0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim dedıkı oglanın mevlutu pazar günü okutalım sonra eve gelelım kozaklıya gidelim dedi s sapıp tatile bende heves ettim once gidelim 2 gün kalır geliriz dedım. Tamam dedı sabah oldu cıktık evden, (kaynanam gıl herseyden haberdar olmak isder haberı oluncada ya hastayım gel der yada bende gelıyım der 5 yıldır ilk defa kocam benimle tek basına plan yaptı,) dedım ki annen gılı ara soyle duyarsa 2 gun zehir olmasın yok dedı soylemıycem habersiz gidelim zırt pırt arar dedı, tam tranvayda karsımıza cıktı kaynanam, elimizde valiz falan napıcagımı şaşırdım, kustu bana neymiş ben zorla goturuyormusum haber vermeden haberı olsa sankı zırt pırt aramıycak, geldık eve dedımkı eşime mevlit annen gılın orda olucak git bir konus mecbur karsı karsıya gelıcem ısdemıyorum ben trıp cekemem dedım, ve sonuc bugun eşim zorla annesı gıle getirdi, 4 5 gunlugune mevlit ıcın, surat 5 karış, ben hıc eşimle bır yerre gıdemıycemmı

11 Cevaplar

+1 oy
(2,502 puan) tarafından
Açık açık şöyle zorla götürüyorsunuz beni dediginde evet kocamla baş başa gezmek istiyorum de
(97 puan) tarafından
Umrunda bıle degil evlendıgımde balayı bile yaptırmadı, bayramda cumbur  cemaat mersine gittik millete mersine gittiler balayına demıştı
(2,502 puan) tarafından
Sen soylemezsen önünü kesmezsen ömür boyu gotunde gezecek senin
(97 puan) tarafından
Oyle zaten sevdıgınden de gelmıyor zaten sırf rahatsız oluyum dıye
(2,502 puan) tarafından
Sen yine şöyle sürekli
-Reklam-
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Mevzuyu tam anlamadım tatile giderken mi yakaladı sen madem surat yapıyor niye gidip orda mevlit okutuyorsun o suratısa çekmem o mevlitide okutmam hayırdır niye haber veresin? Kim ki o niye bukadar değerli sanıyor kendini 
(97 puan) tarafından
Eşimin tarafı hep kaynanam gıle yakın oturuyorlar 45 dakikalık yol bizimkisi o yuzden orda okutalım dedı eşim, evet giderken yakalandık, eşim afedersin lavaboya giderken bile haber veren tıplerden
0 oy
tarafından
Niye orda karşılaşınca esınız annesıne gıdıyoruz dıyemedı kocaman insanlarsınız yada kaynanan sana tavır yapınca sen goturuyosun dıyınce kocam degıl mı gotururum diyemedin bu kadar hayatınıza mudahıl olunmasına nasıl ızın verıyosunuz zor degıl yanı en fazla bir kavga edilir sonra alısılır tövbe haşa ilah degıl ya bunlar basınıza ya herkesın bı ozelı var ama hep dıyorum iş kocanda bıtıyor o beceremiyorsan iş kadına dusuyor bırının sınırı cizmesı lazım
(97 puan) tarafından
Kesinlikle oyle o görevde bana düşüyor
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Bende anlamadım tatile gidebildiniz mi  mevlüde eşin keşke zorlamasaydı
(97 puan) tarafından
Evet gittim 2 gun zehir gibiyydı
(3,359 puan) tarafından
Nie bazı kaynanalar gelinlerinin yakasını bırakmaz anlam veremiyorum
(97 puan) tarafından
Sevdiğinden gelmıyor onu biliyorum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Assın suratını tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış tınlamaa bi yere giderken haberde verme
(97 puan) tarafından
Oyle yapıyom zaten
(7,768 puan) tarafından
Eee bozma moralini o assın suratını sn aksine gül eğlen mutlu pozları ver
(97 puan) tarafından
Kuduruyor zaten
0 oy
tarafından
Hiç sorun bile etmezdim hiçe sayardım onu gördüğüm gbi açıklama bile yapmazdm onane ya 
(97 puan) tarafından
Bana demiyor zaten eşime demış o goturuyor o yapıyor dıye
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım nerelisin sen Nevşehirli mi ? 
(97 puan) tarafından
Kayserıde oturuyorum tatil için oraya gittım
(1,156 puan) tarafından
Ya babam ordaki hastanede tedavi gördü baya o yüzden merak ettim Kozaklı diyince yanlış mı hatirladim dedim de doğruymuş
(97 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kedi gibi koy çuvala yolu görmesin gelemesn:D
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Tövbe ya Rabb :)

Ya insan çocuğum mutlu olsun der bu kaynanalarin derdi nedir arkadaş 

3 tane oglum var nasip olursa asla karismicam nasil isyiyorsaniz öyle yapin yavrum dicem  yardim isterlerse gidicem yoksa asla rahatsiz etmicem

Bence insanlarin zihniyeti değişmesi lazim artık. Onlar da bi birey ve kendi yuvalarii var nasil isterlerse oyle yapsinlar her seyi yasayarak kendileri ogrensinler demeleri dememiz lazim bence

0 oy
(747 puan) tarafından
Arsiz insana arsiz gibi davranicaksin. Zorla bsy yapmak zorunda degilsin. Ay siz yazinca ben darlaniyorum siz nasil kaylaniyosunuz yaa
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Söyle cnm ayıbı yok bunun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
0 oy
7 cevap 312 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,727 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde 2323 (2,140 puan) tarafından soruldu