0 oy
1,293 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bundan 5-6 gün önce eşim işten geldi ve yemek yiyordu mutfakta. Benle kızım salondaydik. Eşimin telefonuda koltuğun üstündeydi yanımda. Mesaj geldi bakmadım. Sonra şeytan dürttü bakayım dedim. Ve bigo live diye bir siteden mesaj geldi. Tanışmak istermisin gibi bir mesajda. Tam hatırlamıyorum mesajı. Sonra ekran kilidini açıp o siteye girdim. Üye ol diye yazıyordu. Üyesiz girip baktım ve iğrenç bir siteydi. Açık saçık pis videolar vardı. Özel bölgeler bile görünüyordu açıp izlemedim. Başka bilgilere baktım ama hiç birşey yoktu. Üye olmadığı için. Belkide çıkış yapıp mı eve geldi bilmiyorum. Sonra eşim geldi baktı elimde telefonu var yanıma oturdu. Ben halen siteye bakıyordum saklamadim. Bu ne dedim . Yemin ederim ben yüklemedim dedi. Telefonu yeni aldı 2 ay oldu. Telefonun kendisinde yüklüydü ben ana ekrandan sildim kaldır yaptım . Üye olmadım sürekli bildirim geliyor yemin ederim dedi. Tamam dedim. Eşimde benim günahımı aldın dimi doğru söyle dedi. Yok günahını alsaydim farklı dusunseydim şuan böyle sakin konusmazdim dedim. Ve konuyu kapattık. Bu kadar sakin olmamin sebebi ise insan ne yaparsa kendine yapar. 2 yıldır ilişki yaşamıyoruz. Evlendigimden beri hep sorunlarimiz vardı 3 kere boşanmadan döndük. En son baristigimizda benden kadınlık bekleme sadece kızıma babalık yap diye geliyorum. Benim gibi kızımda babasız büyümesin. Senden sevgi ilgi hiç birşey beklemiyorum. Şimdiye kadar vermediğin sevgiye saygiya ihtiyacım yok artık dedim. O şekilde eve döndüm. Kocamda hiç gelip öpmek sarilmaz. Buna üzülmüyorum bizzat seviniyorum bile. Tiksiniyorm herşeyinden. Boşan demesi kolay oluyor ama emeklerim boşa gitsin istemedim. Boşanmaktan korktuğum için değil. Halen sabrım var ne zaman sabrım tamamen biterse o zaman bu evliliği bitircem dedim kendimce. Çünkü içimde keskeler olsun istemiyorum. Kapıyı çarpıp gitmesi kolay ama annemin evine gidince eşim bir laf söyledi ben bin susmasını bilmedim onun hatası varsa benimde vardı deyip diğer seferler geri döndüm. Umarım anlatabilmisimdir ne demek istediğimi. Eğer birgün biterse bu evlilik ben bana düşen herşeyi yaptım gönlüm rahat demek istiyorum. 

Konudan saptim sanırım. Kiskanc biri değilim ama sa.lak duruma düşmek istemem. Yeni telefonlarda kendiliğinden yüklü mu oluyor yoksa eşim kendimi yükledi acaba ? Yalan mı söylüyor doğru mu?

34 Cevaplar

+1 oy
(1,504 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Canım genel olarak durumun üzücü ama iki yıldır sana yaklasmayan erkek muhakkak birine yaklaşır ha o programdan diyemem ama iyi duruyor aynı evin içinde dokunmadan benim eşim tenha da kıstırsam diye bakınıyor zira
(13,787 puan) tarafından
Benimde aklıma bu takıldı iki sene durması yani garip
(1,504 puan) tarafından
Dimi zira benim eşimin 2 gün durasi gelmiyor
tarafından
Bu kısma takılı kalmıyorum ben canım.  Yeni evliykende bu şekildeydi. Vajinismus teşhisi koydular bana yeni evliyken doktora gitmiştik. Buna rağmen aileme Funda kadınlık yapmiyor dedi sonra boşanmak istedi. Sonra barıştık. Ben yanasiyorum bana diyor ki derdini biliyorum ama yorgunum. Derdini biliyorum mu? Bana göre kaba birşey bu şekilde konuşması. Benim derdim değil ki senin derdindi boşanmak için bahanendi yanasiyorum ve reddediyor. Geri çekiliyorum. Hiç yanaşmaz kendisi. Neymiş kadın hep baştan cikarticakmis. Ne kadar saçma dimi? Canın isteyince sen geliceksin hep diyor . Beni ister gibi bi tavrı yok. Adım atınca da yok diyordu. Vajinismus olduğum içinde işkence gibi geliyordu bana. Destek olması gereken yerde boşanmak istemesi ne kadar doğru ? Şimdi bütün mesajlara bakın hepsi adamla yatmamissin tabiki aldatır madem kadınlık yapmıyorsun niye kiskaniyorsun niye merak ediyorsun diyorlar. Cidden düzgünce sormak yerine bu şekilde önyargılı olan insanlardan nefret ediyorum. Bir post açtım cidden pişman oldum. Ben kadınlık yapmiyorum ben haksizim tamam !!!!
(13,787 puan) tarafından
Yaşadıklarını kimse bilemez çok haklısın ne demek kadın isteyecek hep bir de durumunu biliyor destek olmasi lazim sana..yaptıkları hiç doğru değil ama dediğim gibi seninde buutun bunlara rağmen bitmiş bir şekilde orda yaşayabilmen herkes yapamaz yani
tarafından
Eşin sana sevgi vermese, agladiginda teselli etmese... Babam öleli 19 yıl olacak babam için ağlıyorum mutfakta gelmiş sana iyi ağlamalar ben gidip uyuyorum diyor. İnsan sormaz mı hayatım neyin var neden ağlıyorsun ? Babamı anlatıp agladigimda oldu . Ağlarken çok konusmam konusamam sadece ağlarım babamı özledim dayanamıyorum derim sadece. Çok mu zor hayatım evet baban rahmetli olmuş ama artık ben varim demek ?
(13,787 puan) tarafından
İşte degil hepsinde haklısın hala o evde busekilde yaşayabilmek de zor diyorum yani kolay degil
tarafından
Evet canım çok zorr... Yaşayan bilir. Baksana yorumlara herkes bilmeden yorum yapıyor
(13,787 puan) tarafından
Herkes kendi hayatını yaşadıklarını bilir ..peki ne zamana kadar böyle gidecek o evde olmak da ozaman senin için işkence gibi degilmi sevgi bitmiş her şey bitmiş diyorsun ya ondan diyorum
tarafından
Yok işkence gibi olmuyor. Eşimle tartsmalarmiz olur eskiden 3gun yüzüme bakmazdi yaptığım yemeği bile yemezdi kusken. Şimdi gelir gönlümü alır . Küs kalmaz. Eskiden daha beterdi
(13,787 puan) tarafından
Bir şeyler bitmemiş o zamn cnim demekki
tarafından
Evet canım. Zaman ne gösterir bilemem yaşayıp goreceğim ❤️❤️
(1,504 puan) tarafından
Ben adamla yatmıyorsan seni aldatmaya hakkı var demiyorum ama her erkek yapar diyorum aile içi problemlerin ne kadar can sıkıcı olduğunu ben bilirim çok sorunlu bir insandı babam abim genc yaşında ya o ölsün ya da ben kurtalayim dedikten 2 ay sonra öldü düşün ne kadar kötü şimdi sen kızın babasız kalmasın diye böyle bir hayat sürüyorsun ya yapma kızının aklı erdiğinde daha zor olacak biliyor musun ben sırf babamdan kurtulmak için evlendim hatta kaynanam ilk geldiğinde bizimle oturacaksiniz dedi ona bile tamam dedim zira benim için babamdan daha kötü biryer olamazdı ha kaynanamla oturmadim eşimin Allah'a şükür kötü huyu yok ama benim içimde hep ukte ben baba evine bile sigamadim uzun oldu biraz ama anlıyorum seni ama boşver ne jndirirse ne izlerse izlesin zaten sende.bitmis doğruyu söylese ne söylemese ne
(13,787 puan) tarafından
Bitmemiş bir şeyler bende postundan öyle anladım ama öyle değil umarım hakkınız da en hayırlı olan olsun♥️
tarafından
Her erkek yapar demişsin bunu biliyorum canım eşiyle ilişkiye girenler bile aldatıyor bnide illaki aldatmistir. Ama gözümün içine baka baka yalan söyleyerek yapmasın. Bende kadınım sonuçta gidip bnde mi aldatiyim? 2 yıldır bnde birşey yaşamıyorum. Erkek yapar düşüncesi bile saçma. Sevgi yok cinsellik yok. Ama namusumla eşimin evinde duruyorum. Birileriyle konuşup görüşmuyorum. Karakter meselesi bu. Babam öleli 19 yıl olacak eşim yaralarımı sarar sandım. Sevgi dolu biri sandım. Ama yanıldım . Sevgi görmediğim müddetçe cinsellikte kendimi kötü hissediyorum yatak olunca hayatım aşkım diyor. Geri kalan hep tv, telefon, annesiyle telefonda sohbet. Annesi oğlum bolu'ya gidelim amcanlara der tamam anne der hiç ikiletmez. Ben bunaldım evde dışarda çay içelim derim param yok der evde çay yok mu sanki der. Sevgisiz ve güven olmadan bir evliliği yürütmek dahada zor emin ol ki.
(1,504 puan) tarafından
Kadın fıtratiyla erkek bir değil işte ondan diyorum benim baba 10 sene hapis yatmış annem orda bile bekledi ordan yönetirdi annemi dünyayı dar ederdi annemi aldatirdi hiç de saklamazdi yüzüne yüzüne söylerdi annem gene bosanmazdi e çocuklarım için derdi böyle bir babayla büyümek yerine babasız büyümeyi tercih ederdim Hakkim olsaydi
tarafından
Benim babamda içen biriydi annemi döverdi sokağa atardı. Annemle anneanneme gelirdik dedem her gece bir kızıyla başımıza mi kalacak nereye kadar derdi. En sonunda annemin canına tak etti kimle istiyorsaniz evlenecem 2 tabak sofraya koymak ağır geldi size anlıyorum dedi. Ve dayımın askerlik arkadaşı ile evlendirdiler. Ankara'dan Çorum'a gittik köydü. Adam gözümün önünde nispet ederdi kızım oğlum deyip öperdi sarılırdı . Banada yandan yandan bakardı. Yemek yerken elin pi.cine ben bakıyorum gibi bakıyordu. Yiyemiyordum bile yemeği. Ve daha 5 yaşındaydım dün gibi hatırlıyorum. Gece çocuklarına baklava almış yediriyormus gizlice. Annem görmüş . Kavga etmeye başlamışlar ben uyuyordum seslere uyandim. Adam annemi dövüyor sandım öyle korkarak uyandım. Babamda hep döverdi. Annem uzunca konuştu hepsini hatirliyorum ama burda sadece tek bir sözünü yazicam. Sen benim kızıma uvey babaysan bende senin çocuklarına uvey anneyim. Uvey anneligimi bana yaptırma benim kızımın ne suçu var alt tarafı bir baklava benim kızımın yiyeceği 1 dilimdi onu bile çok goruyorsun kızıma dedi. Baklava için bu tartismanin olduğunu görünce çok üzülmüştüm annemin eteğinden tutup anne bunun için üzülme ben baklava sevmem ki dedim... Halende baklava yemiyorum . Ailenin parcalanmasini çok iyi biliyorum. Ortada kalmanın ne demek olduğunu. Babam gelip beni aldı Çorum'dan. İstanbul'a götürdü kendi yaşadığı yere. Kadınsız olmuyor dedi . Yemeği , bulaşığı,, temizliği , ütüsü .. bir kadın şart dedi. Babamda evlendi. Kadın sabahtan akşama kadar hep beni döverdi. Bıktım senden annene git seni istemiyorum sana bakmak zorunda mıyım derdi. Babamın evinde uvey annemden dayak yiyordum. Kendi evimden kovuluyordum. Babama söyledim inanmadı cici annenle aramı bozmak için yapıyorsun dedi. Baba dediğim adama bak :'(( ayy gece gece yine acılarım tazelendi yaa offff ... Yaşaması ayrı dertti ölmesi ayrı dert oldu bana ... Uzun oldu canm kusura bakma. Dokuluverdim bir anda baba diyince...
(13,787 puan) tarafından
Ay gece gece çok duygulandım gözlerim aktı bundan sonrasi çok güzel olsun inşallah:-(
tarafından
Ağlamaktan gerisini yazamadım. Herkesin hayatı acılarla dolu biliyorum ama kendi ailemdende sevgi görmedim hep ordan oraya gidip durduk yerimiz yurdumuz olmadı. Belkide o yüzden gidemiyorum. Aile olabilmek için halen uğraşıyorum . Yatıp kalkmiyorum diye kadın olmuyorum sizlerin gözünde belki ama savaşıyorum eşim zamanla birseyleri anlar diye bir umutla bekliyorum. Ne kadar zor bilemezsiniz ....
(1,504 puan) tarafından
Benim annem evlenmedi dedemlerde gül gibi bakardı hapisteyken de orda kaldık öte git diyen olmadı şimdi de babam öldü annem orda kalıyor ama kendi kendine fazlaligim ben herkesin kendi evi diye laf söylüyor kocam varken şöyle iyiydik şöyle gwzerdik diyor oysa 30 senesini dar etti kendine babam ama annem ona alışmış
(1,504 puan) tarafından
Yok yatmiyorsun diye kadın olmuyorsun demiyorum kadınlık o değil benim için zaten ama kul kaderini yaşarmış bazen bazı şeyler düzelmez insanı yorar bak şuan ben boşanacak olsam annem beni de bosatmaz sonuçta o 30 sene çekti benimde çekmem lazım ona göre ama benim yapımda yok ezile ezile büyüdük tek kardeşimi fidan gibi abimi toprağa koydum içime tek batan onun yokluğu ama hiç mutlu bir çocuk olamadık
(4,117 puan) tarafından
Off kızlar zaten kötüyüm iki kafa dağıtayım diye girdim içimi parçaladınız oturdum bide size ağladım ya bileydim hiç posta girmezdim valla Rabbim hepinizin yardımcısı olsun hayat bundan sonra hep güzellikler çıkarsın karşınıza insallah
tarafından
Şuan benimde aklım durdu. Babam aklıma geldi bir sigara içip yaşadıklarıma yasayamadiklarima aglaya ağlaya içiyorum. Bilseydim bende postu hiç açmazdim. Aile çok önemli geçmişte travma yaşayınca insan toparlanamiyor. Toparlaniyorum sanıyorum ama yoldan bir adam geçiyor aynı babama benziyor tekrardan başa sarıyorum... Geçmiyor bu acının merhemi yok. Her yolu denedim ama yok :'( babamdan nefret ederdim bize sahip çıkmadı babalık yapmadı diye halende nfret ediyorum ama bir okadarda özlüyorum. Sesini, ellerini... Belki yaşasa daha kötü şeyler yasatirdi Allah'ım o yüzden erkenden yanına aldı diyorum kendimce ... Allah bizi korumak için bunları yaşadık diyorum.. ama yinede güzel günleri hayal etmeden duramıyorum yaşasaydı diye başlayan cümlelerim oluyor. Rüyamda görüp uyanınca etkisinde kalıp tüm gün ağlıyorum. Ölmemiş gibi rüya değilmiş gibi geliyor gözümü açıp rüyaymış deyio yine babam yeni ölmüş gibi içim acıyor :'( 19 yıldır babamın mezarına hiç gitmedim nefretimden dolayı. Bir sürü soz duydum ne kadar hayırsız evlatsin babanın mezarina gitmiyorsun ölmüş adamdan halen nfrer ediyorsun diyenler.... Ama geçmiyor bee geçmiyor yasattirdiklarinin acısı :'((
(4,117 puan) tarafından
Evladına sarıl canım yaşadıklarını unutturmaz evet ama o sana yepyeni yaşanmışlıklar katacak bereber öyle güzel anılarınız olacak ki yaraların önce kabuk tutacak sonra tamamen iyileşecek evet belki izi kalacak geçmeyecek ama sen artık geriye değil hep ileriye bakacaksın evladına bakacaksın göremediğin ilgiyi şefkati ona dolu dolu vereceksin yeri gelecek belki baba olacaksın ona ama onun için sende başka kimsenin yerini dolduramadığı bi ışık olacaksın hadi sil göz yaşlarını güzel anne git kocaman sarıl yavruna kokusunu çek içine geçmisi değil bugünü ve onunla geçireceğin güzel günleri düşün kokusuyla uyu bu gece
(582 puan) tarafından
Ah kuzum canın yandı içim parçalandı. Sen küçük yaşta neler çekmişsin. Allah'ın hepsinin hesabını soracak bu dünya gelip geçicidir. Önemli olan ahiretimiz . Allah sabır versin yaranı desmek gibi olmasın abin niye öldü:(((
tarafından
Bana tek iyi gelen kızım ❤️❤️❤️ çok şükür yaradana kurban olayım evlat nasip ettiği için ❤️❤️❤️ teşekkür ederim canimm yorumlariniz için . Hayırlı geceler diliyorum ❤️❤️
(4,117 puan) tarafından
Allahım güzel kızını sana bağışlasın onu Bi ömür sana göz aydınlığı kılsın insallah canım hayırlı geceler ❤️
tarafından
İcim desildi gece gece
-Reklam-
+4 oy
(1,389 puan) tarafından
Kusura bakma ama evde sadece bakıcı gibi olup eşine kadınlık bekleme diyerek üstüne birde 2 senedir ilişkimiz olmuyor diyorsan eşine gelen msjı neden kurcalıyosun. Kadın dayanır evladım var der ama erkek dayanamaz (çoğu). Eşin yapmıştır yapmamıştır diyemem ama aranızda bişey kalmamış kurcalama sebebin ne
tarafından
Gözümün içine baka baka yalan söylenmesi en sinir olduğum şey. Sadece soruyorum eşimi kurcalamıyorum. Kendiliğinden yüklü oluyor mu diye soruyorum. Bunu sormam bile sorun oluyor burda. Sorgulamak değil bu ? Beni aldatiyor mu diye sorgulamiyorum. Yeni telefonlarda bu özellik var mı bilmediğim için soruyorum
(1,389 puan) tarafından
İster sorgula ister sorgulama ben sorun etmiyorum ki beni ilgilendiren bir konu da değil. Fikrimi söyledm. Yazdığından anladığım neyse ona istinaden cvp verdm. En son 2 sene önce değişmiştim teli bu tarz bi uygulama oluyor mu bilmiyorum. Ki yine dediğim gibi ben kadınlık yapmayıp o evde sdece çocuğum için kalıyorsam ne olup bittiği ile de ilgilenmem. 2 senedir bi münasebetiniz kalmamış bence eşin yalan söylemez bu konuda. Seninle aramızda bişey kalmadı evet yapıyorum diyebilirdi. Muhtemelen doğruyu söylüyor olabilir.
+2 oy
(13,787 puan) tarafından
2 yıldır ilişki yaşamıyoruz ne demek iki yıldır eşin duruyor oylemi
tarafından
Evet duruyor yanaşmıyor.
(13,787 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum canım iki yıl nasıl durur koskoca iki yil
(888 puan) tarafından
2 yıl yanasmiyorsa o sitelere de bakma isteği duymuş drmekki bu durumda dışarıda ne yaptiginida bilemezsin
tarafından
Doğru canim
tarafından
Evliliğiniz normal bir evlilik olmadığı için eşindende normal şeyler bekleme
+1 oy
tarafından
Canım sen adamı bırakmışsin madem öyle bırakıyon adam gidip aldatsa birşeyler yapsa ne hissedeceksin hadi tanık oldun birşeylere yüreğin acimiycak mi
+1 oy
(2,586 puan) tarafından
2 yil durmaz hiç bir erkek

Zaten boşanmişsiniz sadece ayni evde yaşiyorsunuz

Eşinin 2 yil oturup bekledigini sanmiyorum yapmiştir illa birşeyler 
+1 oy
(710 puan) tarafından
Program konusunu bilemiyorum ama nerde yüreği kırık hep iyi niyetlerinden vurulmuş mutluluğu en çok hak edip asla ulaşamayan bir kadın görsem duysam sımsıkı sarılmak gelir içimden nedense sizde de öyle oldu eski postlarıniza baktım ne kadar temiz yürekli biri olduğunuz nasılsa belli yüz gülerken gözlerin acı dolu bakması herşeyin iyi olmasını bekleyen yorgun savaşçı Rabbim eşine öyle güzel bir merhamet versin ki öyle büyük bir Sevgi anlayış nasip etsin ki siz bile nasıl olduğuna inanamayin nerde eşiyle mutsuz kadın varsa Rabbim dilesin yeterki olmayacak hiç birşey yoktur su hayatta eğer olmayacaksa bile sana öyle güzel kapılar açsın ki Rabbim demekki bu güzel günlerin kıymetini bilmem içindi yaşadığım bunca şeyler Ham olsun diyesin inşallah inan buna öyle yürekten diliyorum ki bunları inşallah dua kapım açıktır Rabbim evli olan tüm kardeşlerimin yuvasına birlik dirlik sevgi saygı huzur sağlık bereket iman kim neyi diliyorsa onu nasip eylesin inşallah canım benim hayırlı geceler 
tarafından
Allah razı olsun canım. Yanimdaki insanlar bile gözlerimden acımı anlamazken senin anlayıp bunu yazman cidden beni mutlu etti. Duaların için çok çok teşekkür ederim canimm . Çok ihtiyacım var dulariniza ❤️❤️❤️ Allah'ım hepimize hayırlı kapılar açsın hayırlı eylesin herşeyi ❤️❤️❤️
(293 puan) tarafından
Zor bir hayat. Herkes kendi çektiğini bilir. En mantıklı yorumdu. +++++. Bütün dualarına Amin diyorum. Allah hayırlı kapılar açacak inşaallah. Allah gönlünüze göre versin. Bundan sonraki hayatınız bu gününüzden daha güzel, daha mutlu geçer umarım ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Galiba 2017 senesiyd. O kadar eski yani. Abim ikinci el telefon almıştı. Ve teknolojiden anlayan biri. Temizliyordu telefonu . Sonra yine öyle şeyler çıkıyordu. 2-3gün aynısı oldu. Telefonu geri verdi sonunda . Ola biliyor evet . 

Ama dediğin gibiyse eğer bu gayet normal. Ne beklenti var ne de sevgi..
tarafından
Bu durumda güven konuşulmamalı bence. Bir daha bakmamanı tavsiye ederim .
0 oy
tarafından

Bazen telefonlara öyle bildirimler gelebiliyor benim telefonumda ilk zamanlar öyleydi:angel: abla anlamadığım şu hem eşinle hiç bir ilişkin yok hem kıskanıyorsun yok yani madem tiksiniyorsun niye kıskanıyorsun bazı kadınları anlamak zor 

tarafından
Kiskanmadigimi söyledim ama anlamamissin sanırım. Bana yalan mı söylüyor kandiriyor mu diye soruyorum. Kiskansam zaten o mesajları görür görmez tepkimi verirdim öyle değil mi ?
0 oy
(48,090 puan) tarafından
telefonu ikinci el aldiysa yuklu olur ama silebilirdi 
0 oy
tarafından
düzenlendi
bak canım xiomi marka telekfn sen yuklemesende var uygulama
tarafından
Maşallah canim merak ediyordum seni görmüş oldum ☺️❤️❤️❤️❤️
(13,787 puan) tarafından
Esmos kendisi sormuş arkadaş zaten eşime güvenmeli miyim diye bu şekilde sormasa yorumlar o konuya olmayabilirdi hayırlısı hakkinda
tarafından
Anlatsam çok uzun sürer. Eşimle yeni evliykende ilişki durumumuz olmadı fazla. Vajinismus teşhisi koydular bana. İliskiye giremiyordum. İşkence gibi geliyordu cinsellikten tiksindim. Üzerine eşim boşanmak istedi bütün aileme kadınlık yapmiyor dedi benim için. Destek olmak yerine rezil etmeye ne gerek vardı? Pskolojimi bozdu. Kendi ailem bile eşimi haklı gördü eşin haklı yatmamissin dediler. İsteyerek yaptığım birşey değildi. O yüzden tiksiniyorum yaşayamıyorum. Sonra daha bir sürü şey yaşadım eşim ve ailesiyle. Eşim arkamdan kuzenine amacım Funda'ya darbe vurmak demiş. Bir eş bunu der mi hayat arkadaşına? Benim yatıp kalkmamami yadirgamak yerine ne yaşadığımı bilmeden konuşmak kolay oluyor burdakilere. Daha çok şey var ama dediğim gibi uzun sürer.
(13,787 puan) tarafından
Yasadiklsrin tabiki vardır kimse durduk yere bu hale gelmez her şey insanlar için tabiki yadirgamiyorum ama bunca şeye rağmen de o evde yabancı gibi yaşamak da zor sen bunu yapabiliyorsun demek istedim
tarafından
Evet canım zor olanı başarmaya çalışıyorum ❤️❤️
0 oy
(2,366 puan) tarafından
İki yıl nasıl aynı evde karı kocalaik olmadan duruyorsunuz hayret birde dini boyutunu tam araştır istersen yanlış olmasın tabi, nikah düşmüş olmasın araştır istersen
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah 
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Valla benim telefon um xiomi ben yüklemedim ama kendi yuklemek isterlerse diye kisa yol olarak koymuslar bnde onu hep oyun zannediyordum iyiki yuklememisim ama bildirim bise gelmiyor tabi 
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Eşin doğru söylüyor bence. Mesela yuklemedigimiz halde ben ve eşimde de vardı. Yeni almistik telefonu da o zaman. Hatta YouTube da ana sayfada üstte sürekli kullanmamız öneri gibi görüntüsü vardı.
tarafından
Eskiden çok düşünüyordum canım. Sonradan anladım ki ne kadar düşünürsem düşüneyim şöyle yapayım böyle edeyim desemde Allah kaderimde ne yaziyorsa o oluyor. Sözde bosanacaktim kesin kararliydim. 2 ay esimden ayrı kaldım ben boşanmak istemiştim ozamanlar. Sonradan annem bir ses kaydi dinletti bana. Halamla tartismistik ve bana ses kaydı atmıştı ben dinlemedim diye anneme de atmış. Annem bana hiç söylemedi. Sonra o ses kaydının sadece o kismini dinletti. Ve halam dediğim insan aynen şunu diyordu " İnşallah annen gibi sende ortada kalırsın eşinden boşanıp " . Tam boşanma zamanında bu karşıma çıktı vardır bunda da bir hayır diyip eşimle barıştım. Sirf halam mutlu olmasın diye. Ki esimde barışmak istiyordu. Esimede söyledim ağlayarak halam böyle beddua etmiş kabul oldu bak ayrıyız dedim. Sende eşim olarak arkamdan amacım Funda'ya darbe vurmak diyordun. Bosanalim kim istiyirsa kinasini yaksın dedim. Eşim bırakmadı ozurler diledi tekrardan barıştık.
(6,046 puan) tarafından
Allah halanin kalbine de merhamet versin insan yeğeni için öyle birşey düşünür mü konuşur mu ya edepsiz kadın!  Valla boşver sen onu bunu sen icinden nasıl yapmak geliyorsa öyle yap. Halan sevinmesin diye katlanmak zorunda değilsin tabiki. Yada eşin üzülmesin diye barışmak. Yada çocuğum babasız büyümesin diye aynı evde yaşamak. Anne mutluysa çocuk mutlu
tarafından
Zaman ne gösterecek bilmiyorum canım. Kafam çok karışık. Sebebi ise ; dost diyorsun düşman çıkıyor dusman diyorsun dost çıkıyor. Adama kötü diyorum hadi annene oturmaya gidelim diyor bi anda içimde mutluluk oluyor hoşuma gidiyor. Bazende annemi evde görünce yüzü düşüyor nefret ediyorum. Anlamıyorum canım doğru olan ne ... Allah'a emanet ettim kendimi. Ne yazıldıysa yaşayacağım iyi veya kötü❤️
(6,046 puan) tarafından
Umarım hep iyi şeyler bekler seni
tarafından
Umarım canım benimm hepimiz için iyi şeyler olur ilerde inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Kuzum olay dogru olabılır ama 2 yıldır ılıskı yasamamak ne demek, ev arkadası gıbı olmussunuz artık 
0 oy
(4,991 puan) tarafından

Sizin dini nikahiniz dusmemismi önce onu bir araştır

Suan yaptığın şey bana çok saçma geldi 
Ya he ya yok aynı evin içinde iki yıldır yabancı gibisiniz 
Simdi adamın tlf nu da böyle bir şey gördüğünde de kızmaya hakkın yok ozamn
(4,991 puan) tarafından
Peki neden merak ettiğini ben sana sorabilirmiyim
tarafından
5-6 gün geçti hiç düşünmedim bile. Ama gözümün icinr baka baka yalan soyleyip ena.yi ne desem inanıyor diye dusunsun istemem. Rahat rahat yalan söyleyen biri sonuçta onuda biliyorum. Yalan yere kızının başı üstüne yemin etmişti ve yalan olduğu ortaya çıkmıştı. Boş yere yemin ediyor. Doğru neyi sorguluyorsam
(4,991 puan) tarafından
Yanlış yapıyorsun canm
Madem kızım babasiz büyümesin istiyorsan yuvani kurtar ne acayip bir şeysiniz kocanda bir tuhafmis
tarafından
Acayip degilizde herşeyi burda tek tek anlatmiyoruz diye yarım yarım anlatiyoruz diye acayip geliyordur sana. Kocam tuhaf evet onun yüzünden bu haldeyim zaten . Eskiden güler yuzluydum konuskandim şimdi kimseyle konusasiim bile yok
(7,127 puan) tarafından
Mucize asıl acayip olan sensin şu usluba bak yazık ...
0 oy
(280 puan) tarafından
Cnm markası ne tlfnun xiomi markaysa yüklü oluyor
tarafından
Evet canım bu marka
(280 puan) tarafından
cnm o tlfnlarda oluyor ama yüklemeseydi gelmezdi indirmiş büyük ihtimal günahı boyuna tabi
0 oy
(249 puan) tarafından
Tlfn numarası ile kayıt olunuyor öyle sitelere öyle msj bildirimi geliyor yoksa uygulama var diye gelmez msj kendiliğinden dikkat edin
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Bakmbacım sana bunları demek kolayndegil bastan soyleyim ama gercek. Hiç bir erkek 2 yıl birsey yasamadan durmaz. Bu bir biyolojik gercektir. En iyi ihtimaldir ki onlara bakıp tatmin oluyordur. Sizin evlilik zaten 2 yıl once bitmiş. Nikah var olsa nolur olmasa nolur. Bosan demem. Sende bitirmişssin cunku. Bırak ses etme bari iyice zıvanadan cıkmasın. Sen su cocugu aklı erene kadar büyüt.sana da günah be ablacım eminim ki gencecik güzel bir kadınsın. Bu adamla aynı evde durmak sana da günahtır yazıktır. Büyüt biraz cocugu sende seni hak edeni bul. 
tarafından
Evlendigimden beri sikintilarimiz var canım. Neler neler yapmadım düzelsin diye. Ama anneci olduğu için ne hayatında ne hayallerinde bana yer yok. İlk önceliği ben değilim hiçte olmadan . Evlenmeden önce böyle değildi. Neler yaşadığımı bir ben bir Allah biliyor. Ben bu durumda olmamın hesabını Allah'a veririm. Ama eşim nasıl verir bilemem. Her koyun kendi bacağından asılır.
(10,567 puan) tarafından
Anlıyorum seni kuzum. Eminim ki yapmıssındır. Bende nelere gögüs gerdim. 8 sene cektim. Hatta 9 a donmesine 2 ay vardı bıraltım tak etti.
tarafından
Boşandın mı canım ?
(10,567 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Kuzum yanlış anlama ama uzun süre karı koca ilişkisi yaşanmazsa nikah düşer diye biliyorum ben bu çok tehlikeli bir durum dinen 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 148 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 175766 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,053 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sevimli (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 628 göst.
17 Şubat 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 385 göst.
14 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

374,685 soru

11,207,585 cevap

34,511 kullanıcı

...