0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gecen 29 haftamda 3 gun hissetmedim bebegimin hareketini hastaneye gittim ama herseyi iyi dedi doktor hareketleri ultrasonda gozkuyordu ama bn hissetmedim simdide 2 gundur yok denilcek kadar az hareketi var dun 3 kere bugun 2 kere falan hissettm hareketini gene icinme kurt dustu saga sola sirtustu yattim gene tik yok cikolata vs. Yedin yine yok korkuyorum yarn yine bi hsstsneye gitcem keske bi an once dogursam bu korkularimdan kurtulmak istiyorum of cok kotu kir duygu :(

9 Cevaplar

+1 oy
(554 puan) tarafından
Doguncada gidip gidip nefes aliyormu diye bakiyorsun dogsada bisi degismiyo yani annelik iste hep yürek kipirtisiyla yasiycaz artik Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
tarafından
Amin canim benim allah  hic bir kimseye evlat acisi gostermesin
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Simdi bu korkular doğduktan sonra acaba. Nasıl sakinleşir nayaparim hasta olursa kotu olursa korkusu yaşiyirsun bu sefer
tarafından
Tabi orasida var ama simdi gormuyorum ya insan daha cok endise ediyor ,
(771 puan) tarafından
tabiki ama hepsi zor hepsi korku veriyoo karnındayken korkular başka  doğduktan snra başka oluyo katlanarak buyuyo korkular
tarafından
Anne olmak bu iste demekki :(
(771 puan) tarafından
Anne olmak çok farklı bi şey  tanımı yok kızım var  hasta olmasın kafası gözü bireye vurmasını zarar görmesin mutlu olsun diye gözünün içine bakıyorum yeterli iyi olsun  bunun için dünyaları önüne sererim yeterli iyi olsun diye
tarafından
Allah onu her kotulukten korusun canim benim
(771 puan) tarafından
amin inşallah  cnm
0 oy
tarafından
uyuyordur belki canim sen kendini yoruyor musun is falan yapiyor musun
tarafından
Ona birsey olmasn da tek  her yaramazligu a raziyim
tarafından
iyidir canim sabah kalkinca dahs cok hareket ediyorlar bide oyle takip et icine sinmezse gidersin doktora
tarafından
Gidecem yarn direk hastaneye oglen insallah sabaha kadar  hareket eder hersey yolundadir
tarafından
iyidir merak etms anneye nZlaniyor minnak
tarafından
İnsaah naz yapiyordur
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Hamilelik pimpirigi aslında bnde hep öyleydim bişey yoktur ins Allahin izni ile korkma cnm
tarafından
İnsallah canim benim yarin  simdi bana hic gelmez
(6,827 puan) tarafından
Yine vişne suyu flan iç bak baKLM cnm belki sni Üzmez kiprar
tarafından
Visne suyuda ictim canm ama yok .s
0 oy
tarafından
Arada karnını içeri çek bırak. Ben öyle yapınca hissediyordum hareketlerini. Yani hala hissediyorum da artık içeri çekemiyorum 
tarafından
Yok canim cekilmiyor karnim .d 31 haftamdaym
tarafından
Bende 32 ye girmem yarın :)) 29 yazınca o zamanlar biraz cekiliyordu yine :))
tarafından
He 29 haftamda hissrtmedm yine ayni olay oluyor demk istedm canm
tarafından
Anladim canım bazen yarım yamalak okuyabiliyorum hızlı okuyayım derken kusura bakma :)
tarafından
Sorun degil canm bende onu cok yapiyorum .d
0 oy
tarafından
Cnm bukadar sitees etmene hiç gerek yok senin stresin bebegini etkiler ve nabzı yavaşlar ben kendimden biliyorum Bi iki kere attıysa ztn bşyi yoktur ben çok stres sıkıntı yaptim erken dogurdum emin ol erken dogurman çok kötü bşy inşallah tam vaktinde dogurursun :) 
tarafından
Amin canm benim insallah :) guzl film izleym harket etmezse yarn hastaneye gitcem
tarafından
İnşallah eder ya :)) minik kuzucuk :*
0 oy
tarafından
Karnına ışık tut canm 
tarafından
Bi onu denemedm onu bi deneyim
tarafından
Hafifte bastr iki paramgnla bnm kide hereketsizdi öyle oynadı da rahatladım
tarafından
Yok canm hareket etmiyor 5 dakikadirn isik tutuyorum
tarafından
Uyuyor olblr canm yarn da hareket etmese Bi gözuk dokdora
tarafından
Gidecektm hastaneye ama yarn cumartesi :( ozele gidecektim orada  doktor yok normal hastanede bana cok uzak
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Sağlık ocağında hafta içleri kalp atışlarını dinleyebiliyorsun, hareketlerini hissetmediğinde hastane uzaksa sağlık ocağı yakınsa oraya gidebilirsin 
tarafından
Yarn hafta sonu oluyor malasf off unuttum ozele gidecektm
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Hiç karnına dokunup dürtüklüyo musun bebeği canım :) ben hareketini hissetmediğim zaman karnımı düstükler hafifce sallardım
tarafından
Yaptim canm esim kafasni koydu dinlemeye calsti ama yok .s
(5,324 puan) tarafından
Bak canım hafif hafif elinle bastır oladı göbüşü tut azcık sars. Bişey olmaz merak etme ben gebeliğim boyunca hep yaptım. Kızım şimdi kucağımda elhamdülillah 4 aylık
tarafından
Tamam canm deneyim cok sagil

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 557 göst.
10 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 151 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (491 puan) tarafından soruldu