0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (1,062 puan) tarafından
Evlendik evleneli sorunlu bi evliligim var. Koskoca yaz geciyor hep aynı seylerle geciyor günler  imkan varken hicbir sey yapamyrz o kendinden gecmis zaten benimle de bir sey yapmak istemiyor ama olan hep cocuklarima oluyor onlarda yasayamiyor hayati dogru düzgün.Ben elimden geldikce gezdirmeye calisyrm  ara ara ama uzak mesafelere gidemiyrz ehliyetm olmadigindan.O da isinden gücümden fırsat bulursa gezdiriyor cocuklarini .Böyle günler bombos gectikce sürekli evin icinde stresli bagıran kızan bi insana anneye dönüsuyrm  gece oluncada vicdan azabı cekiyorum huzursuzm ve cok fazla tahammülsüz olmaya basladım özelikle  cocuklara karsı ve  babaları evdeyken daha fazla böyle .Anneligimi yapamıyorum babaları varken ve ne  yapacagımı bilmiyorum artık gercekten bazen kendimi topluyorum cocuklarımla birlikte birseyler yapmaya calisiyrm ama bi yere kadar oluyor .Günler bombos ve yalnız geciyor benim icin cocuklar icin  de ayrı ...

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
benmde ayni en fazla avmye gidiyoruz parka gidiyrouz işim olursa cocukla carsya iniyorum hamileyim zor oluyo ama şurda 3 ay sonra kiş gelecek dogumum olacak gezdreyim diyorum
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Cok benzer seyler yasiyoruz esim gezdiriyo ama istemeyerek yaptigini dusunuyorum.kac yillik evlisiniz.pek arkadasimda yok bende kendimi cok yalniz hissediyorum
(1,062 puan) tarafından
8 yıl olacak ben de yalnızim aile var da yok arkadas bi komsu vs o da yok bi ev duvarları bi cocuklar iste .
(385 puan) tarafından
Ondanda oluyo bende ayni cocuklar ve ev kimseyle oturup dertlesmem.bizimde 9 yil olcak
0 oy
(448 puan) tarafından
Öncelikle kaç yıllık evlisin 

Uzun bir süre evliysen maalesef çoğu insan bu durumda herşeyden beziyor insan bir süreden sonra 
0 oy
(747 puan) tarafından
Ne kadarda beni anlatan bi yazi. Bi an kendim yaziyorum sandim. Neden evlenmemek gerek sorusuna bi cevap daha. Keske tek basima olsaydim diye kafama vuruyorum. 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Herkes aynı durumda genelde kuzum gidecek bi yerin  yokmu,biraz iyi gelir
0 oy
(5,773 puan) tarafından
Arkadaşın falan varsa onlara git onu çağır iyi gelir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 294 göst.