0 oy
689 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kendinizi ne zaman yetişkin hissettiniz?ben 16 yasimdan sonra:)

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
17 de zorluklarla yüzleştikçe 
tarafından
Oyle oluyor her seyi anliyor insan zorluk oldugunda
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
18 dennsonra hissettim be  :D
tarafından
Hissetmeyip cocukta kalsaydik olurdu be:)
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Evden gelin cıkarken ahaa dedim hayat yeni basliyo 
tarafından
Ben yeni hayata basladigimi yarin dugunum olcagi zaman anlamistim cok aglamistim o gece
(118,473 puan) tarafından
Be  bi gece onceden kuzenlerle eyleniyoduk kuaforden eve bi geldim gelinlikle babam kapida bi gordu beni basladi aglamaya orda bittim zaten evddm cikarken aha hayat basliyo dedim en zoruda dugun salonunda babamlar beni birakip gitti kendimi o kasar yanliz kimsesiz kalmis gibi hissettimki 11 aylik evliyim halen gelin alma anini izleyemedim videoda ne zor gelin olmak yaa
0 oy
(1,639 puan) tarafından
12 yaşındam beri
tarafından
Qaliba zorluklar cekdin sende erken olmus
(1,639 puan) tarafından
Olgunlaşmak zorunda kaldım diyelim.
0 oy
(1,430 puan) tarafından

22 yaşında anne olduğum gün daha önce her şey toz pembeymiş benim için :D

tarafından
Annelik cok zor ya sorumluluk istiyor :)
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bn bebegin doguncaa
tarafından
Evet canim Rabbim korusun yavrunu
(3,532 puan) tarafından
Aminn canım seninde tüm bebisleri de korusun rabbim
tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Ben hala hissetmiyorum 25 yaşındaym 
(12,496 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bebeğim olunca tamamen hissederim
(1,025 puan) tarafından
Güneş aynen valla ben sorumluluk alamıyorum çok fazla ev işlerini çok anlamıyorum en ufak bir şeyde anne diye ağlayabilirim sürekli annemi babamı yanımda istiyorum aşırı unutkanım kapı açık alışverişe gitmişliğim var 3 aylık evliyim zaten bu yaşıma kadar hiç sorumluluk almadımki
tarafından
Bende yeni evli oldugunda cok aglardim yemeyi yakardim anne diyip aglardim cocuk olduktan sonra deyisir Rabbim her kese nasip etsin evlat
(12,496 puan) tarafından
bende Ailemden uzaktayım izinlerden dönerken hep ağlarım annemler gelir omlar gider o gün bütün gün ağlarım uyurum. Eşim de diyor çocuğumuz olsun biran önce artık ağlama :)
tarafından
Cocuk oluncada ozluyorsun amma onceki kadar fazla digil yalniz olmuyosun gunun nerde geciyor bilmiyorsun
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Tam 28 yaşımda ben artık büyüdüm büyümek zorundayım dedim 2 çocuğum oldu içimdeki çocuk duruyodu babamı kaybettim artık büyümem gerektiğini anladım.. 
tarafından
Allah rahmet eylesin canim mekani cennet olsun
(9,652 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(901 puan) tarafından
Anne olunca cmm
tarafından
Rabbim sana bagislasin evladini canim
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Nece yeni canim valla men ozumu olgun hiss etmirem nem  yoldasimda ele deyir deyir hele usaqsan hereketlerinde usaq aileyik biz oyun kimi baxma nem hele tam anlamiram heyati evliliyi 
tarafından
Anlayarsan canim usaq olsun cetinlikler gorende insan anlayir
0 oy
tarafından
düzenlendi
hiç çocuk olmadım desem :// olgunlaşma evresi de hala devam ediyor sürekli değişiyorum 
tarafından
Bende oyleyim gunu gunden insan olgunlasiyo
tarafından
yanlış yazmisim düzelttim:)) aynen canım özelikle çocuk olduktan sonra farkına vardım çok faydası oluyor insana olgunluk katıyor sabri öğretiyor bebek
tarafından
Evet normalda bende cok sabirsizmi sinirliyim bebek dogduktan sonra o sabir oyretdi bana simdide ara sira sabirsiz oluyorum huysuz bebeyim diye amma Allah sabir veriyor
tarafından
bak işin o kısmı da var şimdi kızım büyüdü  sinir ve tahammulsuzluk hat safhada benim keşke o zamanki sabrımı geri kazanabilsem çok zor cocuk buyutmek
tarafından
Evet canim cok zor keske diyorum konusa bilseler bi dertlerini deseler hic aglamasalar
tarafından
yok anam konusmaya baslayinca da ayninoluyor bende senin gibi dusundum hep ah bi konussa da derdini dese derdim kizim konusmsys basladi baslarda iyi anlaştık sonradan bana dik koşmaya başladı şimdi beni beğenmiyor hep susturuyor hem kızıp bağırıp çağırıyor simdi de sussun diyorum:)))
tarafından
Yerim onu ben kiz cocuklarida daha bi dilli oluyolar
tarafından
ooo sorma canım çok fena benim eşimden sakladığım paraların yerini öğrenmiş babasına söylüyor al da markete gidelim diyor babası da annen kızar diyor yok baba kızamaz sen daha iyi kiziyorsun diyor :)))
tarafından
Hahaha sende ondanda gizle babadan alip sana getiriceyine babasina veriyor biraz buyusun ben oyretcem babadan al bana ver diye:)
tarafından
kız cok fena yeterki markete gitsin heryere bakar o ben bilmiyordum yeni farkettim bi baktım sandalye çekmiş kıyafet dolabının önüne üstüne çıkmış kıyafetlerin arasına bakıyor pars nerdeydi diye :)))
tarafından
Cok bilmis kizin var masallah Rabbim korusun inşallah
tarafından
aminn canım cümlemizin evladını korusun rabbim çok fena valla şimdikiler hep böyle ams ben kızından korkuyorum hiç bulaşmıyorum:)))
0 oy
tarafından
Eşime teselli verirken büyüdüğünü hissettim 
tarafından
Anladim canim inşallah bir omur mutlu olursunuz
0 oy
tarafından

Evlenince :D:Dbaba evinde hep cocuktum hep nazım geçerdi çocukluk ederdim koca evine gelip zorluklarla yüzleşince anladım yetişkin olduğumu

tarafından
Evlilikte zor ben yetiskin oldugumu artik her gun anliyorum

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 900 göst.
27 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 701 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu

374,574 soru

11,203,254 cevap

34,502 kullanıcı

...