0 oy
685 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (716 puan) tarafından
31 haftalık hamileyim daha önce burda yazanlar olmuştu okumuştum şimdi başıma geldi afedersiniz öğlen makatta et parçası gibi birşey olduğunu farkettim dün sızlıyordu bugün oldu hamilelikte olurmuş ama sonra geçiyormu veya ilerliyor mu nasıl oluyor :/

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm hemoroid yani basur o hamileiktede normal dogumdada oluyo hatta bazen kaniyo bem genel cerrahiye randevu aldim.bakalim nediycek ben hamileykende vardi normal dogum yaptim hala var.
-Reklam-
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Bende iki hafta önce farketmiştim et parçasını kafamda soru işareti olarak kaldı kimseye de soramadım utandım. Hamilelikten dolayı mi oluyormuş. Hatta ilk farkettiğimde yanıyordu ve kanama oldu iki kere. Yara olmuştur diye düşündüm. Umarım sonradan geçer yaa 

Şu an 30 haftalığım halen var 
(716 puan) tarafından
Evet canım hamilelikte olurmuş bende yanma kanama falan yok sadece hafif bi sızı hissettim bakınca farkettim zaten dün vardı bugün yok
(3,136 puan) tarafından
Hemoroidden dolayı kaynaklanıyormuş internetten araştırdım
(716 puan) tarafından
Malesef canım
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Canim bir doktora gorun ilerlemesin kabiz olmamaya ozen goster gecmis olsun
(716 puan) tarafından
Bi bu eksikti valla bebk eşide aşağıda benim onun içinde kabız olmamam gerek
0 oy
tarafından
Makat degilde tam vajina kısmında bi iki kere elime geldi korkumdan ne baktm ne elledim. Doktora da gitmedm. Dogumdan sonra geçti. Neydi hic bi fikrm yok. Ama o korku bana yetti
(716 puan) tarafından
Vajinada çıkan geçiyormuş ama bende ki geçmiyormuş ben doktora gidemem ki kadın doğumdan utaniyorum kaldı ki makatı gosterim
0 oy
tarafından
Canim normal dogumda fazlalasiyor simdiden krem kullanabilirsin doktora gidip..
(716 puan) tarafından
Ben ve orası için doktora gitmek ay ben çok utanırım
0 oy
(667 puan) tarafından
Basur canim o fazla ıkınma tuvalette daha da ilerler benim dogumda olustu daha gecmedi 
(716 puan) tarafından
Gittin mi doktora
(667 puan) tarafından
Gittim ama bayan doktora gittim
(667 puan) tarafından
Jinekologa gidiyorsun o da alttan bakiyor benzer durum yani
(716 puan) tarafından
Şimdiye kadar hiç alttan bakılmadı ki doğum sancısından falan daha çok orası yüzünden tedirgin oluyorum:D
(667 puan) tarafından
Oo sen dur daha dogumda kac kisi gorcek benim bi de erkekti dogum doktorum :) saglik.bu sonucta onlar kac tane goruyolar
(716 puan) tarafından
Benimde erkek ama yaşlı olunca bi nebze rahatlıyor insan ama valla çok ayıp ya :/ :D
(667 puan) tarafından
Hayir canim mecburyrtten gosteriyoruz napalim yani onlar doktor alisiklardir görmeye
0 oy
(732 puan) tarafından

Benimde ilk doğumda oldu 12 yıl oldu halen duruyo şuan yine gebeyim ve dahada çoğalmış.. (hemşehrim) :)

(716 puan) tarafından
Topraaaam acimiyor mu doktora gitmedin mi
(732 puan) tarafından
Yok kız gitmedim valla basur olduğunu biliyorum sadece. Bazen rahatsız ediyor ama utanıyorum doktora gitmeye
(716 puan) tarafından
Al bendende o kadar
0 oy
tarafından
Basur olmuşsun canım katı şeyler tüketme kabız olma dr görün fitil ve krem verecektir ilerleme olmasın. diye ilerlediği vakitte makatta yırtılma olma ihtimali yüksek olasılıklı ve lazerli ameliyat şart olur. 
(716 puan) tarafından
Anam ben doktora gidemem ki :/
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Basur deniliyo canim benimde normal dogumdan sonra cikti 6 ayda falan gecti ama kabiz ve ishal olunca cok cok kotu oluyo simdiden bi doktora git krem veriyolar kasinti veya agri varsa sıcak suya oturmanı oneririm
(716 puan) tarafından
Kendi kendine mi geçti senin
(2,484 puan) tarafından
Evet canim.......
(716 puan) tarafından
Darısı başıma InsAllah
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Hemoroid olmus cnm
(716 puan) tarafından
Malesef yaa :/

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
5 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 881 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,568 soru

11,202,499 cevap

34,499 kullanıcı