor. En azından ödediğin kira cebinde kalıyor. Böyle düşün
(37 puan) tarafından
Kendi evimiz var canım benle eşime ait kaynanaminda kendi evi ayrı ayrı daireler sadece düğün yardımları icin birbirjmzie katlanmak zorundayız
0 oy
tarafından
Bikabilecegim bi kaynana da yok allah yardimcin olsun canim
(37 puan) tarafından
Kaynanan mi yok çok şanslısın:)
tarafından
Bilmem oyleyim heralde biz evlenmeden once vefat etmis
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Neden kiyafet alinca yuzunu burusturuyi
(37 puan) tarafından
Para harcanıyor ya ondan kocamın parasını harcamaya korkuyorum artik
0 oy
tarafından
Kaynana demedin yeminle kuzum 3 aydır hayatı bana zindan etti seni çok iyi yapiyorum
0 oy
tarafından
Esin arkanda ise çatır çatır cevap ver başka baş edemezsin .
(37 puan) tarafından
Ben saygimi bozmak istemiyorum allahindan bulsun onunla hesabımı obur tarafa biraktim
tarafından
Allah sabir versin sana o zaman

İlgili bir soru bulunamadı

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...