0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Ben kocisin telini elden geciricem tam uykuya gecmesini bekliyom parmagini koyayib acayim didik didik edicem valla ama baya heyecanlaniyorum:) trsiyom sizler napiyonuz neler ediyonuz

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben kariştirdim pişman oldum konuşucam şimdi onunla :/ çok kötü biey dgil ama acıklamasi iyi olur inşallah :)) 
(1,755 puan) tarafından
Insallah canim valla arada arastirmak lazim erkek sonucta;)
tarafından
Ztn burda duyduklarım beni etkiliyor bazen girmeden dua ediyorum postlar ina
(1,755 puan) tarafından
Aynen bende valla korkuyom allah hic bi kadina yasatmasin
(63 puan) tarafından
Ne gördünki canm pisman oldun
tarafından
Oyle bişey gordum işte
-Reklam-
0 oy
(346 puan) tarafından
Niye guvenmiyomusn esine veya bi yanlisinimi gordun 
(1,755 puan) tarafından
Bi yanlisini gormedim ama erkek ne olur olsun asla demem benim kocam yapmaz aldatmaz bu dunyada kimseye guven olmaz o yuzden bos burakmayada gelmez canim
(346 puan) tarafından
Vala ben cok kurcalamam bisy bulcm diye didik didik etmem ama Allah gozumede gosterirse yakarim onu
(1,755 puan) tarafından
Didik didik edicem derken wpa bakcam engelenenlere bakcam bide googlede arama gecmisine o kadar;)
(346 puan) tarafından
Geriye ne kaldi kiz :D
(1,755 puan) tarafından
Bilmiyom varsa soyleyi ver kiz sebab islemis olursun
0 oy
tarafından

Bende yeni misafirlikten geldim evde misafir var :D

(1,755 puan) tarafından
Ohhh ne guzel misafirlige gidesin ama misafir gelince olay oluyo valla :)
tarafından
Valla neim evim olmayınca sıkıntı yok zaten bişey yapamıyorum annem gildeyim:D
0 oy
(3,525 puan) tarafından
Gece Gece heyecan mı arıyosun sonra bişe bulursun canın sıkılır bacım 
(1,755 puan) tarafından
Insallag eger bi hatasi varsa bulayim be bacim oyle bi yuva istemme zaten insanin elindedir bazi seyler
(3,525 puan) tarafından
İnşallah arattığın çıkmaz karşına kimsenin çıkmasın Rabbim şu erkekleri evine karısına çocuklarına bağlasın
(1,755 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(3,860 puan) tarafından

Bizde de misafir var hep birlikte miran ve reyyani izliyoruz :D

(1,755 puan) tarafından
Iyi seyirler misafirle nasil oluyo kiz dizi keyfi;)
(3,525 puan) tarafından
Sen yine iyisin Hercai olduğu gün ben eve misafir kabul etmiyorum kız
(3,860 puan) tarafından
Piyangodan çıktılar ondan öyle oldu :D
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Bende gecen gece yaptim burda yasanilanlari gordukten sonra baktim didik didik ettim garibim hicbir seye bakmamis oynadigi bir oyunu var onada girdim kurcaladim iki oynadim ciktim :Dsimdi eve gelsin kavga edecem ama sinirimi hoplatti bugun suam kndimi dolduruom ki kavga edeyim :devil:

(1,755 puan) tarafından
Hahaaaa:) niye kiz kasiniyonmu kavga etme be valla kavga kotu sey   aferin kociisne insallah benimkide oyle bi *** yememisdir
(5,913 puan) tarafından
Halilari yikatttik uc gundur evi bir makina yapip halilari sercez bugun yapcaz guya anasina bugun ikidir gidip gelior anasida biliorki kocam eve geldginde halilari sercez benim gebeligim normal bir gebelik olsa zaten kendim yaparim ikidir ariolar onu cagiriolar neymis kombilerini ayarliolarmis kac yildir kullaniolar evde o kdr kisi var kimse ayarlamayi bilmior bilmior degil yapmiolar benim ev yine oyle kaldi gordukce evi oyle oturdgum yerden kuduruom cinlerim tepeme cikior
(1,755 puan) tarafından
Haklisin ama once senin yani oz ailesinin birinciligi olmali
(5,913 puan) tarafından
Kendim yapacam  yarin artik cocuk duser mi hastanelik mi olurum kndi bilir valla zaten dun bir su tasidim die belim agrior yarinda tam olsun bana bagirmasinin hesabini odesin
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kocis  evde yok.Kızım oyun oynuyor. Ben de sevgili geçmiş'i izliyorum canım.
(1,755 puan) tarafından
Aaa basladimi sevgili gecmisi kacinci bolum nasil dizi
(3,695 puan) tarafından
2. Bölüm canım.  Ilk bölüm dikkatimi cekmisti. Izleyip izlememe konusunda karar almak icin 2.yi de izleyim dedim simdilik fena değil ☺️☺️
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Valla benimki bugün zeytine gitti telefonuda evde unutu çok kurcaladım  karıştırdım :Dgüvensizliktrn değilde yani ister istemez o telefon gözünün önündeyken bakmasam olmaz dı 

(1,755 puan) tarafından
Aynen canim insanin elinde degil malesef ben sifre bilmedigim icin gece o yatinca parmagiyla aciyorum
(1,816 puan) tarafından
bizim eşimle şifrelerimiz aynı
(1,755 puan) tarafından
Ben su an bi tanesine baktim telin bisey yok aranan numaralara filanda getcontacta baktim erkek hepsi diger teli kaldi bakalim onu nasil acicam
(1,816 puan) tarafından
Niye kız 2 tane mi kullanıyo
(1,816 puan) tarafından
Rica etsen lazım desen vermezmi
(1,755 puan) tarafından
3 tane kulaniyo kiz ne 2si")) hayir hatrlarsan anlatmisdim sifresini biliyodum girib anasiyla mesajlarini okumusdum kavga edince nasil erkeksin annen boyle demis bide o sesleri kendi telime atmisdim o gunden degisti su istmal etmsiim demiyo
(1,816 puan) tarafından
Hii evt cnm hatırladım zamanla düzelir peki  niye 3 tne kulanıyo ki
(1,755 puan) tarafından
Canim bi tanesi nokia tuslu tel isden dolayi onu kullaniyo isde sensrli tele izin yok , onla beraber iphone 6 s vardi . 2 yil kullandi .oda jarji cabuk bitiyodu diye kendine a 50 aldi isde 3unude kullaniyo
(1,816 puan) tarafından
Maşallah. :)) kız hangi birini kontrol edcen :D
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Axsamin xeyir can Hec qizimi yatizdirdim Menim kocisimde simenden gelib yatir mende teveye baxiram havada soyuqq can sixintisi xoslamiram soyuqu 
(1,755 puan) tarafından
Heee ee yaman soyuqdu biz kombini qosmusuq uje qefil dusdu ele bil soyuq
(1,254 puan) tarafından
Hee istiler aldatdi bizi bizdede uje yanir
0 oy
(119,065 puan) tarafından

Bem o hatayi yaptim enson iki gun once cok pismanim adamin tek baktigi futbol ve siyaset yaa gunahini aldim cok utaniyom :angel:

(1,755 puan) tarafından
Valla ben su an bir telefonuna baka bildigim valla bisey bulamadim kayitli olmayan numaraliarida getcontakda cikti hepsi erkek bunda bisey yok kaldi doger teli onuda parmak iziyle tam koyub acamadim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 680 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
11 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharercan59 (14 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 332 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,242 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 247 göst.

377,841 soru

11,309,434 cevap

34,741 kullanıcı

...