0 oy
901 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kızlar selam , ben park yatak aldım içine de süngerini alcam internetten ama park yataklar çok ince oluyor ya baktım hep 5-6 cm falan kullanan kişilerden ricam bebek içinde rahat uyuyor mu ve memnun kaldığınız marka var mı? Neye dikkat edeyim alırken , mesela pamuk mu olsun visco mu?

5 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından

Bendede park yatak var daha kurmadim icinde sungeri yok ben sunger kestircem hem daha ucuz hem daha saglikli bence cift kat yapcam en azindan biraz kalin olur

tarafından
Sunger cok terletir. Yorgan yaptir madem kendin yaptrcaksn
(2,840 puan) tarafından
Yatak olarakmi kiz ceyda ? Yorgani var zaten ama altinadami dosek gibi diyosun
tarafından
Ben park beşik yataklarindan almıştım onun üstünde kaynanamin oğluma diktirdigi yün yorgani ikiye katlayıp koydum yatak oldu mis :D
(64 puan) tarafından
Yengem de park yatak var oda altına yorgan koymuştu zaten babynest te yatıyordu çoğunlukla :) ben de şuanda çalışırken alayım da aradan çıksın diyorum ilerde ne olur ne olmaz diye
tarafından
Sünger yatak aldım ben bebek mağazasından üstünede yün döşeği var kışın onu koyuyorum yazın yatağın üstünde yatıyor kışın dosegide koyuyorum mis gibi yatıyorlar büyüğü büyüttüm şımdı küçük büyüyor ")
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

ben de aldim kurdum ama daha dogmadi do kosede bekleyim yorumlari :)
(64 puan) tarafından
Güzelmiş beğendim bunu
tarafından
Fermuarli hem yikanabilir .
(64 puan) tarafından
Markası ne onun bi bakayım ben de
tarafından
Bayb2go imis
(64 puan) tarafından
Sağol canım bakayım bi ,öptüm :)
0 oy
tarafından
Ben ince degil normal yayli yataklardan aldm içine
(2,840 puan) tarafından
Olculeri kac aldin kiz
(64 puan) tarafından
Nasıl peki canım memnun musun? Bebek rahat mı
(947 puan) tarafından
Bende park yatak alcam bende surda bekliyim bari
tarafından
70×110 aldm canim. Omurga gelisimi icin daha iyi diyorlar o yzden öyle aldm. Memnunuz besignde yatiyo dogudgundan beri
(947 puan) tarafından
Sığdı yani kuzum o yataklar
tarafından
Tabikide ona gore zaten boyutu
(947 puan) tarafından
Tmm canım sağolasın
0 oy
(352 puan) tarafından
Selam canım benim ki beşik mekan yatak var içinde ayrı olarak bı besigimiz daha var onun ki park yatağın yatağı gibi incecik benim sana tavsiyem onu üzerine yünden yatak diktirmen hem bebeğin için çok çok sağlıklı olur hemde rahat yatar :)
(64 puan) tarafından
Terletmez mi peki canım?
(352 puan) tarafından
Yok tatlım terletmez zaten kundağa battaniye ye sarıp yatiriyosun ilk doğduğunda :)
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Beşiği aldığımız yerden aldık yatağını da. Dediğin gibi ince ama rahat elimle kontrol etmiştim. Bebeğim doğduğundan beri yatıyor. Markasını bilmiyorum 
(64 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 304 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,283 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 223 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 183 göst.
2 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 791 göst.
7 Nisan 2020 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı

...