0 oy
866 göst.
Diğer kategorisinde (404 puan) tarafından

Düzenliyim-şu burcum,dağınığım/ burcum şu diye yazarmısınız görelim neymişiz :) gerçekler ortaya çıksın.Ben tembel ve yetiştiremeyen akrep :D

75 Cevaplar

0 oy
(1,845 puan) tarafından
Boğa burcuyum temizlik yapmayı çok severim . Dün dip köşe yaptım . Bugün yatak odasını kaldırdım herşeyi :)) mutluyum :))
-Reklam-
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Boğa burcuyum temizlik benim için herşey demek detay yapmaya bayılırımmm elim hızlıdır pratiğimdir 
0 oy
tarafından
Yengeç burcuyum pis değilim ama usengecim
0 oy
(7,335 puan) tarafından

Yani koç burcuyum ama dağınık yavaş iş yaparım hep toplar hem dağıtırım çok titiz olduğum soylenemez takıntılı yım yer takıntısı hıza takintisi:)

0 oy
(461 puan) tarafından
Basak burcuyum. Bazen çok usenirim ama evde herşeyin yeri bellidir dolapların vs hiç dağılmaz çok nizami sekilde katlarım düzenlerim. Günlük işlerimi yapıyorum 3 yaşında 3 aylık kızlarım var. Bazen hiç yapamıyorum ama başladım mi 1 saatimi almaz tüm evi elden geçirmem çok hizliyimdir. Yeterki enerji olsun :) elimden geldiğince dip köşe de girerim. Bide evimi çok sevmiyorum hersey kahve tonları kapılar parkeler mutfak dolabı mutfağımda küçük o yüzden birazda yapasim gelmiyor ama eşyalarım beyaz mürdüm rengi çoğunlukta. Bende yemek yapmayı mutfak işini sevmiyorum hiç. :)
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Yengeç burcuyum temizim ama aşırı takıntılarım yok gece yatmadan mutlaka heryer derler toplu olarak yatarım asla mutfakta bulaşık bırakmam salonda dağınıklık olmaz oyuncaklar öğlen uyuduktan sonra akşam da yatmadan toplar öyle yatarım. Derli topluyumdur düzenliyimdir. Oğlumu parka götürürken bile başka kıyafetle götürürüm evde ki kıyafeti başkadır gezmeye giderken ki başkadır. Ütüsüz giymem giydirmem. Bi yere gidip gelince mutlaka o kıyafetleri bi daha giymem de giydirmem de
0 oy
(89 puan) tarafından
Yengeç burcuyum temizliği çok severim düzeni hersey yerinde olmalı hergun ev silinmeli 2 çocuğum var oğlumda yengeç aşırı düzen takıntılı aldığı herseyi aynı yere geri birakir
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Titizim takintiliyim demem ama :) parkeli evi 2gunde bir çamaşır suyuyla yıkıyorum burcum akrep 
(762 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İş bitnez bende senin giniyim
0 oy
(762 puan) tarafından
İkizim dağınık değilim titizlim çok şükür tek kusuru usengecim
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Kova burcuyum düzenli temiz ve planliyim binde bir olasılıkla kendimden başka bı eşimin yaptığı işten memnun olurum yüzde yüz degil yani onun diisnda kimseye yapacağım ise dokundurmuyorum başa kova tanidiklarimda var en az başak kadar varız . Ve ev tertemiz de olsa dağınıksa bundan hiç hoşlanmam gözümü yoran yamuklari sevmem renk uyumuna çok dikkat ederim 
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Yengeç burcuyum temizlik yapmaktan nefret ederim sırf mecburiyetten yaparim o da söve söve 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Yengeç aşırı titiz düzen takıntısı var snaırım yükselenim başak
0 oy
(622 puan) tarafından
Akrep burcuyum yukselenim başak aşırı diktatör düzenli titiz.biriyim her gün balkon yıkanır camlarin onu aldirilir tuvaletler banyolar caamsir sulanır temizlenir ev komple şupur sil toz al yapılır herşey düzenli olur daginikliga gelemem buzdolabıma kadar :D düzeni temizliği severim ama abartı digil tüm günümu vermem misal sabah 10 da kalktık 14 aylık kızımla 1 de uykuya geçmesi lazım 3 saatin içinde kahvaltı ettik bu saydiklarimi yaptım banyo yaptık uyuttum saatlerimi vermem hızlıdır Elim
0 oy
(4,431 puan) tarafından
iki çocuk ve dağınık bir eşle sinir hastası bir başak:)
0 oy
(278 puan) tarafından
Akrep burcuyum ve 36+2 hamileyim geçen gün bütün halıları kaldirttim eşime. Sonra dip köşe temizlik yaptım evde muhabbet kuşum var her gün süpürge açıyorum. Bu sabah sekizde kendimi tuvalet banyo yıkarken buldum ;)))) mutfak dolabı lake hep parmak izi oluyor diye bez elimde sürekli. Biliyorum ki bebem doğunca bunlar biraz zor olacak :))) 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Boga burcuyum yapınca tam yaparım ama içimden gelmeyince istemeye istemeye üstten yaparım alt üst oturuyoruz hamilelik boyunca kayın validem iş yaptırmadı berber bir uyuşukluk oturdu üstüme bayramda iki hafta yoktu ev pırıl pırıl bana karışan yok yapma etme bebeğe bir şey olacak diyen yok geldi şuan herşey aynı iş yapma hevesim vardı onuda kayın validem sömürdü o evdeyken bir şey yapasim yok ama o olmayınca ev dip köşe mis 
0 oy
tarafından
İkizler duzenliyim temizlik hastasıyım takintilarim var :D
0 oy
(747 puan) tarafından
Koc burcuyum. Duzeni asiri seviyorum daginikliga tahammul edemiyorum. Evde cocugumuj oyuncaklari disinda daginiklik yoktur. Yerlerde kil gormeye dayanamiyorum. Su lekeleri tozlar vs .. hergun siler supurururum. Biraz yorucu oluyor ama pis gkrunce dayanamiyorum ve gunum mutsuz geciyorm keske biraz pis olsaydim. 
0 oy
(4,903 puan) tarafından
Ablam Başak hergun o evinde temizlik var Malesef artık kafayı bozmuş garibim 
0 oy
(887 puan) tarafından

Koç burcuyum ev işini inada bindirirsem eğer altından girer üstünden çıkarım şuan hamileyim yapamıyorum eşime yaptırıyorum oda istediğim gibi ayrıntılı yapmayınca ondan çıkarıyorum sinirimi böyle de d.eli m.anyak bir huysuzum :D

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 673 göst.
0 oy
10 cevap 487 göst.
16 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 285 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Esenb23 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 268 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu