0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biliyorsunuz ki aile evindeyim bugun beyefendi msj attı pazardan bu yana hiç iletişime geçmemiştir. Kızımı görmek istiyorum diye bnde görebilirsin dedim geldi bı odada kızımla oynadı neyse bna msj attı karnı açıktı yada uykusu var diye bnde hazırlayayım yemeğini dedim bn hazırlarken odadan gup diye ses geldi belliki düşürdü çocuğu çocuk nasıl ağlıyor avaz avaz inkar etti tabi düştüğünü. Çünkü bizim kavga sebebimiz de çocuğun dusmesiydi düştü diye bakamiyo oldum çocuğuma ve daha neler neler. O an uzaktan konuşmak nasılmış bı sende ne kadar inkar etsende düşürdün dememek için zor tuttum kendimi ****** et tartışma çıkmasın dedim. Neyse bn mytfaktayim o çocukla falan bna msj atıyor evden dış ilacını getireyim mi diye gerek yok gelirken aldım dedim bnde yarın parka çıkarayım falan dedi olur dedim. İşte sonra kaka yaptı bu kokuyo falan diye msj atıyor bana sanki böyle çocuk üzerinden konuşmaya bahane arıyormuş gibi geldi ama kendi kendime de böyle düşünüyor olabilriim öyle hissettim hicbisey olmamış gibi davrandı bana karşı. Siz ne diyorsunuz 

4 Cevaplar

+1 oy
(340 puan) tarafından
Pişman olmuş olabilir cnm bana öyle geldi
tarafından
Bana da öyle geldi ama dedim kendi kendime kurmiyayim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakın yumuşama derim
tarafından
Yok yumusayacagim bir konuşma olmadı zaten zor bu saatten sonra
0 oy
(8,967 puan) tarafından
Nabız yokluyor sanki 
0 oy
(9,482 puan) tarafından
Pişman olmuş gibi muhabbet sçmaua çalışıyor sende bunu bekliyordun sanırım iyi olmanızı isterim inş dğzelirsinz
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle inşallah ama banada eşi muhabbet kurmaya çalışmış sanki
(9,482 puan) tarafından
Aynen öyle canım  kavga sebebi zaten çocukmuş ortada büyük bişey yok
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle inşallah çok çok daahha iyi olurlar gerckten zor bir durum çocuklu olup boşanmak maddi gücün yoksa bir yere sığmak zor oluyor
(9,482 puan) tarafından
Öyle valla şükür ki aldatma yok inş dediğin gibi çok çok iyi olurlar ☺️
(2,366 puan) tarafından
Aminnnnn
tarafından
Banada öyle geldi kızlar evet aldatma yok ama şiddete meyilli bir kere tokat attı bana bir kerede bu son kavgada beni hiroalayip bacağıma tekme attı oyuzden terkettim zaten.  Yani çocuktan çıktı problem ama olayı bu boyuta getiren bana el kaldırmasi
(9,482 puan) tarafından
El kaldırması hiç iyi olmamış keşke bunu duymasaydım :(
tarafından
Bende yaşamamış olmayı dilerdim :(
(9,482 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım senin hayatın senin kararın biz ne desek boş
tarafından
Yaptığınız her yorum çok kıymetli akıl akıldan üstündür
(9,482 puan) tarafından
Sağol canım faydalı olabilsek keşke
(2,366 puan) tarafından
Ben beş yıllık evliyim en son geçen sene  tokat atı onun öncesinde bir kaç sefer olmuştu ama belli aralıklarla, bir yıldır kavgada etik felan ama hiç vurmadı
tarafından
Öyle bir çıkmazdayım ki kabullensem kendime yediremiyorum ki kabulleneyim annem barisirsan beni unut diyor bı yandan . Eşimin şuan için bir çabası yok kendini haklı görüyor heralde hiç sesi çıkmıyor. Oldu barıştım desem yine aynı şeyi yapar mı daha kötüsü mi olur bilemiyorum
(2,366 puan) tarafından
Annem gilde çok katı kuraldi ama bilmiyorum seni etkilemek istemem tabi ama bnm eşim okdr tartışmaya hiç vurmadı daha bana normalde seviyor beni bilmiyorum eşim kandininhakli görmüyor tabi ne olursa olsun öyle bile olsa hep yapıcı oluyordu senin işinin tavrı şuan da çok önemli
tarafından
Ya bende beni sevdiğini biliyorum ama ben böyle bir sevgi istemiyorum içinde şiddetin olduğu bir sevgi nasıl sevgi diye sorguluyorum sürekli. Düne kadarda hiç iletişime gecmedik bı dün oda çocuk üzerinden bakalım ne ypacak ama şuan bı girişimi yok dediğim gibi böyle oluncada herşeyi sorguluyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 420 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 528 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde aralikannesi (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 188 göst.