0 oy
1,157 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Gunaydiiiiiiii ☺☺Simdii sira bendeeeee :D  

Do Gu Ra Mi Yo Ruummmmmmmmm 

10 gunum kaldii ama bende tik yok nstde sancilarim dupduz cikiyor hic inis cikis bilene yokk:D hurmaninn, merdiveninn dibine dibine vuruyoruumm yerleri ellerimle silip kalkiyoruum ama Yamacikoo gelmiyor :O

Suni gormek istemiyoruumm ve tavsiyelerinizii bekliyoruummmmmm :P

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktorum hurma ye ananas ye  bide ilişki doğumu tetikliyor demişti 
tarafından
Yiyorumm canim yapmadigim sey kalmadi merdiven egil kalk yuruyus ama  sancilarim dupduz ckio hayret ya
-Reklam-
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Bizim oğlanlar gelmicek anam :D Biz ne yapsak da gelmicekler :D Aynı anda doğuralım da bide hahahaha :D
tarafından
Ay snirlerim bozuluo benden sonrakiler bile dogurduu cikti :D valla gelmiolar kuzuum nolcaz boyle blmiom
(2,633 puan) tarafından
Aaaay koca göbekle çok sıkıldım ben artık gelsiiiiiiiiiin hayırlısıyla
0 oy
tarafından

Hehehehe ben gelmesi gereken günden tam 1 gün önce doğurdum ve hiç bir sancı yoktu senin gibi tabi suni aldım ama :D

Merdiven in çık sıcak suya falan otur 

tarafından
Hee suyun geldiii dedim hic bisein yokkenmi yatis yaptilar :/ ne guzell ya ozendimm
tarafından
:))) evet canım suyum geldi ama hiç sancı bel ağrısı falan hiç yoktu bir anda geldi
Sen son zamanlarının tadını çıkart içerideki kıpraşmayı çok özliceksin :) bol bol foto çekin ben hiç çekinmrdim neredeyse çok pişmanım :/
tarafından
Benmde sayilidir fotolarim canim icimden gelmioki sistim iyice heves kalmadii. Hadi aksama suyum gelrse senin kulaklarnu cinlatcam :D
tarafından
Ayy çok pişman olacaksın bak  valla söyleyeyim şahsen ben çok pişmanjm :d
Hadi inşalah gelir bir avazda kurtulursun sende
tarafından
Sus kiizz beni doldurmaa :D amiinn canim ins saolasiinn
0 oy
tarafından
Yaa ayniyiz 38+3um benimde 10 11 gün gözüküyor 37+2 de gittim nst de sancı çıkmadı bebegin pozisyonuna göre normal doğum gözüküyor demişti doktorum ama tık yok arada sancı alttan ağrı oluyor başka bişey yok doğurmak istiyorum artık zor geliyo
tarafından
Evet ya benimde aynısı idrar yaparken de çok ağrım oluyor belim ağrıdigi zaman tamam geliyo diyorum geçiyor
tarafından
:D :D zorr isimiz sagsalim kucagina al ins sendee canim ne olcaz blmiom bakalm
tarafından
İnsallah canım sağ salim kucaklayalim bebeklerimizi insallah seninde normal doğum heralde  benim oglusun gelmeye niyeti yok
tarafından
Benimde normal canim hahah benimde oglann. Oglanlar gec dogar diolar ondan saniriimm
(2,633 puan) tarafından
Aha bi tane daha bizden :D
0 oy
tarafından

MERAK ETME YAMAÇİKOOO GELECEK , SONRA SENİ UYUTMAYACAK , DAHA COK CEKECEKSİN ....:) :)

tarafından
Vallaha raziyim ya suan cok aci cekiyorum canim ne uykuu ne biseyy yok zaten agrimayan acimayan yerim yok☺
tarafından
Uykusuz kaldım diye post açtığında sana hatırlatacam :) :)
tarafından
:D eyvaahh. Valla raziyim yaa tabi ozmanlar ne derim blmiorum ama suan da da uykusuz kaliorumkii cise gtmekten
tarafından
Hahaha :) zor durumdasn :) inşallah biran önce dogurursun çise gitmekten kurtlursun :)
tarafından
Ayy amiinnnn :D
0 oy
(81 puan) tarafından
Canim benimde oyleydi sanci falan çıkmıyordu sonra birden nisanim geldi akşama kadar bekledim hastaneye gittim 4 cm aciklik varmis 4 saat sonra dogum yaptim tabi suni sanciyla ama 4 cm olana kadar hareket ediyordum hastanede harekey etmeme izin vermedilee verselerdi suni sanciya gerek kalmayacakti
tarafından
Yaaaa kacinci haftada geldi nisanin canm
(81 puan) tarafından
38+6da canım
tarafından
Anladiimm canim ne guzel ya sorunsuuzz skintisiz en azindan kendiliginden
0 oy
tarafından
Ahhh ahhh bende son 6 gün kaldi diyor ama yok benim kiziminda dogmaya niyeti yok 
tarafından
Alla alla ne inag ciktilarr ☺
tarafından
Sorma sorma hemsireler diyorki simdiki bebejler 35 haftayi zor goruyor bizimkilerde 40ı 41i gorecekler heralde
tarafından
:D aynenn canm gidisat onu gosterior
tarafından
Hayirli dogumlarimiz olsun canim napalim 1 kac haftaysa cezamiz tasiriz
tarafından
Oylee canimm amin ins
0 oy
(653 puan) tarafından
Günde 3 defa sıcak duşa gir bence 
tarafından
Giriomm kuzum sabah bide aksamustuu derilerim yaniyo ama yok
(653 puan) tarafından
Bende açıklık vardı ama sancı yoktu .. Kaynanmlardydm çok iş vardı misafir gelmişti istemeyerek de olsa kendimi biraz yordum  Evi supurdum  bulasiklari yikadim  5 saat sonra sancı başladı 12 saat  evde sancı çektim sonra hemen hastaneye gttm doğuma alindm
tarafından
Ay bende inan tum evimin temizligini kendim yaptim ** sildim perde taktim yerleri ellerimle sildiin yok gelmio sanci gelio gidio . Bugun gene yapaim temizlik ins bnmde.senjn gbi olur ya
(653 puan) tarafından
InşallAh ama dikkat et bebek çok yorulmaya  gelemiyeblr
tarafından
Yok canim yavas yavas yapioruim hepsini yuklenmiom bi anda
(653 puan) tarafından
InşallAh güzel haberler alırız :) Allah yardimcin  olsun
tarafından
Amiinn canim saolasiinn
0 oy
tarafından
Sıcak suya otur canım iyice mayiş onun etkisi cok
tarafından
Ay onuda denedimm canim olmuo ya
tarafından
Sen dene aniden oluyo zaten
tarafından
Tmam canim denicemm gene
0 oy
(343 puan) tarafından
O ne zaman gelmek isterse o zmn gelir tavsiyeye gerek yok :D
tarafından
Orasii oylee ama erken gelmesi icinde  bi takim seyler yapmak gerekir ☺
0 oy
(650 puan) tarafından
Günü tam gelince o gelir anneciği ☺️ sen sıkıntı yapma. Meryem Ana eli otu al Doğum başlayınca terkibini yaparsın. Kolayca hemen doğurursun inşallah
tarafından
Amiinnn canimm aminn insallah hazir otum :D
0 oy
tarafından

Ohoooo daha var bacım otur oturduğun yerde ben 40+5 de doğurdum :Ddoğmuyor gelmiyor diye yakındım ama yok anacim inatçı çıktı doğumda bile gelmemekte israrciydi dr cadı kendini eşten ayırmıyor dedi :D

tarafından
Ayyy inanmioruumm 40+5miii patlarim benn allah yardim etsin seninkide inatciymiss valla :D
tarafından
Hemde ne inat yavrum valla gelmiyecem diye ısrar ediyordu yeri güzeldi belliki ☺☺
tarafından
Herhaldee oyleydii canim ☺
0 oy
(229 puan) tarafından
Allah kolaylık versin kuzum sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Allah'ım onlar ne zaman istersen gelirler 
tarafından
Oylee valla canimm amin insallahh saolasiinn❣
(229 puan) tarafından
Sende saol canım
0 oy
(912 puan) tarafından
Bu sene inatci galiba bu bebekler benimde son 7 gün ama tık yok. Agri yok sanci yok. Herkes 4gözle bekliyor. Kizim inat yapti gelmiyor :)
tarafından
Allahh allahhhhj eskiden oglanlar gec dogar derlerdi smdi kizlarda fenaa:D
(912 puan) tarafından
Akrep burcu olcak ya bunlar inatlarin ondan bence :))
tarafından
Yaa demii :D
0 oy
(437 puan) tarafından
Hapşur ben hapşırınca suyum geldi sende de ne istersen 
tarafından
Hapsurr muu:D kiz ilk kez duydumm bunuu zorla nasil hapsurcamm 2 gundurr grip olup olmamak arasndaydimm hapsuruodm ama bisicik olmadii
(437 puan) tarafından
Valla ben 10 gun kala oyle tazyikli hapsurdum ki suyum geldi gulmekten öldük yapmadigim şey kalmamıştı doğurayım diye hapşırdım bi anda herşey olup bitiverdi.hemen hastaneye gittik o hapsurukla 5 cm açılmam olmuş pıt diye doğurdum
tarafından
Anaaa masallahhh :D
0 oy
tarafından
Benimde son 11 günüm hiç bisey yok ya bebek ters belki döner diye bekletiyor ya değilse sezeryana alacak doktor hanımefendinin keyfi ne zaman yetecek bilmiyorum ama annesinde sabır kalmadı 
tarafından
Ahh sormaa canim son gunler gercekten gecmioo. Saglikla kucagina al insallahh
tarafından
Amin canim sende sağlıkla al insallah
tarafından
Amiinn canimm
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Hurmadi nerdivendi bos ver onlardan hayir yok..cati muayinesi oldunmu hic?
tarafından
Amiinn kuzuumm saolasiinn. Sanci cikmadan bakiolarmi acilmaya
(6,678 puan) tarafından
Evet canim bakiyorlar bende hic sancim yoktu ama 2cm acilma vardi
tarafından
Yaa ben sanci olunca bakiolar die blioduum kacinci haftada baktilar sna
(6,678 puan) tarafından
39+3de baktilar eve geldim sancim gelmeye basladi gece 23:15de dogurdum :))
Sen kac haftaliksin?
tarafından
38+5im bende canim
0 oy
(659 puan) tarafından
Bol bol gobek at dızlerının uzerıne eyıl kalk lavaboya oturur gıbı ama bol bol oyna 
tarafından
:D roman havasi acaimm barii ay ne tuhaf seyler yaa nelerle ugrasioz doguralm die
(659 puan) tarafından
Ogle deme guzel anne bu sevıncı yasayamayanada yasattsın mevlam
tarafından
Kesinliklee oylee canimm amiinn ins
0 oy
tarafından
Ilk kızımı 38+5 de doğurdum kurban bayramıydı yedin içtim gezdim sığınamadım en sonunda bebeği doğurdum ")) yemekle ikisi bir yere sığmadı "D
tarafından
Demii bide o alinanlarii vermekk varr :D
tarafından
Valla ben doğumdan sonra aldım kilo lanet olası bi üç aylık iğne yaptırdım mahfetti beni bütün düzenimi bozdu bi ton kilo aldırdı hamileyken zayıfladım doğumdan sonra dal gibi oldum ama işte sonra nasıl bir şiştim yemin ederim heryerim ödem gumleyecem neredeyse
tarafından
Ay o odem daha kotu kilodan ya insan.heryeri sisiyo uyusuo bol su yuruyus diolar ya yalan.hepsii valla ben suan o durumdaimm
tarafından
Bakalım arkadaşımda fitnis eğitmeni oda bir kaç tavsiyede bulundu inşallah zayıflarım ")
tarafından
Verirsin verirsin canim ☺
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ah ah son 4 gün ama yok gelmiyor çubuk tarçın denicem birazdan doktor 41’e kadar bekleriz gelmezse kanala girmemiş dedi dün sinirlerim bozuldu iyice :(

(2,479 puan) tarafından
Evet ya gelsin artık günlerim zor geçiyor artık
tarafından
Sezeryanmi canim senin kanala grmemis ya
(2,479 puan) tarafından
Yok bacım normal Doğum ondan bekliyorum
tarafından
Tez zmanda inss canim sagliklaa
(2,479 puan) tarafından
Sağol canım sende öyle

İlgili bir soru bulunamadı

376,669 soru