0 oy
705 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,136 puan) tarafından

Kızlar bebeğim zaten hastaydı ishal ateş ve kusma bitirdi bizi dün yine fenalaştı hastaneye getirdik ve rotavirus çıktı ve yatırdık kızımı o kadar yaygın olmuş ki bilmeyenler için;

Çocuklarınızin temizliğine çok dikkat edin elleri ayakları sürekli temiz olsun parkta bahçede açık alanda bulundurmayın ben köye gittim ondan da kapmış olabilir 

Çocuklarınızi opmelerine izin vermeyin 

Kesinlikle hasta bebeklerle temas ettirmeyin ve aynı havayı bile solumasinlar.

Dikkat edin anneler çok kötü bir virüs biz günfe 20 bez değiştiriyoruz  .Mahvoldu kızım 

Allah tüm bebeklere benim kızıma da acil şifalar versin :(

29 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kıyamam ya 
(2,136 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Aşı yaptırmış mıydın. Gecmis olsun 
(2,136 puan) tarafından
Hayır ondan ağır geçiriyor uz
(7,661 puan) tarafından
Eşimin iş arkadaşının çocuğu da olmuştu 8 aylık. 20 gün hastanede yatmıştı çocuk çok kötü bir şey adam esime demis aşı yaptırmadigim için çok pismanim diye simdi kimin ne olduğu belli değil o yüzden aşılar önemli
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Asi yaptirdinmi
(2,136 puan) tarafından
Hayır maalesef
(7,839 puan) tarafından
Bende yaptırmadım en çok korktuğum şey bu, kaç aylık
(2,136 puan) tarafından
10 aylık eğer yaptırabilirsen hemen yaptır çok fena
(7,839 puan) tarafından
Canım benimki 1 yaşına giricek geçti valla
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Geçmiş olsun benimkilerde hasta umarım virüs değildir 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Rabbim şifa versin tez vakitte sağlığına kavuşur inşallah.
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Allah şifa versin cnam ya bizde grip olduk mahvoldu çocuğum 
0 oy
tarafından
Allah şifa versin 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah,Rabbim esirgesin evlatlarımızı 
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin:(

0 oy
(302 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah 

0 oy
(802 puan) tarafından
Gecmis olsun biran evvel iyilessin kuzu insallah
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım hiç gecmedi ki o salgın aylardır var benim kızım hastanede yatarken yakalandı Allah'tan zaten yatıyodu hastanede hemen tedaviye basladılar çok çabuk toparladı
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum ama keşke aşılarını yaptırsaydınız ben rota aşıalrını hep yaptırdım menenjit aşısında maddi imkanımda yoktu gidip düşük  kredi cekip yaptırdık cok tehlikeli hastalıklar cünkü aşı olmassa olmuyor birde ilerde iş için yurt dışına cıkcagı zaman bircok ülke bu aşıları istiyor bu aşılar yoksa ülkesine kabul etmiyor  tekrar gecmiş olsun kuzum tez zamanda sağlığına kavuşsun yavrucuk
(883 puan) tarafından
rotavirus diye bir aşıdan kızımın aşı zamanı geçince haberim oldu.daha önce haberim olsaydı kesin yaptırırdım.keske sağlık ocaklarında bununla ilgili bilgi verseler.kizim 2 buçuk yaşında allah korusun yakalanır diye çok korkuyorum
(2,136 puan) tarafından
Aynen bizim de asidan haberimiz yoktu acaba şimdi de yapılabilirmi
tarafından
Ay kuzumya kıyamam bazı sağlık ocagı öle sorumsuz oluyor malesef
0 oy
tarafından
Rabbım şifa versin canm inşallah geçer bian önce. Evet çok haklısın. Ben parka götürmem sık sık götürdüğüm gün banyo yaptırmadan salona bile ayak bastırmam.  Bilmiyorum bana bazen abartma diyorlar ama karıncadan sonra böyle oldum parka gidince illa banyo yapacaklar sonuçta her yere surunuyorlar. Rabbım korusun  evlatlarımızı canim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(545 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim bı an önce şifasını versin inşallah kuzucuga. Ben de rota aşısı zamanını kaçırdım malesef çok üzüldüm yaptiramadim diye ama süresi geçmişti malesef covid olduk o ara üst üste ee malum gidemedik haftası gecti haliyle korktuğum bı şey benim de inşallah geçirmeyiz çok zor diyolar cidden özellikle asisiz bebekleri daha çok etkiliyomus
0 oy
tarafından
Aşı yaptırmadınız sanırım yoksa hafıf atlatırdı burdan da aşı yaptırmayanlara ders olsun post, Gecmıs olsun
(5,804 puan) tarafından
Aynen süt ve yumurta alerjimiz vardı ozaman şimdi diyet açtık tabi yiyor ama 7 aylık oldu..
tarafından
Neyse saglik olsun siz dikkat edin iyice
(134 puan) tarafından
0 aşı çok şükür
(2,721 puan) tarafından
Neden kötü acaba
(134 puan) tarafından
Biri bana saysın içinde neler varmış yok şu varmış bu varmış diyecek olanda gözüyle mi görmüş
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bir kere daha aşının ne kadar yapılması gerektiğini anladım canım cooook geçmiş olsun inşallah 
(2,136 puan) tarafından
Aynen öyle sağol canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 230 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seliinn (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 251 göst.
21 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 390 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,152 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,598 cevap

34,745 kullanıcı

...