0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (115 puan) tarafından
Kizlar bebekleriniz sağ tarafta miydi sol.tarafta mi sagdayken cinsiyeti ne soldayken cinsiyti neydi ? 

9 Cevaplar

0 oy
(536 puan) tarafından

Sağdaysa erkek soldaysa kız öyle diyorlar ama Allah bilir tabi :D

tarafından
Sagdaydi kizdii:)
(536 puan) tarafından
Diyom ya Allah bilir doğrusunu onlar sadece söylenti :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağ da erkek :) 
0 oy
tarafından

Bence alakası yok yani sadece söylenti 

0 oy
tarafından
Sol  taraftaydı  erkek ti o zaman benim oğlan sağdan sola geçip cinsiyet değiştirmiş. İnanma böyle şeylere 
0 oy
tarafından
Benim sağ tarafta kızdı şuan yine sağ tarafta bakalım sağlıklı alalım insallah ana inanmıyorum bu söylentiye
0 oy
(346 puan) tarafından
Oyle seyler sacma geliyo bana bide sey diyolar top gibi durursa erkek yayilirsa kiz derler bnim karnin top gibiydi herkes erkek dedi ama kizim oldu bn inanmiyorum oyle seylere canim sag sol ne bilim bana sacma geliyor :)
0 oy
tarafından
Benim hep sağ daydı şimdi bile hep sağda 33 haftalıgım erkek 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Sağdan yumurtlama olup döllenme olursa kız soldan yumurtlama olup döllenme olursa erkek oluyormuş bazı doktorlar böyle söylüyor bakalım tutucak mı benim sağdan yumurtlamam olmuştu 
(1,264 puan) tarafından
Canım bunu senin doktorun mu söyledi?
(25,225 puan) tarafından
Eskiden gittiğim bir doktordu şimdiki doktoruma hiç sormadım bile :) bakalım tutucakmı
(1,264 puan) tarafından
Canım ben doktora ilk gittiğim günden beri hep soldan baktı. Bebeğim solda. Senin ki nerde?
(25,225 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki daha yeniyiz ya biz 12 hafta daha ama sağ tarafımda sanki daha bir doluluk hissediyorum dokununca daha çok şişlik sağdan onla mı alakalı acaba bilmiyorum ki
(2,591 puan) tarafından
Eee benim sag tüpüm alındı nolcak erkek mi djsjsjdj
(25,225 puan) tarafından
Yok öyle bşy yokmuş yaa benim 3 doktorda erkek gördü sağda ama :D bende öyle sanıyordum yanlış bilgiymiş
0 oy
(58 puan) tarafından
Oğlum sağdaydı şimdi ikinciye hamileyim oda  sağda  daha cinsiyet öğrenemedik:)

374,637 soru

11,205,004 cevap

34,507 kullanıcı

...