0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gittiğim düğünler bile o kadar sıkıcı geliyor ki. Yaşlı teyzeler gibi oturup oynayanlara bakıyorum. Bir tek ben mi böyleyim acaba diye kendimi sorguluyorum.Yaşım ilerledikçe bi ağırlık çöktü üstüme hiç bişeyden zevk alamıyorum.1 yıllık evliyim 27 yaşındayım . Benden kaç yaş büyükler bile şıkır şıkır tıkır tıkır eğlencenin dibine vuruyolar :) 

10 Cevaplar

0 oy
(2,699 puan) tarafından
Hergün halay olsa oynarım :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben oynarim ama yakinlarimin dugunu olursa
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Eğlenceli olmanın yollarına bak 
0 oy
tarafından
Kalk ni müzik aç kendi kendine oyna kız :) 
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım demekki eğleneceğin alanı keşfedememişsin. Ben de hiç giyinmeyi süslenmeyi sevmem. Yaşıtlarıma göre fazla eğlencesizim senin dediğin gibi ama çocuklarımla çok eğlenirim mesela. Mutfak işini hiç sevmememe rağmen kızımla kek kurabiye yapmak çok eğlenceli gelir. 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Herşey beyinde bitiyor 

Beyni ben yaşlıyım eğlenmiyorum diye odaklarsan ne yaparsan yap mutlu olmazsın 

Her sabah kalktığında kendine günaydın de bugün çok güzel bir gün olacak diye başla mutlu başla yai gül git kahvemi seversin kahve iç kahvaltımı seversin kahvaltı yap bir günü sadece sevdiğin şeyleri yapmak için kullan 

Ev mi boşver o gün *** götürsün at dışarı kendini çocugun varsa çocuklarında al keyfine bak ertesi gün yine aynı kendine günaydın diyerek başla güzel gün olacak de ve günlük rutin işlerini yap ama of puf diye değil bundan kolay ne iş var hem eğlenceli de de kendine beynini olumsuz yorma ki yaptığın iş seni yıprtamasın 

Ve haftada bir gün izin ver kendine
0 oy
tarafından
Enerji taşlarını araştır bak sana faydası olabilir 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bende oynayan gördüm mü asla duramam
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hatta bizim ailedekilee Büşra olsun yeter der.

Düğünü savuştururum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 336 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 337 göst.
0 oy
8 cevap 159 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Life98 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 280 göst.