0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İç ekranı patlak ve kasada eğilme mevcut 950 TL dedi Casper Via a4 telefon markası eşim de düzen tutmaz diyor telefoncu da yaparız ama garanti veremeyiz imkanınız varsa yenisini alın daha iyi olur dedi siz olsanız ne yapardınız 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence de imkanın varsa yenisini al canım 
tarafından
Teşekkür ederim canım maalesef yok şimdi
-Reklam-
0 oy
(6,532 puan) tarafından
Yenisini alirdim
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Yeni alabirsin al yaptirma yaa 
tarafından
Yok kuzum şu an alamam içindekiler de önemliydi yapilmadan ulasamıyorlarmış onada
Google yedekleme yaptiysan fotari kurtar bari
tarafından
Aa kuzum hiç aklıma gelmemişti o bu telefon da eski model fotoğraflar uygulaması olmayınca hiç aklıma gelmedi gerçekten çok çok sağol hemen deneyeceğim
Hadi ins olur
tarafından
Olmadı kuzum onda başka e posta kullanmışım hiç hatırlamıyorum da
Uufff yaa
tarafından
Çok sağol kuzum bende çok umitlenmistim inşallah başka yol vardır
0 oy
tarafından
Bir kez garantiye gidince hayır gelmiyor. Yenisini alman en doğrusu. 950 de az değil yani.
tarafından
elimdekini idare edeyim en iyisi yapılmadan içindekileri de kurtaramıyorlarmış o yüzden tereddüt de kalmıştım
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Kardeşimin de öyle oldu 5000 yenisini aldı ...imkanının varsa al ama benim de eski tel de iç ekran kırıldı yaptırdım o zamanlar 600 e halen çalışır duruumda
tarafından
Teşekkür ederim canım içindekiler duruyor muydu yaptirdiginda şuan çok kararsızım
(8,946 puan) tarafından
Mmm onu hatırlamadım bak simdi
0 oy
(1,351 puan) tarafından
İnkanin varsa yenisini al bencede 
tarafından
Maalesef canım
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Telefoncu bi yeri yaparken diğer yeri bozuyor. Değiştirmen daha sağlıklı 
tarafından
Teşekkür ederim canım içindekiler olmasa önemli değil de
0 oy
(534 puan) tarafından
Bende oppo da aynı sorunu yaşadık servis 2500 istedi diye telefoncu da 750 e yaptırdık 3 ay oldu şimdi hem ortasında şeritler oluşmaya başladı hemde ekran çıkıp duruyor durumumuz yok diye idare ediyorum ama durumun varsa yenisini al hiç yaptirma
tarafından
Maalesef kuzum bunla da idare edebilirim bir süre ama içindekiler önemli
0 oy
(211 puan) tarafından
Imkan varsa yenisini al bnce esım 5 kez flan ekran degstrdı kendince tasarruf yaptı pısman oldu
tarafından
Ya öyle mi imkanım yok şuan kuzum
0 oy
tarafından
bence de  yeni al o kadar para verip de bı işe yaramaz 
tarafından
Teşekkür ederim canım şimdilik duracak imkanım yok
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bnm oğlanda kaç ay önce telefonumu suya atmıştı telefoncu bana ara film ekran kamera ve söket değişecek 1 milyardan fazla masrafı olur demişti ekranım daha önceden çatlaktıı bu yüzden suyun içine girip çıkmasıyla mürekkebi akmış ekran kararmıştî bnde biraz mantıklı düşündüm zaten o telefondan bir hayır görmemiştim eşim ikinci el olarak almıştı ama garantisi vardı halen aldığında ve bn kullandığım süre zarfında belki 10 defa servise götürdüm en sonunda da oğlum suya atana kadar 2 ay telefonsuz kaldım komşum tuşlu telefon vardı verdi alo demeye yarıyordu 24 saat şarjdaydı bn alana kadar iyi kötü onunla idare ettim taaki paramı denkleştirip orjinal kaçak aldım redmi 8 2650ye aldım şuan kullana bildiğiniz bir telefon varsa idare edin yeni alana kadar çünkü bn bir eşyanın bozup yapıldığında asla eskisi gibi olacağına inanmadığımdan yaptırmadım yenisini aldım sizde yapabiliyorsanız öyle yapın derim
tarafından
Çok teşekkür ederim evet bu beni baya idare eder bende öyle yapacağım ama o telefonun içindekiler önemliydi fotoğraflar SD kart yoktu gogogle hesabına da erisemiyorum sizin fotoğraflarınız falan gitti mi kurtardınız mı
(1,462 puan) tarafından
Bnm yedekleme ve sd kartımda vardı cnm ondan problem olmadı sizin yedekleme yapmadıysanız telefonda kalır fakat siz o telefonu yaptırsanız bile format atmaması lazım telefonunuz hiç açılmıyor mu
tarafından
Yok kuzum ekran tamamen gidik sadece yeşil çizgiler var
(1,462 puan) tarafından
Peki telefoncu formatta atılacak diyor mu yani diyorsa hiç yaptırma bile hem fotoğrafları kurtaramazsın hemde verdiğin parayla kalırsın baksana telefoncu bile garanti veremeyiz demiş bnm telefoncuda garanti veremem abla dedi diye tam kafama yerleşti yenisini almak çünkü yarın bir gün bir sıkıntısı olsa gidip adamın yakasına yapışamazsın sonuçta diyecek bn demiştim garanti veremem diye siz telefoncuya sorun format atmayacaksa o telefon bi kenarda dursun bence yenisini imkanınız olursa alın belki elinize geçer bozuk olanı yaptırırsınız o fotoğrafları da kurtarırsınız nacizane fikrim kuzum size nasıl uyarsa tabi sen kendi durumunu da göz önünde bulundur öyle hareket et bn kendim tecrübeye dayanarak fikir yûrütmek istedim çünkü birebir yaşadım
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bin lira vermeye gerek yok canm napsanda telfn eskisi gibi olmz yenisi al kurtul
tarafından
İçindeki fotoğrafları kurtaramıyorum kuzum ya çok kafam karışık
0 oy
(9,911 puan) tarafından
Reeder var 1400 e sıfır
tarafından
Kuzum telefon değil de içindekiler önemli daha çok teşekkür ederim
0 oy
(11,983 puan) tarafından
Iyi bir marka vs de değil gerçekten bin TL etmez benim fikrim 
tarafından
Öyle kuzum yenisi 3500 civarı ama içindekiler önemli onu kurtaramıyorum kurtarsam rahatliycam da
(11,983 puan) tarafından
İnşallah bulunur bir yöntem üzüldüm vslla
0 oy
(1,392 puan) tarafından
İmkanın varsa yenisini al çünkü artık telefonların ömürleri çok kısa bugün ekranını yaptırsam yarın şarj tutmiycak hafızası dolacak hep masraf malesef 
tarafından
Tabi orası da öyle kuzum içindekileri kurtarabilsem keşke ona üzülüyorum
(1,392 puan) tarafından
Haklısın sürekli telefonumdan çok fotoğraf sildim yanlışlıkla o yüzden çok iyi anlıyorum
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Kesinlikle yaptirmazdim helede o markayi direk yenisini alirdim tabi imkan varsa
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Yaptırınca tekrar tekrar bozuluyor canım yenisi al biraz bekle yaptırma yenisini alırsın 
0 oy
(48,090 puan) tarafından
telefon pert oldum diye bagiriyo nesini alcan kiz
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kalıtelı bı telefon defıl o paraya degmez garantıside yok yenı almak en iyisi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kubraumut (3,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.