0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler biz bi haftalığına sinoba memlekete geldik kaynanamgile yazin köye gdiyolar kışın eve geliyolar benimde bi tane kaynim var liseye giden kocaman oglan geçen sene bana bıraktılar yazin koca yaz bende kaldı okul açıldı kac ay gelmediler bana bıraktılar üstelik bana soran yok esime soruyolar o da kabul ediyo bu sene bastan dedim kimseyi istemiyorum iki küçük çocuk vae bide ona  bakıyorum diue tamam dedi esim yoksa gelmicektim memlekete yine sordular esim gelsin demis yaein doncez baktım valiz hazirliyo kaynim eşme sordum bizle geliyo dedi yaa kafayo yicem surekli bana iteliyolar kocamab çocuğu esim gerizekali gerçekten ben napcam bide bana diyolarki şimdi oğlullarimiza iyi bak gebersinler dedim bakmicam da banane annemlere gidicem ben simdi  ne yapayım esime siz söyleyin agz8na ediyorum yine ayni ya 

14 Cevaplar

0 oy
(2,600 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Herkes dogurduguna baksin diyeceksin bacim 
(1,243 puan) tarafından
Sözde kaynanam demis oğluna gitme diye o gitmek istiyomus yalan ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğullarına iyi bak diyen kaynanana ben couklara zor bakıyorum bilmiyorum artık nasıl olcak falan deseydin istemediğini anlarlardi. Gerçi hata eşinde sana farklı ailesine farklı konuşuyor 
(1,243 puan) tarafından
Ya bu sefer ben cevap verirsem benle xok pis kavga ediyolar kaynanam hatya dediki  banu hangi birine baksın e biliyosun madem niye yolluyorsun kendimi o kadar düşürmek onlarla muhatap olmak istemiyorum esim suçlu aynen öyle yüz veriyor eve dönünce gerçekten burnundan getircem
0 oy
(12,461 puan) tarafından
Valla al çocuklarını aile evine tatile git kardeş kardeşe baksınlar birbirlerine 
(1,243 puan) tarafından
Oyle yaocam ya sorarlarsa da bana bisey diyen olmadı dicem
(12,461 puan) tarafından
Bana sorsaydınız ona göre plan yapardım de ben de kvleri kendi evimde bırakıp gitmiştim kimse kusura bakmasın yani ama onlarla birlikte yaşamaya mecbur değiliz
(280 puan) tarafından
Kesinlikke annenlere git kalsın 2 kardeş başbaşa
0 oy
(1,210 puan) tarafından
O kadar sinirlenecek birşey yok bence kendi kardeşiniz gelse aynı tepkiyi verir miydiniz benim amcam da okumaya gelmişti annem güle kaç yıl baktı Allah razı olsun gül gibi de baktı 
(1,243 puan) tarafından
Canim olmuyo inan olmuyo yazin sıcağında soyunamiyosun evde  bide çocuk her olup biteni evdeki herseyi anlayiyo yediği yemege varana kadar bide beni arayıp ogluma şunu pisir diye emir veriyor
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Kaynananlarin tarlasi biseyi yokmu sende durana kadar kaynin onlara yardim etsin kaynanan ne yapiyor evde onu anlamadim 
(1,243 puan) tarafından
İşte kaynimda yardım etmemek için geliyor bizimle istwn kaciyor fındık ceviz var daha o yuzden
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Eşin laftan anlamıyor gibi bir de kendi istememesi lazımdı çünkü evde rahat edemeyeceğini biliyordur 

Annenlerde de ki o gelmesin yoksa ben gelmem bak ne olacak 

Zor ama tek care bu
(1,243 puan) tarafından
Biliyor canim bilmez olur mu geçen sene gördü yani ama yok hala aynı bunlar aklina giriyor buda kabul ediyo hemen bi kere yok dedi diye kaynanam agladi siz ben ölsem kardeşinize bakmazsiniz bilmem ne diye dengesiz ya
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Anneme gidecem de sende tek basina ne yapacaksin evde dersin 
(1,243 puan) tarafından
Oyle dicem hatta ayin 19 unda denize gidicez orda kalacaktık sen kardeşinle git dedim gitmixem onlarla
(1,372 puan) tarafından
Bencede en mantiklisi
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kaynana direk de. Ay millete güvenerek mi doğurmuş. Bnm için zor olacak kendi anneme gidip kalacam. Bu sene planlarımız var. Valla kusura bakmayın çocukta heveslendi.ama.keske bana sorsaydiniznesim.ne bilsin. Evde kalacak bnm diye
(1,243 puan) tarafından
Dedim canim ama anlamıyor işine gelmiyor çünkü bana fındık ceviz getirixek diye oglunun kahrını çekiyorum başka bjseu değil  esim arkamda dursa herseyi derim ama esim iki yüzlü
0 oy
(127 puan) tarafından
Valla bakma koca adam defolsun gitsin grizekagli ya al çocuklarını git ananın evine naparsa yapsınlar ay sınır oldum ya 
(1,243 puan) tarafından
Bide  beni  görsen sinirden başım ağrıyor o derece gidicem ne b.k yetse yesin
(127 puan) tarafından
Valla git ne bo.ku varsa yesnler
(127 puan) tarafından
Ben burda deliye döndüm okuyunca bnim esim ve aileside boyle yaşayan bilir durma bi dakka git
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben kabul edemezdim tesettürlü biriyim yazın sıcağında zaten kız yüzünden sürekli uykusuzum bi gün yemek pişse bi gün pişmiyo görümcem gelse başım gözüm üstüne yardımı bile dokunur ama kaynımı eşimde kabul etmez uygun değil bence 
(1,243 puan) tarafından
Canim tesettürlü bile olmaya gerek yokki hava cidden sicak zaten aynen walla
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Şimdi kendi kardeşin olsa bakardın ederdin diyenler olucak ama olmuyor maalesef heleki kardeşin yada kaynın farketmez erkekse hiç olmuyor. İlk evlendiğimde kendi kardeşim (erkek) geldi çalışmak için bir dönem yanımda kaldı ama inanın olmuyor. Küçük bebeğim vardı kafasına göre eve gir çık genç delikanlı uyum sağlanmıyor. Olmuyor deyip yolladım geri. Eşimin erkek kardeşi yok bir görümcem var oda evli ama yanıma gelip kalacak olan olsa büyük ihtimal kabul etmezdim. Ki eşime de müsade etmezdim. 
(1,243 puan) tarafından
Evet yukqrida birisi demis görümce olsa yine iyi  bisey degil ama her sene aynı muhabbet bıktırdı esimin hayır diyememesi kayinpeder hayır deyince kari gibi cirkeflesiyo
(1,389 puan) tarafından
Maalesef iş eşinde bitiyor onun kabul etmemesi lazım sen ne desen kabul edilmez ve bir dünya lafı yapılır en azından eşin hayr dediğinde üsteleyemezler
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bende çok baktım deli oldum ama şimdi pek gelmiyorlar 
(1,243 puan) tarafından
Keske bana da hiç gelmeseler
0 oy
(7,285 puan) tarafından
benım annem dayımın oğluna 17 yaşında bakıyo her hafta evde kalıyo edıyo sınırlenıyo bıseyde dıyemıyo annem ben susturuyom boşver kalsın diye 
(1,243 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canım annene
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sende annene git söyleeee bi guzel tatil yap bakalim ne yapacaklar. Cok ayıp yaa valla benim yok küçük kaynim vs olsa inan zor olurdu
(1,243 puan) tarafından
Oyle yapcam canim gidicem hatta denize gidicektik sen kardeşinle git dedim morali bozuldu iyo 8ldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 366 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Aslıs (13,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 492 göst.
0 oy
16 cevap 230 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 162 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu