0 oy
731 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından

Tatile gitmek yerine evimi taşımaya karar verdim böylesi benim için daha iyi olacak. Pek iyi hatıralarım olmasa da o evin her köşesinde bir hatıramız vardı...

Şimdiiii yeni bir hayat ve ben

Çocukla birlikte nasıl olacak bilmiyorum. Baktım evi toplayamiyorum en iyisi yeni evi temizlemeye gideyim sonra yavaş yavaş toparlanirim dedim.

Davlumbaz filtresi temizlemenin kolay yolu nedir ? Bulaşık makinem yok. Anne evinde de ben temizlik yapmazdım hiç o yüzden bilmiyorum :D bana biraz yardımcı olursanız çok makbule geçer..

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benim o tür şeylerde temizlik anlayışım (evdeki tüm deterjanları üstüne bocalaaa çitile telle bittiii:D

tarafından
Ahahahahahy bayildim
(12,840 puan) tarafından
Ayy sakın yapma biraz önce ben deterjanları karıştırdım ölüyorum sandım nefesim kesildi çok kötü ve ağır koktu
tarafından
Aha bendensin benim de temizlik anlayışım o :)))))
(2,840 puan) tarafından
Ahahaha tuttum bunu bende denicem
tarafından
Ahhahahah hepinize çokça kalp <3
(405 puan) tarafından
Bayıldım :D :D
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Kola dök kola tertemiz yapıyo bide toz vim ☺☺
(405 puan) tarafından
Zekice :D :D
(1,615 puan) tarafından
Tabiikiiii.. ☺
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Bu aralar taşınan taşınana bu platformda valla kim başlattı bu akımı:D 3 hafta oldu bende taşınalı ama bi daha taşınmak mı bir de bebişle Allah'ım korusun:)) Savaş alanından yeni çıktık eve benzedi şükür, temizlik bitmiyor temizlik bezdim artık valla. Davlumbaz temizliği bilmiyorum canım hiç kullanmadım. Allah yardımcın olsun:)
(405 puan) tarafından
Amin kuzum :D hele çocukla var ya aklı olan taşınmaz ben evimden memnundum ama olmayınca olmuyor iste
0 oy
(2,241 puan) tarafından
filtreyi tepsiye ya da iste sigabilecegi birseye koy bulasik makina tabletini at icine kaynar suyu dok hop bes bes da sonra da azcik ov tertemiz :) 
(405 puan) tarafından
Kız çok kirliler ya sanki yıllardır temizlenmesi önce ki kiracı nasıl kullanmış anlamadım valla geçer mi oyle
(2,241 puan) tarafından
annemin tasindigi evde vqrdi sanki yaga batirmislarda yakmislar gibiydi baya etkili oldu sonra yagcozle komple cikti once tabletle yap iyice yumusuyo . :) valla nasil rahqt ediyolar pislik icinde bilmem
(405 puan) tarafından
Ya görünce varya midem bulandi kim oturmuş burda böyle diye düşündüm hele ocağı görmeniz lazımdı sildim falan en sonunda oh bitti tezgahı silsen tamamdır dedim ocağı yerinden kaldirmamla oturup ağlamam bir oldu hiç temizlenmesi ya resmen çöpler orda küflenmiş
(2,241 puan) tarafından
ogrenci evimiydu acaba ev sahibine deseydin.ben tasinirken yeni bitmisti bina oyle kotu calismislar ki her yer harcti ev sahibiyle gezerken kendi de hak verdi temizletti evi oyle oturduk :)) Allah herkese boyle ev sahibi versin
(405 puan) tarafından
Amin amin. Yok kuzum aile oturuyormuş :D nasıl bı aileymis acaba
0 oy
tarafından
Valla bende bilmiyorum canım bende 3 hafta oldu tasinali temizlikçi tutmuştum ev temizliği için yağ çöz ersagin ürünlerini kullanmışlardı birde domestos cif falan 
(405 puan) tarafından
Ne bulduysam kullanacam artık :D
tarafından
Valla canım sana bisey diyim mi yağcoz ve çiğle tertemiz oluyo bugün bende sildim :)
(405 puan) tarafından
Yapıyorum artık biseyler bakım her fikri uyguluyorum
0 oy
(642 puan) tarafından
Filtreyi kola dolu kabin icinde bekleyip fırçalayıp duruluyorlar internettegordum 
(405 puan) tarafından
Az önce arkadaşta yazmış bakalım deneyecem onu da :D
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben yag cozu iyice sıkıyorum bir tepsiye aliorum ustune sicak su dokuorum biraz bekletiorum sonra suyun icinde yaglarini gecirmeye calisiom elimi yakmaya dikkat ediom tabi en kolay boyle oluor
(405 puan) tarafından
Hadi bakalım başlayacam şimdi :D
0 oy
tarafından
Kaynar suyu kovaya dokup içine de bir tablet bulaşık deterjanı içine filitreyi koy. Kadir Ezildi öyle yaptı :))
(405 puan) tarafından
Ah bu kadir de olmasa :D yardıma cagirsam gelir mi acaba
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben 15 gün önce taşındım kızım 8 aylık tam bi kuduruk bi kaç gün annem baktı illallah etti şimdi yerleşmeyye çalışıyorum çok zormuş valla
(405 puan) tarafından
Kız benim ki 3 aylık ama sanki yürüyen emekleyen bebekler gibi zor ya vallahi tek başına beni yoruyor iş yapsam bu kadar yorulmam :D birde kuccak meraklısı beni alın gezdirin etrafı göreyim diyor
(822 puan) tarafından
Koy yürütece rahat et dicem ama çok erken ben iş yaparken koyuyom valla
(405 puan) tarafından
Berde o günler ya bir an önce buyusede rahatlasam
0 oy
tarafından
Derin bi tencereye koy bulaşık makine tabletini at suyun içinde kaynat
(405 puan) tarafından
Ayy ins geçer ya çok kirli iğrenç bisey

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 199 göst.
0 oy
16 cevap 414 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde handanh_1 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 626 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

374,568 soru

11,202,528 cevap

34,499 kullanıcı

...