0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Hiç işi bitmeyen hergün dip köşe temizlik yapıp ertesi gün çok işi varmış gibi koşturan varmı yaa benim gibi evimin işi hiç bitmiyor 3 kişi yaşıyor uz koskoca evde oğlum daha 6 aylık eşim akşama kadar evde yok 10 kişi yaşıyor muşuz gibi ev. Hergün tozlanıyor evim dubleks herkez günde 1 evini  temizler ben hergün 2 ev temizliyor muşum  gibi  yukarı ayrı  aşşağı ayrı yukarı da ayrı tuvalet  banyo  3 oda teras salon aşşağıda 4 oda tuvalet  banyo salon balkon daha şu eve geldim geleli ayaklarımı uzatıp 1 gün yatamadım keyif yapamadım  eşime satalım biraz daha küçük ev alalım diyorum ama evi çok seviyor ama bende çok yoruldum annem ev temiz gelen yok giden yok hergün temizlemez 2 güne bir temizler isen az yorulursun piskolojin bozuk diyor :D şimdiden böyle oğlan az büyür ayaklanır ortalığı karıştırmaya başlar ise naneyi o zaman yedim 

8 Cevaplar

0 oy
(22,071 puan) tarafından
Yok hiç takmiyom:D
(731 puan) tarafından
Çok yakında bende öyle olacağım kurtulacağım bu kafaya takmadan :D
-Reklam-
0 oy
(6,810 puan) tarafından
benim annemde bana diyor temizlikle kafayi bozmussun diye ama bugun bisey farkettim yaptikca yapasi geliyor insanin dur şurasi kaldı şurada vardi derken bi bakmissin aksam olmus canin cikmaya gelmis yorgunluktan
(731 puan) tarafından
Beni anlatmış sın resmen aynen öyleyim yapmayayım yatayım diyorum sonra da amaan yapayım da yatayım diyorum yaptıkça iş çıkıyor bir bakmışım dinlenmeden akşam yemeği saati gelmiş koca işten aç gelecek hadi yat bakalım
(6,810 puan) tarafından
aynn oylee amaa benimki donem doneml oluyor bi bakmissin acayip salarim evi
1 hafta falan birde bakmisim ki surekli elimde bez evi didikliyorum
0 oy
tarafından
Ben de senjn gibiyim ama evim dubleks degil oglum dagitip kirlettigi icin senin yerinde olsam kendimi o kadar yipratmam 6aylik bebenin pek zarari olmmaz su gunlerini iyi degerlendir o tozlarin yerini lekeler almadan yat dinlen keyfine bak :) 
(731 puan) tarafından
Vallahi kendimi yıpratmak için çok erken ama ben staja başladım erkenden :D kendimi en kötüsüne hazırlıyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O ne ya bütün odalara mı giriyorsunuz kullanacağın 3 tane yer var
(731 puan) tarafından
Maalesef zaten sıkıntı orda her odayı temizlemem :D
(14,428 puan) tarafından
Kız ne işiniz var girmeyin aboooo
(731 puan) tarafından
Benim eşim 10 çocuğua bedel her odaya kaynanam gibi burnunu sokar :D
0 oy
(11,124 puan) tarafından

Cok kasma bence toplu olsun yeter 2 güne bi sil süpür yeter o 1 günde de ev kirlenmez ya sen beni görsen pis dersin o zamn :)cocuk olana kadar ben de sen gibiydim ama 3 aydır mümkün değil 

(731 puan) tarafından
Yok kız çocuğu olan hiç bir kadına pis demem ben çocuk 6 aylık isteği bitmiyor o kadar kolay değil koşturmak insanın çocuğu olunca anlıyor vallahi
(11,124 puan) tarafından
Aynen canım bende ondan dedim kendine de vakit ayır evin işi bitmez
0 oy
(686 puan) tarafından
Valla ben 2 kisiyken bu durumdaydim hiç iş bitmiyordu sonra 3 olduk fırsat bulabilirsem yaptım hep bazen yapamadım bile takılıyorum tabi millet bebeği uyut sende uyu derdi ben cam onu silerdim yanii o derece ,,şimdi oğlum 18 ay oldu hergun aynı şeyi yapamiorum tabi ama evden ciktinmi iş olmuyor diorum sonra ertesi günün çamaşır bulaşık herşey birikmisss bı takiliyorum bı takilmiorum napcaz bilmem oğlum desen dağıtıyor artık önüne gecemiorsun kesinlikle 
0 oy
(402 puan) tarafından
Valla canım böyle bir anneyle büyüdüm ve temizliği de çok seviyorum ama gerek varmı ya çocuğun kocan seni hep yorgun iş yaparken görüyor. 1 çocuğum varken bende öyleydim haftalık cam siler 2 hafta demeden perdeleri yıkardım. 3 ayda bir yıkayınca da birşey olmuyormuş camları ayda bir silincede sıkıntı değilmiş. Bir ev namaz kılınabilecek kadar temiz olsun yeter. Kullanmadığın yerleri haftada bir sil toz al. Yaşam alanını mecbur hergün yapıyorsun ama yorma kendini canına yazık vücudunada yazık.
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Okurken bi darlandım kız. Temizlik iyidir fazlası hastalıktır.   Babamın evi de her gün temizlenir bal dök yala olurdu ama huzur yoktu. Bu kadar işin arasında çocukla ilgilenebiliyor musun bari  ? 
(731 puan) tarafından
Örümceğe bildiriyorum onuda ben iş yaparken oda arkamdan geziyor genellikle hep karnını doyurup uyuttuktan sonra yapıyorum bütün işleri zaten başka türlü yaptırmıyor ilgi istiyor eşim ilgilenmeye çalışıyor ama eşimde sıkılıyor çünkü o sohbet etmiyor oyuncaklar la kandırmaya çalışıyor :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
0 oy
14 cevap 368 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 211 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
+4 oy
91 cevap 1,032 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda akbal (160 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,834 cevap

34,732 kullanıcı

...