0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Bugün sabah her zamankinden daha şiddetli tartıştık bana silah çekti bebeğim kucagindayken uzaklaştırma ve koruma kararı aldırdım iki silahına da el koyulmuş bir akıl verecek kimsem yok çareyi burada arıyorum bu satten sonra geri dönüş yok boşanmak istiyorum oda beni istemiyor zaten onun dava acmasini mi bekleyim ben mi açayım bir avukata sordum on bin tl istedi karşılıklı olursa cekismeli olursa on beş bin dedi o kadar param yok bekleyeyim mi pazartesi gideyim normal ücretsiz avukat mi isteyeyim iki yaşında oğlum var şimdi evdeyiz o yok ne yapacağımı bilmiyorum nereye gidilir nasıl başvurulur ne hakkım var çalışmıyorum da boşanana kadar bu para vermez biliyorum ondan nasıl talep edecm

10 Cevaplar

+1 oy
(2,575 puan) tarafından
Barodan avukat tut canim 
(25 puan) tarafından
Hakkımı savunur mu nafaka tazminat vs alabilir mi acaba baro avuksti diye yoksa önemsemez mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi bilgim yok canm postun yukarı  çıksın.  Rabbım yardımcın olsun
(25 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Tek bildigim 2silahi olan biri silah bulmakta gucluk cekmez nereye gidersen git polis esliginde git cok uzaklastirma aldirip simdi toprak altinda olan var Allah korusun 
tarafından
Aa bak dogru dedi yaso her kadinin indirmesigereken bi uygulama bendede var disarda biyerde basimiza ne gelcegi belli olmaz
(25 puan) tarafından
Tamam indiriyorum ne olur ne olmaz bu ara çıkarmam pazartesi ya o ya ben açarız davayı burada durmam evi değiştiririm
tarafından
Bende dun indirdim mihri oooo manyak kari icinn. Basimin belasiii
tarafından
İnsallah anahtari yoktur onda evin
tarafından
Ben ciktoginda indirdimyaso sokakta bile givende degilizheryerde ruhtastasi piskopatt dolu valla
0 oy
(873 puan) tarafından
Kocan ne iş yapıyo silah nerdeen bulduu
(25 puan) tarafından
Evet polis memuru bana dedi işine son verilir emin misin evet dedim
(873 puan) tarafından
Benım eşim kıdemli astssubay. Yanı alay komutanı fln direkt meslekten atar
(25 puan) tarafından
O zaman işte gözü döner ben o zaman korkarım şimdi korkmuyorum mesleğinden olma korkusu var onu kaybederse bilmiyorum o da silah dogrultmada. Önce düşünseydi keşke
(873 puan) tarafından
Kesınlıkle. Bebeğin varken nasıl yapar ya manyak
tarafından
O ne demek ya? Bebeği yokken eşine silah dogrultunca normal mi oluyor? Biraz yazdıklarınızı tartın gondermeden once
0 oy
tarafından
Bacım dilekçe veriyosun avukat ve mahkeme masraflarını karşı taraf oduyo 
(25 puan) tarafından
Özel olursada mi yani barodan değil normal paralı avukst olursa da mi
tarafından
Valla o kadarini bilmiyorum yıllar önce babanem dedeme boşanma davası açtı onlar öyle dediler de özel avukat tutması tabi o zatende bosanmadilar
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bence evde durma ailenin yanına git gelmeyeceği ne malum gözü döner allh korusun başka şeyler yapar 
(25 puan) tarafından
Kapıyı kitledim arkadan hem gelemez karar aldırdım korkar polisten ama işine son verilirse o zaman kaybedecek bir şeyi kalmaz gözü döner ailem var ama yok
(1,486 puan) tarafından
Allah yardımcın olsn canm benim
0 oy
(175 puan) tarafından
Barodan avukat talebinde bulun pazartesi günü git adliyeye onun dışında dilekçe yazdır bir avukata çocuğun velayeti nafaka vs tüm haklarını içersin dilekçe çekişmeli olursa da tedbir nafakası bağlanıyor zaten sormak istediğin birşey olursa sor 
(25 puan) tarafından
Özel avukata sordum on bin istiyor baro avukatina da aciksqci tereddüt ediyorum hakkımı alır mı
(175 puan) tarafından
Alır tabiki neden almasın
0 oy
tarafından
Kocan ne iş yapiyordu cnm silahı olduğuna göre polis yada asker öylemi. Avukata hiç para ödeme. Pzt adliye ye git ücretsiz avukat talebinde bulun. 
(25 puan) tarafından
Evet asker açıkçası ilgilenmezler diye korkuyorum
0 oy
(10,751 puan) tarafından
Kades indir. Ailenden bir erkek bieey gelip seninle kalsın. Silah ceken birini nasıl içeri almazlar onu anlamıyorum. İlla zarar mı vermesi oldurmesi mi lazım ya. Davayı sen acabilirsin. Ozel avukatlar cok ıstıyor. Ustune bir mal mulk yoksa baro avukat tayin edecektir. İlgileneni var ilgilenmeyeni var acıkcası.boro ya basvurmak için evrak toplanması lazım yanlız cıkma. Takip ediyor olabilir. Yanımda her zman bir bıcak vs tası. Bir durımda kullanmaktan korkma. Eger ki oyle bir durumla karsılasırsan unutma bel altı bacaklara dogru saldır. Zaten nefsi mudafaya girer ama bel altından daha da az olur ceza. Alamazsın ama gene de tetbirli olmalısın. Evde kalan silahı bul bildigin bir yere koy. Aynı yerde bırakma. Her an alabilecek potansiyelde ol. Emniyeti nasıl acılır ates nasıl edilir youtubeden izle ogren. Gerekirse kendini savunmak için. Nolur bacım dikkat et. 
0 oy
tarafından
Canım uzman çavuşun tekrar silah temin etmesi çok zor değil sen şimdi avukatı boşanmayı bırak Bi süreliğine o evden çık onun bilmediği Bi adrese git sakın kafayla Bi bekle bakalım napiyor sonra Bi konuş nabzını yokla ama şu an o ev hiç tekin değil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 173 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Meleknaz25 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 377 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 332 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,724 soru

11,305,160 cevap

34,731 kullanıcı

...