0 oy
451 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,704 puan) tarafından
Hanımlar bebişlere ne zaman kıyafet almaya başladınız?

15 Cevaplar

0 oy
(653 puan) tarafından
7.ayda  basldk
(2,704 puan) tarafından
Çok kararsız kaldım ben de ya, 22 haftalığız daha çok erken değil mi?
(653 puan) tarafından
Erken olabilir ama cinsiyet  belliyse beklemeye  ne gerek varki hevesini kursağında bırakma illaki alacaksın ha 22.hafta ha 40.hafta
-Reklam-
0 oy
(3,529 puan) tarafından
28 haftalıkken başlamıştık canım
(2,704 puan) tarafından
Ya ben hemen başlamak istiyorum ama erken mi diye düşünüyorum? 22 haftalığız daha, bir iki bir şey dışında pek bir şey almadım daha
0 oy
tarafından
Ben 28 de başladım 30 da bitirdim canım 
(2,704 puan) tarafından
Ben de mi öyle yapsam acaba, tam denk geliyor değil mi o zaman doğuma doğru canım?
tarafından
Canım ben aldığıma çok çok pişmanım çünkü ne olucagini bilmiyoruz ben doğumdan 1 hafta sonra bebeğimi kaybettim şimdi yine hamileyim almayı düşünümuyorum
(2,704 puan) tarafından
Çok üzüldüm, başın sağolsun canım. Rabbim bağışlasın evlatlarımızı, haklısın ben de bekleyeyim o halde
tarafından
Sağol kuzum ben senin yerinde olsam şimdi hiç bişey hazırlamam sadece bı Hastane çantası o kadar bunda öyle yapmayı düşünüyorum amin inşallah
(2,704 puan) tarafından
Öyle yapayım ben de canım, ilk gebelik olduğu için acele ediyorum ben de heyecandan ama beklemekte fayda var gibi
tarafından
Benimde ilkti çok heyecanlıydim canım
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Ben ilk odasını arabasını aldım onlara da 4.AY da başladım kıyafet filan da 7 de başladım 30. Hafta gibi bütün hazırlıklar bitti 
0 oy
(667 puan) tarafından
28 de herseyi alinmisti ama odasi son hafta geldo cunku odasini sonradan yapmsya karar verdik odasini yerlestrdm bi hafta sonra dogum oldu
0 oy
(571 puan) tarafından
22 gibi basladik suan 29 olduk hala az az aliyrm kendimi yormadan 
0 oy
(21 puan) tarafından
32 haftamda herseyini aldim 39 haftalikkende dogdu zaten:) darisi basina canim.
(2,704 puan) tarafından
Amin canım inşAllah :)
0 oy
(777 puan) tarafından
Batıl inanç belki ya da garantiye almak mi dersin bilmiyorum ama ben iki oğlumun alışverişini de 7.ay bitince başladım.7 aydan önce çöp dahi almadım.
0 oy
(119,072 puan) tarafından

24+5 daha hic bisi almadik :angel:

0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ben keseyi görünce battaniye örmeye başladım anca biter diye :O cinsiyeti öğrenir öğrenmez hemen başlıcam Allah nasip etsin inşallah 

0 oy
(3,136 puan) tarafından
22.haftada başlamıştım yavaş yavaş alıyoruz annemle. 
0 oy
tarafından
32 hafta henüz baslamadım :)) 
0 oy
tarafından
Bence almaya basla elline gectikce cunku az az aldigin aaman maddi acidan skntiya girmesiniz ama bir gunde alayim bitiriyim dersen cok masrafli oluyor birden cok para vermek maddi acidan zorluyor ama az az aldiginda birsey olmuyor brn 15  haftamda basladm iyikide basladm yoksa cok skntiya girermisim smdi 31 haftmdyn
0 oy
(93 puan) tarafından
30 da basladim.32 de hazirdi kizimin herseyi
0 oy
(66 puan) tarafından
20de basladik canim 30dayim hala bitmedi.. maddi duruma bagli bana gore 7.ayi bekle diyenlere kulak asma cinsiyet netse al alacagini. Toplu paramiz yoktu malesef indirimden ne denk geliyorsa aldik e bebek vsden.. iyikide almisiz yoksa isler zordu:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 87 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 322 göst.
27 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sev (370 puan) tarafından soruldu

378,023 soru

11,314,549 cevap