0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (528 puan) tarafından

Belirtileriniz neydi şuan çok kötüyüm üşüyorum boğazım ağrıyor bacaklarım kollarım sanki dövülmüş gibiyim hafif ateşimde var :'(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben daha olmadiim ama herkes te farklılık gösterebilir inşallah değilsindir geçmiş olsun 
(528 puan) tarafından
İnşallah teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Aynı sizin gibiydim :( kemiklerimin içinden biri ip çekiyor gibi hissediyordum. En kısa zamanda mutlaka test verin, inşallahh değilsinizdir :(((
(528 puan) tarafından
Off bebeğim de var inşallah ona geçmez
(78 puan) tarafından
İnşallahhhh, Allah korusun. Ben de hamileyim ama belirtiler 1 gün sürdü sonra çok rahat toparladım, inşallah hemen geçer
0 oy
tarafından
Bi gece ateslendim baya eklem yerlerim agriyodu 38 haftalikta hamileydim sezeryana girmeme 1 gun kala covid oldum canim baş agrisi falan cektim sabah gidp testt verdin poztf cikti  ama şuan inanilmaz bi salgin var ayni belirtilerle gittim bayramdan sonrs bisey cikmadi igne yaptilar iyi geldi
(528 puan) tarafından
Ben emziriyorum parol bile içmeye korkuyorum
tarafından
Bol boĺ c vitamini al bebise bakicak biri varsa dinlen evi havalandir ceyranda kalma canim
(528 puan) tarafından
Esim var da tek korkum bebeğime bulaşmasın
tarafından
Maske kullan canim emzirirken yinede önlemini al
0 oy
(795 puan) tarafından
Dun bi bas agrisi  tum kemiklerim  agriyor ates bulanti usume   ..saat 4 kadar uyuyamadim suan uyandim iyilesmisim acaba korona degil miydim
(528 puan) tarafından
Salginda var diyorlar:(
(795 puan) tarafından
Bilmem ama o kdar kotuydum korona olsam 1 gunde iyilesmem herhalde ya
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Boğazlarda yanma öksürük balgam bacaklarda ağrı ateş burun akıntısı diye devam ediyor şuan 
0 oy
(174 puan) tarafından
Yeni atlatmış biri olarak ilk önce durduk yere bir titreme başladı ama nasıl titriyordum yorganın altına girdim sonra başımin iki yanında inanılmaz bir ağrı oluştu hayatımda öyle.bir acı ne çektim ne gördüm sırtım belim başladı peşinden bacaklarım ertesi gün boğazım resmen oturup ağladım Allah'ım dayanamıyorum al canımı diye ben kendi kendime de dedim evdekilere de dedim ben atlatamayacam hakkınızı helal edin dedim çok şükür geçti 
0 oy
(4,272 puan) tarafından
Ben eylülde olmustum hamileyken bende ilk boğaz ağrısıyla başladı sesim falan gitmişti aksamına da ateş eklem ağrıları oldu gece gittik test verdik covit pozitif çıktı dünyan başıma yıkıldı aha hamileler ölüyor kesin ölecem bende dedim ailem eşim baya korktu bana çaktırmamaya çalısıyorlar herkes oldu geçecek diye Bi parol mandalina portakal öyle geçirdim bide ertesi güne tat koku gitmiş öksürük başlamıstı bende canım insallah değilsindir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 158 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 583423 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 228 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (294 puan) tarafından soruldu

397,057 soru

11,875,717 cevap

35,990 kullanıcı

...