0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğluma dua edin çocuğum son zamanlarda aniden anne ışıklar kapnadı ışıkları aç diyordu göremiyom seni anne diyor benim yandan bian bile ayrılmıyor çok korkuyorum yarın randevumuz var bişey çıkacak diye içim içimi yiyor yavrum daha 3 yasında çocuğum bianda bağırıyor anne nerdesin her yer karanlık oldu diye burdaki herkezden dua istiyorum oğlum için iim çok daraıyor lütfen dua edin güzel anneler anne adayları allah razısı için 

7 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ay Rabbım korusun korktugunuzdan Allah size bağışlasın inşallah 
tarafından
Amin canm allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbım korktuğuna ugratmasin canim inşallah kötü bir şey çıkmaz Allahın izniyle 
tarafından
İnşaallah canm allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah şifa versin bacm. Bazen oluyor o yaşlarda. Benim büyük kızım ben hamileyken yılan geldi örümcek geldi derdi bağırırdi.  Sonra hocaya götürdük adam dua yazdı okudu falan birkaç gün sonra gecti hamdolsun 
tarafından
Geçmiş olsun canm inşaallah benm yavrumunda bişeyi yoktur çok canm sıkılıyor yanmda otururken bi anda göremiyom anne diyor
(149 puan) tarafından
Hocaya nerede goturdun canim
tarafından
Yorgunanne inşallah canm bazı dönemlerde böyle şeyler olabiliyor..
.pınar canm adana dayım ben burda tilan  diye bi koy var oraya götürdüm. Tilana götür dediler. Adam sadece şua okuyor. Ve yazıyor. Para da istemiyor ama ağırlık gitsin diye biz katıyoruz öyle 10 20 ne varsa.  Sagolasun o dan sonra geçti çok şükür.
0 oy
(248 puan) tarafından
Allah korusun kötü düşünmeyin inşallah güzel haberler alın o esnada başka şeyle dikkatini dagitinca söylüyorum ne gördüğünü yoksa onadami görmüyorum diyor. Çizgi film falan izliyorsa oradaki biseyden etkilenmiş olabilir ilk o geldi aklıma 
tarafından
Görmüyorum deyince göz bebeği büyüyor fark edilir şekilde birde görmediği gözünü kapatıyorum diğerini açıyom anne co karanlık gözümü aç diyor
(248 puan) tarafından
Gittinizmi doktora inşallah hayırlı haberler almissinizdir
tarafından
Gittik şimdi geldik noröjiye götür dedi gözünde bi problem yok dedi
0 oy
(1,486 puan) tarafından
İnşallah kötü bisey yoktur cnm içini ferah tut bol bol dua et Rabbım sana  bagislasn inşallah 
tarafından
Çok ediyorum canm inşaallah Rabbim duamı kabul eder
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah kötü birşey yoktur kıyamam ya 
tarafından
Amin canm allah razı olsun
0 oy
(6,153 puan) tarafından
Kıyamam ya Rabb'im korktuguna ugratmasin inşallah cnm ❤️
tarafından