0 oy
866 göst.
Diğer kategorisinde (404 puan) tarafından

Düzenliyim-şu burcum,dağınığım/ burcum şu diye yazarmısınız görelim neymişiz :) gerçekler ortaya çıksın.Ben tembel ve yetiştiremeyen akrep :D

75 Cevaplar

0 oy
(202 puan) tarafından
7ağustos yani Aslan burcuyum :D düzen hastayım temizlik olmazsa olmazım nemelazım becerikliyim :D
-Reklam-
0 oy
(11,141 puan) tarafından
Ben bebegimden dolayı şuan yarım yapıyorum ama evim hep topludur bi silip süpürme işi yapamıyorum her zaman aslan burcuyum
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Oğlak burcuyum kimsenin yaptığı işi beğenmem kontrol hep bende olsun isterim planlı ve düzenliyim dağınıklığa gelemem her kullanılan eşya direkt yerine geri kaldırılır .
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Terazi hersey düzen içinde olcak takıntım var
tarafından
Terazileri severim. Enerjileri süperdir :)
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm evet valla ne mutevazi olayım benimle tanışan insanlar ne komiksin gozde derler cok severler :))
tarafından
Enerjileri cok yuksek populer kişiler olur :)
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm :)
0 oy
(833 puan) tarafından
Başak burcuyum. Görünmeyen yağlaş kirlerden nefret ederim tuvalet banyo mutfak takıntım var arada dagılıyorum ama toparlarım sorun yok. Pek düzenli değilim ama dediğim gbi özellikle mutfak da ve banyoda çok dıkkat ederm 
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Kova burcuyum temiz olmayı düzenli olmayı çok severim çok dağınık aynı zamanda topluyorum temizlik ama
0 oy
(854 puan) tarafından
cok titiz deilim aslinda ama duzenliyim daginikligi sevmem kolay kolay da evimi pis goren oaz sadece yapmak isteyince icimden bi titizlik insani cikiyo yoksa hergunku sil supur isleri sadece icimden gelerek yaparsam cok fazla kaptiriyorum kendimi akrep burcuyum bende☺️
(1,600 puan) tarafından
Ben de akrebim ve bazen gerçekten durup dururken gece vakti bı şeyler temizlemeye başlıyorum, içimden gelince çok rahat bir şekilde yaparım ama zorla hiç yapamam. Zaten asla her gün temizlik yapmam
(854 puan) tarafından
benim iki tane bebe olunca mecbur yapiyorum canim biri 17 aylik biride daha 14 gunluk mikrop kapip bulastirmasinlar die yoksa bende hergun yapmam mecburluktan yani ☺️
0 oy
tarafından
Yengeç çok dengesiz hallerim var bazen çok titiz genellikle de dağınık biriyim :)))
0 oy
tarafından

İkizlerim :D        

tarafından
Yani :D nasilsin
tarafından
Burcumla alakalı bilgim yok ama çok düzenliyim bazen aşırı takıntılı oluyorum hele gece evi toplamadan asla uyumam çok sabırsızım hemen yemek yiyip masayı mutfağı tezgahı toplamak için can atıyorum ☺
tarafından
Hahaha ben de tam tersi. :D ben de ikizlerim de ondan sordum
0 oy
tarafından

Başak burcuyum gerisini sen anla artık :D

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Balık burcuyum acayip düzen takıntım var herşey yerli yerinde olacak. Temizlik yapmayı da çok severim 
0 oy
tarafından
Koç Burcuyum temizlik hastasıyım 1 aydır evi b.ok götürüyor çünkü toplanıyorum salonum çok kötü kolilerle dolu. Buda beni rahatsız ediyor. Her gün bir işimiz çıkıyor yok hali almak yok TV yok avize birde 2 bebek var derken ev b.ok resmen 
0 oy
tarafından
Aşırı titizim düzeni çok severim temizlik takıntım var başak burcuyum 
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Akrep burcuyum titiz değilim ama pis olduğumu da düşünmüyorum ama hiçbir ev işini yapmayı sevmem. Durur durur bazen aniden kalkar temizlik yaparım ama derin temizlik nadir olur. Elim çok yavaştır ne yazık ki hiç pratik değilim 
0 oy
(665 puan) tarafından
Balık burcuyum oldukça düzenli fazlasıyla titizim 
0 oy
tarafından
Düzen delisiyim koç burcuyum 
0 oy
tarafından
Ikizler temizlige bi takarsam sinir stres bitmiyor
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ay tabiki başak ben
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bir hamsi olarak aşırı duygusalim ve aşırı düzenliyim hamileyim iş yapamıyorum veya hemn yoruluyorum sinirden agliyorum eşim saolsun yardım ediyor bn yaparım diyor yapıyorda ama ben yapamadığım için sinir krizi geçiriyorum resmn :/ :D
0 oy
(983 puan) tarafından
Koç burcuyum oturduğum yerde bile kendime iş çıkarırım evim tertemiz olucak heleki misafir geldiğinde kirlenince sinir krizlerine girip çıkıyorum eşimde aslan o da titiz ikimiz de küçücük evde dağ gibi işler bulup yapıyoruz. 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 673 göst.
0 oy
10 cevap 487 göst.
16 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 285 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Esenb23 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 268 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu